اخبار

آریزونا در موارد کرونا ویروس جهش بزرگی دارد

مقاله جهش کروناویروس

در آریزونا، به ندرت دیده می شد که کسی ماسک پوشیده باشد.گویی که این ویروس همه گیر ناگهان از بین رفته است. علیرغم این خبر که دولت یکی از نقاط مهم در حال رشد ویروس در کشور است.

وزارت علوم بهداشت و درمان آریزونا روز جمعه اعلام کرد 3،246 مورد جدید Covid-19 وجود دارد که یک رکورد در یک روز گزارش شده است.آریزونا یکی از اولین ایالت هایی بود که دوباره بازگشایی کرد اما تأثیر ویروس در همه جا در Tempe است زیرا برخی از مشاغل هنوز خاموش و غیرفعال هستند.

چارلز گبکیا وقتی به یک مکان شلوغ می رفت، ماسک نمیزد.وی به سی ان ان گفت: “این فقط بدتر می شود تا اینکه کاری در مورد آن انجام دهیم.”وی در پاسخ به این سؤال كه چرا ماسك پوشیده نیست، پاسخ داد: “من فكر می كنم ماسك خوب است، اما آنها به عنوان دارونما عمل می كنند. من خانواده ام از كرونا ویروس از بین رفته اند، بنابراین، من باید ماسك بپوشم، اما نه وقتی كه من با دوستانم بیرون هستم. “آریزونا بیش از 46000 مورد Covid-19 را گزارش کرده است که 1312 مورد فوت شده است.وزارت بهداشت آریزونا گفت: “لطفاً خود و خانواده خود را ایمن نگه دارید. همیشه ماسک را در ملاء عام بپوشید حتی اگر احساس بیماری نمی کنید.

بیش از 3000 پزشک و پرستار که از افزایش سریع این پرونده ها آگاه شده اند، این هفته نامه ای را به دولت داگ دوسی فرستادند که از او خواست تا ماسک های لازم را صادر کند.دوسی گفت که وی به دستور دولت دستور نمی دهد، در عوض آن را به دولت های محلی واگذار می کند.دکتر مرتضی اختر، پزشک اورژانس، که روزانه بیماران مبتلا به کوویید در اورژانس مداوا می کند، یکی از پزشکانی است که نامه را به دوسی امضا کرده است.”فرماندار دولت ما می گوید من می خواهم شهرداران تصمیم بگیرند. او گفت.اختر از مردم بیرون که ماسک نمی پوشند ناراحت است.

وی گفت به تمام جهان: “به تمام جهان كه من در واقع من یك دارویست اجتماعی هستم، اگر بمیرید، من اهمیتی نمی دهم، فقط می خواهم آبجو و همبرگر من باشد، واقعاً … منظورم این است كه حتی مهدكودك ها همدلی بیشتری نسبت به سایر افراد دارند. او واقعاً ناراحت است.آریزونا هفته آینده در حالی که رئیس جمهور دونالد ترامپ در یک رویداد با حمایت دانشجویان از ترامپ در سه شنبه در کلیسای 3500 صندلی در ققنوس شرکت می کند، در کانون توجه ملی قرار خواهد گرفت .

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x