مقالات آموزشی

آموزش تشخیص سایتهای کلیکی معتبر و اسکم

تشخیص سایتهای کلیکی معتبر و اسکم

تشخیص سایتهای کلیکی معتبر و اسکم یکی از نکات مهم در زمینه فعالیت در سایت های کلیکی است فرقی ندارد که این سایت ایرانی است یا خارجی شما شاید نتوانید مانند یک حرفه ای سایت های اسکم را شناسایی کنید ولی نکاتی وجود دارد که می توانید این سایت ها را به سادگی تشخیص دهید. خیلی از دوستان میگن که این کار که سخت نیست سایت بسته میشه و طرف با پول ما فرار میکنه ولی خب این نکات برای مواقعی است که می خواهید شروع به کار کنید یا این که سایت فعالیت دارد و شما کلیک می کنید ولی سایت پرداختی ندارد مورد نیاز است.

تشخیص سایتهای کلیکی

شما با تشخیص به موقع سایت های کلیکی اسکم و تقلبی می توانید از سرمایه و وقت خود محافظت کنید. و به افراد دیگر که اطلاعاتی در این زمینه ندارند کمک کنید تا گیر همچین سایت های کلاهبرداری نیفتند. همچنین می توانید با شناسایی سایت های کلیکی خارجی و ایرانی معتبر درآمد خوبی کسب کنید و با زیرمجموعه گیری و دعوت دوستان از اینترنت یک درآمد خوب ریالی یا دلاری کسب کنید.
سایت کلیکی خارجی
سایت کلیکی ایرانی

دریافت مبلغ بالا برای هر کلیک

خیلی از سایت های اسکم و کلاهبردار می دانند که مردم دنبال درآمد بالا هستند و درآمد بالا جلوی فکر کردن خیلی ها رو میگیرد من در این مدت دیدم حتی یک سایت کلیکی با چند کلیک به افراد 150 دلار داده است و وقتی طرف به برداشت می رسد می بینیم که سایت پرداختی ندارد و یا شما رو مجبور به زیرمجموعه گیری و سرمایه گذاری می کند که بعد از این کارها هم هرگز پرداختی نخواهد داشت پس متوجه می شوید که وقت خود را هدر داد اید این مواد برای سایت های ایرانی هم هست مثلا سایت های ایرانی هستند که روزی می شود 5000 هزار تومان فقط از کلیک کردن درآمد داشت. برای پیدا کردن قیمت های عادلانه کلیک اگر در چند سایت کلیکی معتبر فعالیت کنید متوجه می شوید.

تبلیغات تکراری و بی کیفیت

شاید نمی دانید که سایت های کلیکی برای چه بابت کلیک کردن روی تبلیغات به شما مبلغی پرداخت می کند. ولی خب من برای شما توضیح میدم که مکانیزه سایت های کلیکی چگونه است خب ببینید سایت های کلیکی با هدف افزایش رتبه سایت و تبلیغات راه اندازی شده است یعنی کسی که یک سایت دارد و یا یک محصول برای فروش دوست دارد بازدید سایت و یا فروش محصول با هدف کسب درآمد بیشتر شود. خب برای این کار تبلیغاتی مبلغی به سایت های کلیکی پرداخت می کند تا تبلیغات را در سایت خود قرار دهند و کاربران برای کسب درآمد روی این تبلیغات کلیک کنند و تبلیغات را مشاهده کنند. مدیر سایت کلیکی مبلغی که بابت تبلیغات را گرفته است را بین کاربرانی که کلیک می کنند تقسیم می کند. خب اگر در یک سایت کلیکی می بینید که تبلیغات خود سایت کلیکی است و یا وبلاگ های بی کیفیت و تکراری تبلیغ می شود باید بدانید که این سایت کلیکی به درد فعال نمی خورد.

طراحی ضعیف سایت و قالب کپی شده

خیلی از سایت های اسکم بابت کمبود اطلاعات کاربران دیگه اصلا هیچ تلاشی نمی کنند و به صورت کاملا از قالب های نال شده و کپی شده استفاده می کنند و حتی می توانید مشاهده کنید که دو سایت کلیکی دقیقا مثل هم هستند ولی با یک نام و لوگو دیگر حتی اگر به سایت نگاه کنید می توانید غلط های املایی و نگارشی پیدا کنید قطعا سایت کلیکی که برای طراحی سایت وقت نذاشته است پس برای سود هم برنامه ای برای شما ندارد و سریع دوست دارد جیب خود را پر کند.

سایت های قارچی با هدف سرمایه گذاری سهام

روش جدید کلاهبرداری سایت های کلیکی هم به بازار آمده است و روش ها هر روز جدیدتر می شوند. در این روش کلاهبرداری سایت ها برای تبلیغات کلیکی رایگان مبالغ بالایی پرداخت می کنند ولی در پشت ماجرا افراد رو به سمت خرید سهام سایت کلیکی یا سهام های استخراج ارز دیجیتال دعوت می کنند که با وعده های سود خیلی بالا افراد را گول میزنند و حتی چندین بار هم پرداخت می کنند ولی بعد از یک مدت سایت را به دلیل های مختلف جمع می کنند و با پول افراد به جزایر تفریحی مانند کیش یا جزایر قناری می روند و دست هیچ دولتی بهشون نمیرسه.

مدارکی مانند نماد اعتماد یا مجوز های شرکت

دوستان عزیز این چیزها بجز ابزاری برای گول زدن، کاربرد دیگری ندارند زیرا در هیچ کشوری به سایت های کلیکی و هایپ مجوزی داده نمی شود ولی شاید بگید که برای این گونه مجوز ها باید تایید هویت شود ولی خب دور زدنشون کاری نداره این کلاهبردار عزیز میره یک چوپان از روستاشون بر میداره میاره که حتی نمیدونه سایت کلیکی چیه یک مبلغی میزاره توی جیبش و تمام مجوزها حل می شود. این راه ها رو با کارهای کوچک می شود گرفت مانند دادن مجوز فقط به افراد با مدارک دکترا مدیریت زیرا زدن یک سایت کلیکی و بازی با سرمایه کاربران کار ساده ای نیست و یا آزمون های خاص دیگر ولی خب مثلا کسانی که به این گونه سایت ها درگاه پرداخت می دهند پیش خودشون شاید بگن حداقل گردش حساب ما زیاد میشه آخرش هم به ما چه!!!!

استفاده از تجربه دیگران

شما قبل از شروع فعالیت در یک سایت کلیکی در مورد آن باید تحقیق کنید و از تجربه دوستان استفاده کنید زیرا افراد دوست دارند که با هم فکری در این گونه سایت ها فعالیت کنند. برای راحتی کار شما در این زمینه انجمن ها و سایت های مانیتورینگ زیادی در حال فعالیت هستند. تشخیص سایتهای کلیکی معتبر و اسکم برای شروع کار مهم است.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x