مقالات آموزشی

ارز دیجیتال اکسپنس Expanse با نماد EXP چیست؟

ارز دیجیتال اکسپنس Expanse

ارز دیجیتال اکسپنس Expanse با نماد EXP یک پروژه متن باز blockchain است که از شبکه Ethereum ایجاد شده و به هر کسی امکان ایجاد برنامه های غیر متمرکز را که با فناوری blockchain اجرا می شوند می دهد. مانند بیت کوین و اتریوم که هیچ کس کنترل و مالکیت Expanse را ندارد – این یک پروژه منبع باز است که توسط بسیاری از مردم در سراسر جهان ساخته شده است.

وب سایت رسمی: expanse.tech

اما برخلاف پروتکل بیت کوین، اکسپنس به گونه ای طراحی شده است که قابل انعطاف و انعطاف پذیر باشد. ایجاد برنامه های جدید بر روی پلت فرم Expanse بسیار آسان است.

بلاک چین ارز دیجیتال اکسپنس Expanse

اکسپنس یک blockchain قابل برنامه ریزی است. Expanse به جای اینکه مجموعه ای از عملیات از پیش تعریف شده را به کاربران ارائه دهد (مثلاً معاملات بیت کوین) ، به کاربران این امکان را می دهد تا عملیات خود را از هرگونه پیچیدگی مورد نظر خود ایجاد کنند.

ویژگی بلاک چین اکسپنس

اکسپنس بسیاری از ویژگی ها و فناوری های مختلف را برای کاربران بیت کوین معرفی می کند ، ضمن اینکه بسیاری از اصلاحات و نوآوری های خاص خود را نیز معرفی می کند. در حالی که blockchain Bitcoin صرفاً لیستی از معاملات بود ، واحد اصلی Expanse این حساب است. Blockchain Expanse وضعیت هر حساب را ردیابی می کند و کلیه انتقال های دولت در blockchain Expanse انتقال ارزش و اطلاعات بین حساب ها است.

استخراج ارز دیجیتال اکسپنس

کلمه استخراج از استخراج طلا گرفته شده است و برای ارزهای رمزپایه هم از این کلمه استفاده می کنند. طلا یا فلزات گرانبها کمیاب هستند به همین ترتیب نشانه های دیجیتالی نیز هستند و تنها راه افزایش حجم کل ، استفاده از معادن و استخراج است. این به حدی خوب و مناسب است که در Expanse نیز تنها روش صدور ارز از طریق استخراج معادن است. اما برخلاف این مثال ها استخراج معادن نیز راهی برای تامین امنیت شبکه با ایجاد ، تأیید صحت ، انتشار و انتشار بلوک در blockchain است.

استخراج اکسپنس EXP = امنیت شبکه = تایید تراکنش

لیست صرافی های اکسپنس

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x