مقالات آموزشی

ارز دیجیتال بیت تیوب (BitTube) با نماد TUBE چیست؟

مشخصات ارز دیجیتال Bit Tebe

بیت تیوب (به انگلیسی: BitTube؛ نماد: TUBE) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است. ارز بیت تیوب در واقع یک کوین قابل استخراج است. کوین های قابل استخراج به عنوان پاداش به اشخاص نگهدارنده شبکه آن کوین ها تعلق می گیرند.

مشخصات ارز دیجیتال BitTube بیت تیوب

نماد: TUBE
نمایش قیمت آنلاین در CoinMarketCap
عرضه کلی این کوین: ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰
صرافی ها برای خرید و فروش: Bittrex – TradeOgre – Upbit – Livecoin – Crex24
قابل دریافت از راه تماشا ویدیو و گرفتن بازدید برای ویدیوها ساخته شده به صورت رایگان

کسب درآمد از BitTube

در BitTube نه تنها روش پرداخت از طریق یک رمز ارز نامتمرکز انجام می شود، بلکه خود پایگاه داده مورد استفاده هم از فناوری IPFS استفاده می کند که یک فناوری نامتمرکز و بر اساس دفتر کل توزیع شده است.

پس در Bit.Tube از پروتکل IPFS برای نگهداری داده ها استفاده می شود. این پلتفرم اهداف انگیزه ای کاربران را از طریق IPFS و BitTube Coin که قبلا به عنوان IBPC-Interplanetary Broadcast Coin شناخته شده بود، تحقق می بخشد.

هدف اصلی این سیستم از بین بردن سانسور ویدیو است زیرا این سیستم هیچگونه سرور مرکزی ندارد پس هیچ کشور یا کمپانی امکان کنترل اطلاعات را ندارد.

وارد سایت رسمی BitTube شوید.
می توانید بیت تیوب را برای ویندوز و لینوکس دانلود کنید همچنین با نصب افزونه BitTube AirTime, Donations, Adblocker, Wallet می توانید تمام امکانات را یکجا داشته باشید.

تیم بیت تیوب سعی کرده اند چیز ها را به شیوه ای عادلانه انجام دهند. هیچ گونه ICO، پری ماین و یا پیش پرداختی برای این پروژه موجود نبود.

تیم تا به حال خودش بودجه پروژه را تامین کرده است. سال گذشته، این پروژه در حال توسعه بود. آنها حالا سعی دارند یک مدل آزمایشی را از جانب خودشان بیرون دهند. بیت تیوب در Tenerif اسپانیا واقع است که یک جزیره دوستدار فناوری و بخشی از جزایر قناری است.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x