معرفی انواع ارز دیجیتال

ارز دیجیتال ترو یو اس دی TrueUSD چیست؟

از نحوه عملکرد TUSD تا کسب درامد و سود از آن را برایتان گفتیم

ارز دیجیتال ترو یو اس دی با نماد TUSD نشان داده می شود. این ارز در سال 2018 به بازار ارز های دیجیتال عرضه شد. هدف از طراحی TrueUSD این بود که کاربران بتوانند به سادگی از آن استفاده کنند. که علاوه بر سادگی شفاف و قابل اعتماد نیز است. به همین دلیل هیچ حساب بانکی مخفی در بانک ندارد. هیچ الگوریتم خاصی نیز ندارد. دارایی های این ارز در چندین بانک مختلف نگهداری می شود. مشخص است که یکی از اهداف ساخت این ارز دیجیتال،انجام معاملات و خرید و فروش آن است. خرید این ارز برای جلوگیری از ضرر حاصل از نوسانات بازار کار مناسبی است. همچنین می شود به عنوان یک دارایی دیجیتال ایمن با آن معامله کرد. مثلا بازار های نوپا می توانند از این ارز برای انجام معاملات خود استفاده کنند. افراد معمولی نیز می توانند در این ارز سرمایه گذاری کنند و به سود برسند.

TrustToken چیست؟

TrustToken یک پلتفرم برای ساخت توکن های دیجیتال است. با توجه به وبسایت این شرکت. یکی از اهداف آن این است که دارایی هایی مانند املاک اجاره ای،نفت،فیلم،موسیقی،حق ثبت اختراع را به توکن تبدیل کند. تیم پشتیبانی این پروژه بسیار قوی است. این پلتفرم اعلام کرده که حتی شاید مالکیت کسری را نیز ممکن سازد. یعنی این که کاربران می توانند قطعات مختلف را معامله کنند.

نحوه عملکرد TUSD

مهم ترین نکته برای عملکرد درست ارز دیجیتال ترو یو اس دی وجود حساب Escrow است. هرکس که از AML و KYC استفاده می کند می تواند TUSD را با استفاده از نرم افزار آنها خریداری کند. TrustToken از یک قرار داد عمومی هوشمند استفاده می کند تا خود را از توکن های صادر شده متمایز کند. تیم TRUST هیچ ارتباط فیزیکی با نقدینگی ندارند. زمانی که حساب ESCROW نقدینگی را دریافت می کند، TUSD به صورت خودکار تولید می شود. زمانی که یک کاربر نقدینگی خود را بخواهد به همان مقدار TUSD سوزانده می شود. اینگونه TrustToken نسبت 1:1 دلار و ترو یو اس دی را بین نقدینگی موجود در حساب و ارز دیجیتال ترو یو اس دی تضمین می کند.

کاربران می توانند این ارز دیجیتال را برای یک دیگر بفرستند. منظور از یک دیگر یک فرد مورد اعتبار یا شریک تجاری است. در واقع به والت فرد دیگر می توانند منتقل کنند. زمانی که این توکن وارد والت شما می شود می توانید هر استفاده ای از آن بکنید. این ارز به دلیل ثبات قیمت،کرمزد کم،سرعت انتقال بالا و دسترسی جهانی یکی از بهترین ارز های دیجیتال محسوب می شود. حال اگر فردی بخواهد توکن TUSD خود را به پول تبدیل کند باید یک پروسه برعکس را انجام دهد. یعنی باید با همان فردی که مسئول قرار داد های هوشمند است اطلاع بدهد که همچنین قصدی دارد. سپس آن فرد کار های لازم برای این تبادل را انجام می دهد. در حال حاضر کارمزد انتقال این ارز در والت های اتریوم  0.1% است.

مزیت های TUSD

حفاظت قانونی را می شود یکی از مهم ترین مزیت های ارز دیجیتال ترو یو اس دی دانست. این شرکت همواره گواهی نامه هایی منتشر می کند که از نظر قانونی توسط ESCROW پشتیبانی می شود. هر فردی که از پلتفرم TRUEUSD استفاده می کند می تواند این ارز دیجیتال را به دلار امریکا تبدیل کند. هرچند گفته می شود برای این کار باید حداقل 10 هزار سرمایه موجود باشد. مدیریت تیم پشتیبانی این ارز دیجیتال نیز بسیار مطمئن است. شما می توانید دلار مستقیم را به صورت مستقیم توسط حساب ESCROW را با TUSD مبادله کنید. در واقع زمانی که شما توکن TUSD را دریافت می کنید در اصل نقدینگی شما مانند یک وثیقه در اختیار این شرکت قرار دارد. طبق یک قاعده کلی نباید ارز هایی که به دلار امریکا وابسته هستند را با قیمتی بیشتر از $1.05خریداری کرد. در غیر این صورت ارزش ریسک کردن ندارد.

رسیدن به سود با سرمایه گذاری در TUSD

اگر می خواهید با سرمایه گذاری در ارز دیجیتال ترو یو اس دی به سود برسید این قسمت را با دقت مطالعه کنید. شما می توانید با استفاده از روش های مختلف در دنیای ارز های دیجیتال به سود برسید. به عنوان مثال خرید ارز در قیمت پایین و فروش آن در قیمت بالا یکی از این روش ها است. هرچند روش های بیشتری وجود دارد اما این یکی از روش های ساده و پرکاربرد است. شما می توانید همان طور که از پول خود در بانک سود می گیرید از TUSD نیز سود دریافت کنید. دریافت سود از بانک ها پروسه ای ساده است. شما فقط باید یک حساب در بانک باز کنید تا ماه به ماه سود مورد نظر به حساب شما وارد شود. حال شرکت هایی وجود دارند که حاضر هستند مانند بانک ها برای قرض گرفتن ارز دیجیتال شما، به صورت ماهانه به شما سود بدهند.

معمولا نرخ این سود بین 6 تا 12 درصد است. حال شاید شما با خودتان فکر کنید که بانک ها در ایران سود بیشتری می دهند. کاملا درست است، نرخ درصد سود بانک ها در ایران در سال 1399 بین 10 تا 18 درصد است. اما در طول سال ها همواره شاهد بودیم که این درصد سود دهی در حال کاهش است. نکته دیگر که خیلی باید به آن توجه داشته باشید این است که سودی که می توانید از TUSD دریافت کنید به دلار است. و سودی که از بانک دریافت می کنید به ریال. لازم به ذکر نیست که دلار ارزش بیشتری از ریال دارد. نکته جالب دیگر این که در بعضی از کشور های خارجی با توجه به تورم، نرخ سود دهی بانک ها کم تر از یک درصد است.

مقایسه (TrueUSD (TUSD با Tether (USDT) (USDC) USD Coin

در این قسمت می خواهیم یو اس دی کوین (TUSD) را با تتر (USDT) و یو اس دی کوین (USDC) مقایسه کنیم. هر سه این رزها وابسته به دلار امریکا هستند. تتر قطعا از میان سه ارز ذکر شده بزرگ ترین محسوب می شود. در سال 2018 زمانی که سرمایه تتر بیش از 1.7 میلیارد دلار بود، ارز TUSD تنها 160 میلیون سرمایه داشت. نحوه عمل کرد و سیاست های این سه ارز تقریبا یکسان است. یک تفاوت بارز میان تتر و دو ارز دیگر وجود دارد. این تفاوت، شفاف سازی است. دو ارز TUSD و USDC نسبت به USDT شفافیت بیشتری در فعالیت های خود دارند. امروزه بیشتر توکن ها از نوع ER-20 هستند. که باعث می شود پتانسیل بیشتری داشتنه باشند. و در بلاکچین اتریوم فعالیت کنند. اما بیشتر پلتفرم تتر بر خلاف دو ارز دیگر در بلاکچین Omni است.

با توجه به توضیحات اولیه باید واضح باشد که تعداد کاربران ارز تتر از دو ارز دیگر بسیار بیشتر است. هرچند یو اس دی کوین و ترو یو اس دی هنوز جزو ارز های تازه وارد محسوب می شوند.

چگونه باید TUSD را خریداری کرد؟

فرض کنید شما به عنوان یک سرمایه گذار تصمیم گرفته اید در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید. حال باید بدانید که از کجا و چگونه این ارز را خریداری کنید. باید در یکی از شرکت هایی که در صنعت معاملات ارز های دیجیتال حساب کاربری افتتاح کنید.Hotbit,Binnance,HitBTC,Bittrex,Kryptono,Upbeat. اینها مثال هایی از این شرکت ها هستند. پس از باز کردن حساب شما می توانید معاملات خود را اغاز کنید

ارز دیجیتال TUSD را می توانید در والت های مختلف که امن نیز هستند نگه داری کنید. امنیت خود ارز چندان اهمیتی ندارد وقتی که شما از یک والت امن استفاده کنید.

آینده این ارز چگونه خواهد بود؟

ارز دیجیتال ترو یو اس دی به دلیل شفافیت و سود دهی خود توانسته است نامی بزرگ برای خود درست کند. هیچ شکی در قانونی بودن و مشروطیت این ارز دیجیتال وجود ندارد. این ارز می تواند به با ثبات ترین ارز در دنیای ارز های دیجیتال تبدیل شود. این ارز ثابت کرده است که می تواند رقیبی برای ارز بزرگ و محبوب تتر باشد. تیم TRUEUSD کاملا با تمرکز بر شفاف سازی این پروژه را مدیریت می کنند. بزودی امکان دارد که این ارز را در صدر جدول ارز های دیجیتال ببینیم زیرا پتانسیل چنین چیزی را قطعا دارد. فعالیت این ارز دیجیتال مبتی بر بلاکچین اتریوم است. به همین دلیل فضای بیشتری برای رشد و شکوفایی دارد. بلاک چین اتریوم یک والت امن با ارتباطات هوشمند شامل ارز دیجیتال TUSD ارائه می دهد. که به بدون آن راه اندازی این پروژه زمان بیشتری لازم داشت.

این ارز پروژه های جالب و جذاب زیادی دارد که به نظر می رسد همگی در اینده نزدیک به نتیجه خواهند رسید. این پروژه ها در تامیین نقدینگی قطعا تاثیر زیادی خواهند داشت. این ارز قطعا در چند سال آینده رشد خواهد کرد. زیرا هر روز افراد بیشتری با آن آشنا می شوند و در آن سرمایه گذاری می کنند. همان طور که گفته شد این شرکت قصد دارد دارایی هایی مانند املاک و نفت را حتی به توکن تبدیل کند. این ارز در چند سال آینده انقلابی در صنعت ارز های دیجیتال به پا خواهد کرد.

حرف اخر

در این مقاله تمام نکات لازم برای آشنایی با این ارز و سرمایه گذاری در آن توضیح داده شد. توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در بهترین ارز دیجیتال نیز ریسک دارد. حال شما باید شرایط خودتان را بسنجید و با توجه به آن تصمیم بگیرید. اگر تصمیم گیری برای شما مقداری سخت است سعی کنید با یک مشاور مالی بی طرف در مورد این موضوع مشورت کنید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x