انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

ارز دیجیتال تلگرام «گرام» ارز دیجیتالی آزاد

همه چیز درباره ارز Gram تلگرام

ارز دیجیتال تلگرام شایعه یا واقعیت!

پیام رسان تلگرام و ارز دیجیتالی‌اش با نام گرام (Gram) برای خرید و فروش در محیط این اپلیکیشن

Ticker: GRAM
Token type: OWN WALLE

با توجه به افزایش معاملات دیجیتالی و استفاده از پول های دیجیتالی و رمزنگاری شده مانند بیت کوین، به جای پول قابل لمس، به نظر می رسد که تقاضا برای این گونه واحد های پولی، رو به افزایش شده و در نتیجه بسیاری از شرکت ها و سازمان های تجاری از واحد های پولی مخصوص به خودشان برای فعالیت های تجاری خود استفاده نمایند.
تلگرام هم که یکی از محبوب ترین پیام رسان های دنیا بوده به دنبال این کار است. کیف پول دیجیتال تلگرام هم به زودی عرضه خواهد شد.

ارز دیجیتالی گرام – Gram

آقای پاول‌دورف موسس تلگرام؛ قصد دارد فناوری بلاک‌چین اختصاصی خود را طراحی و راه‌اندازی کرده و ارز مخصوص خود را به در اختیار کاربران قرار دهد. نام پلتفرم بلاک‌چین تلگرام The Open Network است که آن را به اختصار TON می‌خوانند. این پلتفرم شباهت‌هایی با پلتفرم بیت‌کوین دارد؛ اما مهندسان تلگرام قصد دارند آن را اصلاح و تقویت کنند تا از بیتکوین و سایر ارزها قابلیت های بیشتری داشته باشد.

ارز دیجیتال تلگرام بزرگترین جذب سرمایه را خواهد داشت.

تیم تلگرام احتمالاً  44% از کل ارز مجازی گرام منتشرشده را نزد خود نگه خواهد داشت تا آن را از هرگونه معاملات احتکاری حفظ کند.

شبکه آزاد تلگرام چیست؟

شبکه آزاد تلگرام به اختصار TON یک بلاک چین نسل سوم خواهد بود.
شبکه تلگرام تلفیقی از یک سیستم مالی خصوصی بدون نظارت شرکتی یا دولتی است.
دومین قابلیتی که تلگرام با استفاده از شبکه بلاک‌چین برای خود خواهد ساخت، ضدسانسور یا همان فیلتر نشدن است.
در شبکه بلاک‌چین هرگونه نظارت دولتی بر اینترنت محدود می‌شود و هیچ ارگانی قادر به از دسترس خارج کردن آن نخواهد بود؛ مگر آنکه اینترنت به‌طور کل قطع شود.

عرضه ارز گرام

عرضه کردن ارز دیجیتال تلگرام
تلگرام قرار است در یک عرضه اولیه خصوصی (Pre-ICO) بالاترین جذب سرمایه در تاریخ عرضه‌های اولیه را برای پلتفرم بلاک چین و ارز رمزپایه جدیدش رقم بزند. به نقل از چند منبع آگاه، قرار است تلگرام از این عرضه خصوصی 500میلیون دلار سرمایه بدست آورد. همچنین  پیش بینی می‌شود در عرضه عمومی میزان سرمایه‌گذاری به 3 تا 5 میلیارد دلار برسد.

توکن‌های ایجاد شده برای ارز دیجیتال تلگرام در بستر شبکه باز تلگرام (TON) و برای انواع خدمات پرداخت استفاده خواهد شد.

پاول دوروف هم با انتشار توییتی بدون اشاره مستقیم به اخبار منتشر شده در رابطه با توسعه‌ی یک پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین و پول رمزنگاری شده اعلام کرد که تلگرام کلیه‌ی اخبار واطلاعات در رابطه به سرویس‌ها و خدمات جدید را از طریق وب‌سایت این سرویس اطلاع‌رسانی می‌کند.

:twitter
Attention: Telegram publishes its official announcements only at telegram.org . Everything else is most likely scam

توجه: تا انتشار این ارز دیجیتالی از سمت خود تلگرام هیچ چیز قطعی نخواهد بود. پس سرمایه گذاران گول سایت های اسکم و غیرقانونی فروش «گرام» را نخورند.

با توجه به گزارشات تعدادی از سرمایه گذاران در این سایت های اسکم سرمایه گذاری کرده اند.
Gramtoken.io , ton-gram.io , grampreico.com , tgram.cc

[votes: 0 Rating: 0]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها
Gram تلگرام گرام

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن