معرفی انواع ارز دیجیتال

ارز دیجیتال غیر متمرکز سوایپ swipe چیست؟

ارز دیجیتال غیر متمرکز swipe

ارز دیجیتال Swipe (سوایپ) با نماد اختصاری (SXP) یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که بصورت غیر متمرکز است.

سایت رسمی: swipe.io

منظور از غیر متمرکز بودن چیست؟

یعنی هیچگونه شخص ثالثی برای کنترل حساب شما در کار نیست و به صورت مستقیم و بدون واسطه بین شما و کسی که با او در حال خرید یا فروش ارز هستید، میباشد و مستقیم از طریق کیف پول شما خرید و فروش صورت میگیرد.

Customize this widget

سوایپ swipe چیست؟

سوایپ یک پروتکل دیجیتال محلی است که کاربران میتوانند با اتصال به SXP در بلاکچین Ethereum برای امنیت شبکه پرداخت از آن برای سهام خود استفاده کنند.
از آن برای قفل کردن کارت ویزا، کشیدن کارتهای سطح بالاتر یا برای تخفیف های سیستم عامل میتوانید استفاده کنید و برای استفاده آن در Swipe Visa Card باید آن را تبدیل به (پول یا ارز فیات) کنید.

سوایپ یک برنامه کیف پول دیجیتال چند دارایی و کارت نقدی Visa است که کاربران را قادر به خرید، فروش و هزینه ارزهای رمزپایه مختلف می کند. سوایپ از زنجیره بلوک Ethereum برای کار با Swipe Network استفاده می کند.

از رویکردی دو لایه برای کاربران خود استفاده می کند تا عملکرد خارج زنجیره ای و زنجیره ای را در سیستم عامل خود که از Swipe Token) SXP) پشتیبانی می کند، ترکیب کند.
برای استفاده خارج از زنجیره، ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده می توانند بلافاصله به فیات تبدیل شده و در محل فروش مورد استفاده قرار گیرند.
هنگامی که Swipe Network در سیستم عامل فعال می شود، کاربران یک کیف پول قرارداد هوشمند دریافت می کنند که برای انجام عملکردهای خود از SXP مستقیماً روی زنجیره استفاده می کند.
همانطور که توابع در شبکه کش رفتن فراخوانی می شوند، 80٪ از هزینه های SXP به طور خودکار سوزانده می شود و یک مدل عرضه تورمی ایجاد می شود، و 20٪ در قرارداد اوراکل باقی می ماند.
کاربران میتوانند با استفاده از سوایپ برای اجرای یک گروه تجاری Swipe Issoking سرمایه گذاری کنند. SXP مورد استفاده در زنجیره شبکه سوایپ آن را قادر می سازد که هزینه پردازش پروتکل را جمع آوری کند.

کاربران ممکن است امروزه از SXP به روش های زیر استفاده کنند:

ارز: هنگامی که کاربران SXP را به عنوان منبع تأمین مالی انتخاب می کنند، ممکن است در کارت Swipe Visa استفاده شود تا به یورو تبدیل شود و در میلیون ها بازرگان (تاجران) هزینه شود.

Staking: برای دریافت کارت های ردیف بالاتر، تخفیف و پاداش، کاربران باید SXP را که روی زنجیره قفل شده است، شرط بندی کنند.

هزینه ها: اگر Swipe Network در سیستم عامل فعال شود، کاربران می توانند از SXP برای تمام هزینه های موجود در سیستم عامل مانند هزینه تبدیل و هزینه برداشت استفاده کنند.

امکانات کیف پول ارز دیجیتال swipe

برنامه مالی غیرمتمرکز
Swipe Wallet کاربران را قادر می سازد تا پس از تأیید، یک برنامه دیجیتالی چند دارایی با دسترسی به همه ویژگی های آن را داشته باشند.

چند دارایی
دسترسی به بیش از 30 ارز رمزپایه ، سکه های ثابت و ارزهای فیات.

خرید فروش
خرید و فروش رمزنگاری با کارت نقدی پیوندی، کارت اعتباری یا حساب بانکی با نقل و انتقالات سیم SEPA و Swift

مبادلات فوری
با حل و فصل فوری یک رمز، ارز را برای هر رمزپایه ارز دیگر، تبدیل و مبادله کنید.

امنیت کارت
برای امنیت و سایر ویژگی ها، بدهی Swipe Visa کارت خود را مستقیماً درون برنامه مدیریت کنید.

رمز کارت ارز نهایی رمزنگاری شده برای فیات(پول کاغذی)

به موجودی Swipe Wallet خود در بیش از 50 میلیون مکان در سراسر جهان که ویزا را می پذیرند، دسترسی پیدا کنید. کارت ویزا Swipe به دو روش ارائه می شود که از مزایایی مانند 4٪ برگشت وجه بدون هزینه تراکنش خارجی، سامسونگ و Google Pay و ویژگی های امنیتی در زمان واقعی برخوردار است.

Swipe Issue چیست؟

Swipe Issue یک پلت فرم (Card-as-a-Service (CaaS است که به شما امکان می دهد کارت های مجازی و فیزیکی ایجاد، مدیریت و توزیع کنید در حالی که سوایپ کلیه مسئولیت های نظارتی، انطباق و شبکه را برای راه اندازی سریع برنامه خود مدیریت می کند.

صدور بدهی برای کارتهایCrypto

Binance با استفاده از Swipe Issue بدهی کارتهای مارک دار ایجاد می کند تا کاربران خود را قادر به ایجاد یک حساب swipe از طریق API کرده و فوراً از کارت با رمزنگاری استفاده کنند.
Swipe امکان تبدیل بلادرنگ ارزهای رمزنگاری شده به ارزهای فیات در زمان فروش را برای کاربران فراهم می کند تا بدون اصطحکاک تجربه کنند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x