iranian traders
انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

ارز دیجیتال متاورز ای تی پی (Metaverse ETP) چیست؟

متاورز ای تی پی(به انگلیسی: Metaverse ETP؛ نماد: ETP) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است

متاورز ای تی پی (به انگلیسی: Metaverse ETP؛ نماد: ETP) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است. ارز متاورز ای تی پی در واقع یک کوین قابل استخراج است. کوین های قابل استخراج به عنوان پاداش به اشخاص نگهدارنده شبکه آن کوین ها تعلق می گیرند.

لینک وب سایت: mvs.org

هدف ارز دیجیتال متاورز ETP

Metaverse یک پروژه blockchain است که یک زیرساخت اساسی برای نیازهای اجتماعی و سازمانی فراهم می کند. هدف ما ساختن جهانی است که دارایی های دیجیتال (Metaverse Smart Token) و هویت های دیجیتالی (Avatar) با کمک یک واسطه ارزشی (اوراکل) اساس معاملات دارایی ها را بسازند و بدین ترتیب اکوسیستم جدید blockchain ایجاد کنند که به جامعه بشری اجازه ورود به واقعیت جدید را بدهد.

بنیاد Metaverse

بنیاد Metaverse با هدف حفظ عملکرد طبیعی Metaverse Blockchain و ساخت یک اکوسیستم کامل و مرفه Metaverse Blockchain است. سرمایه گذاری و راهنمایی بنیاد مبتنی بر توسعه کلیه پیوندهای صنعتی حاصل از Metchance Blockchain است.

5 ویژگی بلاک چین متاورز ای تی پی

1- زنجیره DNA با استفاده از معاملات بیشتر در هر ثانیه ، یک توان عملیاتی سریعتر را فراهم می کند و زمینه ای برای قراردادهای هوشمند قدرتمند و برنامه های غیر متمرکز بدون هزینه های کوچک ، افزایش سرعت برای تراکنش های سنگین

2- Metaverse Avatar یک هویت دیجیتالی روی زنجیره ای است که توانایی داشتن دارایی و شرکت در قراردادهای هوشمند یا مبادله غیرمتمرکز را دارد. بر خلاف ذخیره سازی داده های هویت در سیستم های سنتی ، Metaverse Avatar اطلاعات را فقط در صورت اجازه کاربر مجاز می کند.

3- DNA به عنوان یک استاندارد طراحی شده است که در سایر کلکسیون های عمومی به دنبال بهره گیری از مقیاس پذیری ارائه شده است. این استانداردسازی پتانسیل پشتیبانی از dApp زنجیره ای متقابل و همکاری توسعه دهندگان را افزایش می دهد.

4- زنجیره دی ان ای در ترکیب با مدل ترکیبی Metaverse basechain از مکانیزم اجماع ضد سهامداری ساخته شده استفاده شده است. این در حالی که پاداش دادن به شرکت کنندگان صادقانه است، این پیچیدگی را برای مهاجمان احتمالاً افزایش می دهد.

5- داده های دنیای واقعی توسط اوراکل های واسطه ای غیر متمرکز روی زنجیره ای آورده می شوند. چه قیمت بازار، چه نتایج ورزشی یا وضعیت حمل و نقل، اوراکل اطلاعاتی را ارائه می دهد که قراردادهای هوشمند را واقعا هوشمند می کند.

صرافی های ارز متاورز ای تی پی:

  • Right BTC
  • MXC
  • Bitfinex
  • Huobi Korea
  • BitZ
  • HitBTC
  • Coinsuper
  • BiKi
  • Coin Bene
  • TOPBTC
[تعداد: 1 امتیاز: 2]

تلگرام بیگ والت؛ تحلیل و بررسی روش‌های کسب درآمد + تازه‌ترین اخبار کسب و کارها
کانال تلگرام گروه تلگرام

برچسب ها
Newsletters

✉ خبرنامه


با عضویت در خبرنامه، برترین مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید!

همین الان ایمیل خود را ثبت کنید و کسب درآمد را شروع کنید.

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

2175+ نفر

Newsletters

نظرات کاربران

  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن