معرفی انواع ارز دیجیتال

ارز دیجیتال هج ترید(Hedge Trade) چیست؟

ارز دیجیتال هج ترید با نماد HEDG نشان داده می شود. در سال 2019 این ارز دیجیتال با پشتوانه تکنولوژی بلاکچین توانست رشد چشمگیری داشته باشد و افراد زیادی را شگفت زده کند. این ارز در همان سال توانست جزو پنجاه ارز برتر دیجیتال شود. این ارز پتانسیل بالایی از خود نشان داده و توانسته است تریدر های زیادی را به خودش جذب کند.

آشنایی بیشتر با ارز دیجیتال هج ترید

ارز دیجیتال HEDG در سال 2019 کار خودش را با شعار انقلاب در عرصه معاملات اجتماعی آغاز کرد. تکنولوژِی بلاکچین نقش به سزایی در رشد این ارز دیجیتال داشته و دارد. این ارز با طراحی برنامه غیر متمرکز هدج ترید گامی به سمت توسعه و آینده روشن برداشت. این برنامه Dapps محسوب می شود. ابن برنامه برای کاربران امکاناتی مانند پیش‌بینی قیمت و تحلیل نمودارها فراهم می سازد. در واقع این برنامه یک کمک تحصیلی در بخش ارزهای دیجیتال محسوب می شود. این برنامه یک پل ارتباطی میان سرمایه گذاران جدید و افراد تازه کار ایجاد می کند. تریدر های با تجربه می توانند تجارب خود را در پلتفرم HEDG به اشتراک بگذارند و در ازای آن توکن دریافت کنند. افراد تازه کار می توانند پیش‌بینی قیمت ها را خریداری کنند. به این پیش بینی ها Blueprint گفته می شود.

امنیت Bluprintها توسط قرار داد های هوشمند هدج ترید تامین می شود. دانش فراهم شده در پلتفرم هدج به سرمایه گذاران تازه کار کمک می کند تا به یک سرمایه گذار یا همان تریدر حرفه ای تبدیل شوند. پلتفرم هدج ترید امکانات بسیار مفیدی برای سرمایه گذاران فراهم می کند. هم سرمایه گذاران حرفه ای و هم تازه کاران می توانند از این امکانات مفید استفاده کنند. فروش توکن این پروژه در سال 2018 تحت نظارت شرکت Rublix آغاز شد. که باعث آغاز همکاری با تکنولوژی بلاکچین شد. دیوید واسلن مدیر عامل این پروژه است.

اهداف ارز دیجیتال هج ترید

انقلاب در دنیای معاملات

ارز دیجیتال هج ترید قصد دارد تا وضعیت سنتی پلتفرم های معاملاتی را تغییر دهد. به نحوی سعی می کند تا راندمان و مفید بود آنها را برای کاربران حرفه ای و تازه کار افزایش دهد. اما چگونه می شود چنین کاری انجام داد؟ و آیا اصلا این کار باعث ایجاد تحولی بزرگ در عرصه معاملات می شود؟ در قسمت های قبلی به نوعی این موضوع را توضیح دادیم. در پلتفرم و برنامه ارز دیجیتال هدج ترید امکانات و دانش فراوانی درباره معاملات وجود دارد. گفتیم که افراد حرفه ای در این پلتفرم تجارب خود را به اشتراک می گذارند. همچنین تازه کارها می توانند پیشبینی قیمت ها و سیگنال ها را خریداری کنند. همه این ویژگی ها و امکانات باعث می شود که درصد ریسک برای افراد تازه کار کاهش یابد. قطعا درصد ریسک پایین برای افراد تازه کار بسیار مهم است. زیرا احتمال ضرر را کاهش می دهد و باعث می شود افراد تازه کار سرمایه گذاری بهتری داشته باشند.

سیستم های معاملاتی سنتی اما به اندازه هدج ترید برای سرمایه گذاران تازه کار مفید و کارآمد نیستند. برای همین این ویژگی هدج ترید را می توان انقلابی در صنعت معاملات نامید. حال شاید شما با خودتان بگویید که افراد زیادی هستند که ادعا می کنند حرفه ای و باتجربه هستند. چرا حال یک فرد سرمایه گذار باید از پلتفرم هدج ترید استفاده کند؟. اگر شما از آن افراد مدعی استفاده کنید در واقع دارید ریسک معاملات خود را افزایش می دهید. زیرا اینگونه فقط از تجارب یک نفر استفاده می کنید. اما در پلتفرم هدج ترید شما می توانید از تجارب چندین فرد متخصص مختلف استفاده کنید.

پلفرم برد برد

ارز دیجیتال هج ترید سعی دارد پلتفرمی ایجاد کند که در آن شرایط برد برد وجود داشته باشد. این پلتفرم باعث می شود که کاربران از امنیت بالایی در برابر کلاهبرداری و از دست دادن سرمایه برخوردار باشند. امروزه افراد متخصصی که مشاوره می دهند به هیچ عنوان به شرایط فرد سرمایه گذار اهمیت نمی دهند. و فقط می خواهند برای خود اسم و رسمی داشته باشند تا بتوانند به خواسته های شخصی خود برسند. اما پلتفرم هدج ترید به هیچ عنوان اینگونه نیست. این پلتفرم همواره در تلاش است تا یک محیط امن و منصفانه برای کاربران خود ایجاد کند. محیطی که در آن درصد ریسک سرمایه گذاری کاهش می یابد. معمولا سرمایه گذاری هایی که از گونه هج هستند در معرض نوسانات قیمت قرار می گیرند. اما پلتفرم هدج ترید سعی دارد با استفاده از دسترسی که به داده های مختلف دارد، خودش را دربرابر نوسانات ایمن سازد.

هدج تریدر یک پلتفرم کامل

ارز دیجیتال هج ترید قصد دارد پلتفرم خود را به گونه ای توسعه دهد که تبدیل به یک پلتفرم کامل شود. یعنی این که پلتفرمی داشته باشند که می تواند تمام نیاز های مربوط به سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال را تامین کند. توسعه دهندگان این ارز دیجیتال امید دارند که این کار باعث می شود تا این ارز رشد چشم گیری در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد. توسعه دهندگان همچنین امید دارند که این ارز دیجیتال محبوبیت زیادی در فناوری همتا به همتا داشته باشد. که این موضوع با پشتیبانی تکنولوژی بلاکچین امکان پذیر است. پلتفرم هدج تریدر باعث می شود تا سرمایه گذاران نیاز کمتری به کارگزاری ها و واسطه های دیگر داشته باشند. این پلتفرم به کاربران خود این امکان را می دهد تا فارق از موقعیت جغرافیایی خود از امکانات این پلتفرم استفاده کنند.

نحوه عملکرد ارز دیجیتال هج ترید چگونه است؟

هدج ترید بر اساس ارتباط میان bluprint و قراردادهای هوشمند و جامعه کاربران خود عمل می کند. bluprint مفهوم کلیدی این ارز دیجیتال است. همان طور که در قسمت های قبلی توضیح داده شد، bluprinها مجموعه ای از پیش بینی ها هستند. با پشتیبانی سیستم هدج ترید وجود این Bluprintها امکان پذیر شده است. هدج ترید به افرادی که Bluprint های درستی تولید می کند پاداش می دهد. این پاداش ها معمولا به صورت توکن هستند. bluprint ها به قرار دادهای هوشمند انتقال داده می شوند و پس از آن در بلاکچین ذخیره می شوند. این پیش‌بینی ها دربرابر هر تغییراتی مقاوم هستند. ارز دیجیتال هدج تریدر یک جدول رتبه و امتیاز دهی دارد. در این جدول رتبه تریدر ها باتوجه به تاریخچه معاملاتی خود مشخص می شود. با توجه به این سیستم شما می توانید Bleprintهای معتبر تری را خریداری کنید.

همان طور که شاید خودتان نیز متوجه شده باشید، عملکرد پلتفرم این ارز دیجیتال بیشتر بر پایه همان Bluprint ها است. شاید در ظاهر این موضوع ساده به نظر برسد. اما نتیجه حاصل از کارکرد درست این Buprintها فوق العاده است. اگر شما فردی تازه کار هستید و قصد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را دارید، پلتفرم هدج تریدر برای شما بسیار مناسب است. ریسک پایین و امکانات آموزشی زیاد برای شما فضایی امن جهت سرمایه گذاری ایجاد می کند.

نحوه سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هدج ترید

تا به اینجا موضوعات لازم برای آشنایی با این ارز دیجیتال را برایتان توضیح دادیم. حال در این قسمت قصد داریم تا نحوه سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال را به زبان ساده برایتان توضیح دهیم. نکته خیلی مهم درباره سرمایه گذاری در این ارز این است که شما برای خریداری این ارز باید بیت کوین یا اتریوم داشته باشید. خوشبختانه این ارزها را می شود از هر پلتفرمی به آسانی خریداری کرد. شما ابتدا باید یک حساب کاربری در coinbase ایجاد کنید. دلیل این کار این است که شما ابتدا باید ارزهای بیت کوین و اتریوم را خریداری کنید. همچینین این که coinbase نرخ کارمزد نسبتا پایینی دارد. بعد از ایجاد حساب کاربری باید بیت کوین یا اتریوم را خریداری کنید تا با استفاده از آنها بتوانید در هدج تریدر سرمایه گذاری کنید. که این خودش موضوعی مهم است. زیرا قیمت ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی دارد به همین دلیل در خریداری این ارزها باید دقت ویژه ای داشته باشید.

بعد از انجام این کارها می توانید در Coinbase بیت کوین یا اتریوم خود را با ارز دیجیتال هدج ترید معاوضه کنید. بسیار ساده با این روش می توانید در هدج ترید سرمایه گذاری خود را آغاز کنید. در مرحله بعد هرچند شما باید بدانید که چگونه سرمایه خود را حفظ کنید یا معاملات مربوط به آن را انجام دهید. هرچند این تنها راه سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال نیست. شما می توانید به وبسایت هدج ترید مراجعه کنید. در آنجا یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس باید توکن خریداری کنید. پس از آن می توانید از امکانات این پلتفرم استفاده کنید. شما می توانید یک bluprint خریداری کنید و با استفاده از آن معاملات خود را انجام دهید.

حرف آخر

از رشد چشمگیر این ارز دیجیتال تنها یک سال بیشتر نگذشته است. دنیای آینده متعلق به ارزهای دیجیتالی است که پتانسیل بالایی دارند. هدج ترید تا به امروز پتانسیل بسیار خوبی از خودش نشان داده است. برنامه های فراوانی برای توسعه این ارز دیجیتال وجود دارد. فرقی ندارد که شما یک سرمایه گذار باتجربه هستید یا یک تریدر تازه کار. ارز دیجیتال هج ترید برای شما بسیار مناسب است.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x