انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

ارز دیجیتال پات کوین PotCoin چیست؟

پات کوین با هدف ماری‌جوانای طبی

ایران کوین ماین

PotCoin یک ارز دیجیتال امن است با کد POT که برای صنعت 100 میلیارد دلاری ماری جوآنا تولید شده است. این ارز اولین ارز دیجیتالی ایجاد شده برای تسهیل معاملات در صنعت قانونی ماری جوانا است. تعداد کوینهای نهایی: ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰ است.

ماری‌جوآنا Marijuana چیست؟

ماری‌جوآنا که در فرهنگ عامه با نام های علف، گل، مری جِین و مرجان نیز شناخته می‌شود، در ایران، جوانان ایرانی ماری جوانا را به عنوان مخدری به نام گل مصرف می‌کنند.

مصرف ماری جوانا در بین دانش آموزان دبیرستانی بسیار فراگیر است، بطوریکه از سوی مسئولین هشدارهایی درمورد این گیاه داده شد است و آن را نوظهور می‌دانند.

پات کوین PotCoin چیست؟

PotCoins  ها سکه های دیجیتالی هستند که می توانید از طریق اینترنت ارسال کنید، به طوری که علاقه مندان به مواد مخدر را قادر می سازد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، ارتباط برقرار کرده و رشد کنند.

PotCoin صنعت ماری جوانای قانونی با یک زیرساخت بانکداری غیرمتمرکز و راه حل پرداخت امن را ایجاد کرده است. با استفاده از این ارز اعضای این صنعت وسیع و بزرگ میتوانند در هزینه ها صرفه جویی کرده و از مزیت مقیاس پذیری و امنیت بی نظیر و هویت پنهان این ارز بهره ی لازم را ببرند.

(البته باید توجه گردد هرگونه فعالیت به مانند خرید و فروش ماری جوآنا طبق قوانین مشروع کشور ایران ممنوع می باشد)

امنیت

این ارز از سرعت بالا و امنیت فوق العاده و هزینه کم تراکنش کمتر از ۱%  را پشتوانه خود اعلام کرده است (طبق اعلام سایت PotCoin ) و هیچ اتهامی درضمینه خرید با PotCoin وجود ندارد زیرا این یک ارز دیجیتالی است و هر معامله تایید شده با استفاده از PotCoin توسط شبکه محافظت می شود.

پات کوین با هدف ماری‌جوانای طبی

از اوایل قرن بیستم، در اغلب کشورهای دنیا، محدودیت‌هایی قانونی درمورد استفاده و فروش ماری‌جوانا و دیگر محصولاتِ گیاه شاهدانه وضع شده‌است. علاوه براین، ماری‌جوانا در برخی کشورهای دنیا مانند کانادا، بلژیک، استرالیا، هلند، اسپانیا و همچنین ۳۲ ایالت از کشور آمریکا به‌عنوان یک درمانِ گیاهی با تجویز پزشکان مورد استفاده قرار می‌گیرد که به‌عنوان ماری‌جوانای طبی از آن یاد می‌شود.

آموزش ساخت حساب پات کوین

شما برای ساخت کیف پول فقط لازم است که از لینک پایین کیف پول را دانلود کنید.

https://www.potcoin.com/wallets

به زودی بهترین سایت های استخراج و کسب ارز پات کوین PotCoin رایگان در بیگ والت

[votes: 0 Rating: 0]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها
POT PotCoin پات کوین

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن