معرفی انواع ارز دیجیتال

ارز دیجیتال WAX چیست؟ یک بلاکچین هدفمند.

ارز دیجیتال WAX چیست؟ یک بلاکچین هدفمند.

ارز دیجیتال WAX یک بلاکچین و پروتکل هدفمند است که برای تجارت سریعتر، آسان‌تر و ایمن‌تر برای همه شرکت کنندگان طراحی شده است، WAX Blockchain از (Delegated Proof of Stake (DPoS به عنوان سازوکار اجماع خود استفاده می‌کند و قرار است کاملاً عقب مانده با EOS سازگار باشد. ویژگی‌های سفارشی و سازوکارهای تشویقی توسعه یافته توسط WAX برای بهینه‌سازی قابلیت استفاده بلاکچین در تجارت الکترونیکی و تشویق به رای گیری در مورد اصناف و پیشنهادات طراحی شده اند.

اصل و نسب

WAX مخفف کلمه World Asset Exchange است. این یک پلت فرم غیرمتمرکز است که افراد را قادر می‌سازد یک بازار مجازی کاملاً کارا با سرمایه‌گذاری صفر در پردازش پرداخت، زیرساخت‌ها یا امنیت را اداره کنند. بنیانگذاران OPSkins این بستر را توسعه دادند. این یکی از برترین بازارهای جهان برای دارایی‌های بازی ویدیویی آنلاین است. بنابراین، OPSkins WAX را برای خدمت‌رسانی به جمعیت تقریباً ۴۰۰ میلیون بازیکن آنلاین که قبلاً در حال خرید، جمع آوری و فروش موارد بازی هستند، طراحی کرد.

ارز دیجیتال WAX مجموعه‌ای از ابزارهای مبتنی بر بلاکچین را ایجاد کرده است که dApps، بازارها و توکن‌های غیرقابل شارژ بومی (NFT) بر روی آن‌ها ساخته می‌شود- این ابزارها شامل سرویس‌هایی برای پشتیبانی از عملیات تجارت الکترونیکی مانند WAX Cloud Wallet، SSO و OAUTH، سرویس بومی RNG و پورتال توسعه دهنده است. گزارش شده است که فناوری حاصل از آن یک معماری بلاکچین با ۵۰۰ بار بارگیری در میلی ثانیه را نشان می‌دهد، برای مشتریان هزینه کمتری دارد و از جوایز رای گیری برای انگیزه مشارکت در انتخاب تولیدکنندگان بلوک و پیشنهادات استفاده می‌کند.

تکنولوژی

سکه‌های WAX از قدرت فناوری بلاکچین استفاده می‌کنند. سکه‌های WAX نه تنها اجازه استفاده از کالاهای مجازی در بازی‌های ویدئویی را می‌دهد بلکه به کالاهای مجازی اجازه می‌دهد تا به صورت رمزگذاری شده و به راحتی با ارز رمزپایه مبادله شوند، علاوه بر این، همیشه یک قرارداد هوشمند در پشت معامله وجود دارد. این قرارداد به عنوان پایه‌ای برای تجارت قابل اعتماد بین فروشندگان و خریداران است. علاوه بر این، این پلت فرم به تعداد زیادی از تجار اجازه می‌دهد تا فروشگاه‌های مجازی خود را ایجاد کنند.

ویژگی‌ها

  • این پلتفرم پرداخت‌های فوری را فراهم می‌کند.
  • اعضای پلتفرم WAX که با دارایی‌ها و قیمت‌گذاری بازی‌های مورد علاقه خود آشنا هستند می‌توانند خدمات ارزیابی را به بازارهایی که نیاز به خدمات تأیید و ارزیابی دارند ارائه دهند.
  • مزایای ارائه شده در اینجا باعث رشد اکوسیستم شرکت کنندگان می‌شود.
  • این بستر سازندگان و طراحان کارآفرین را قادر می‌سازد تا دارایی‌های مجازی را برای خود ایجاد کنند. همچنین، آن‌ها می‌توانند آن‌ها را برای فروش در بازارهای مجازی ارائه دهند.
  • اگر عضو WAX هستید، همیشه می‌توانید با تسهیل و بررسی معاملات، هزینه‌های قابل توجهی کسب کنید.
  • WAX نسل کاملاً جدیدی از فروشندگان دارایی مجازی را فعال کرده است، دقیقاً مانند چگونگی تبدیل بازارهای آنلاین قبلی، کارآفرینان به فروشنده‌های برق.
  • این بستر مانند مخزن آیتم‌های مجازی جهانی است که برای همه قابل دسترسی است. همچنین، کاتالوگ کاملی از تمام موارد موجود برای فروش را فراهم می‌کند. کاربران WAX می‌توانند به همراه مزایای فناوری بلاکچین به بازارهای جهانی دسترسی پیدا کنند.

WAX چگونه کار می کند

قبل از اینکه بفهمیم ارز دیجیتال WAX چگونه کار می‌کند، ابتدا معرفی مفهوم «پوسته» بسیار مهم است. پوسته کالاهای مجازی است که به گیمرها امکان می‌دهد نحوه ظاهر و ویژگی‌های بازی، مانند شخصیت‌ها و اسلحه‌ها را شخصی‌سازی کنند. در دنیای مدرن فناوری، خرید، فروش و تجارت پوست یک تجارت بزرگ است و سالانه یک صنعت به ارزش ۵۰ میلیارد دلار ایجاد می‌کند. WAX قصد دارد به این بازار استفاده کند.

گیمرها برای تجارت این اقلام از بازارهای آنلاین متمرکز استفاده می‌کنند، بزرگترین چنین بازار OPSkins است که توسط تیم پشت WAX نیز توسعه یافته و ماهانه ۲۰۰۰۰۰ کاربر جدید را به خود جذب می‌کند.

WAX یک بازار غیرمتمرکز و نظیر به نظیر برای تجارت دارایی‌های مجازی است. از فناوری بلاکچین و نشانه‌های قرارداد هوشمند استفاده می‌کند تا به خریداران و فروشندگان این امکان را بدهد تا پوست را به طور کارآمد و بدون نیاز به واسطه معامله کنند- این پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که میلیون‌ها کاربر می‌توانند فروشگاه‌های مجازی خود را بدون نیاز به سرمایه‌گذاری در امنیت، زیرساخت یا پردازش پرداخت، ایجاد کنند.

WAX Token برای گیمرهایی که مایل به خرید، فروش، اجاره و تجارت دارایی‌های دیجیتالی خود در بستر WAX هستند ضروری است، با استفاده از قراردادهای هوشمندی که برای انجام معاملات و تجارت غیر قابل اعتماد استفاده می‌شود، توکن‌ها اجازه می‌دهند کالاهای مجازی رمزگذاری و با ارز رمزنگاری شده مبادله شوند.

WAX فروش توکن ICO خود را از ۱۵ تا ۲۹ نوامبر ۲۰۱۷ برگزار کرد و در این مرحله ۹.۶ میلیون دلار درآمد کسب کرد. با این حال، پیش از آن در هنگام پیش فروش تعداد بیشتری توکن فروخته شد که باعث شد این پلتفرم حدود ۴۵.۵ میلیون دلار جمع کند. برنامه رسمی معرفی پلت فرم WAX برای Q۴ در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

WAX را از کجا بخریم و ذخیره کنیم؟

رمز WAX را می‌توان در چندین صرافی از جمله Huobi، EtherDelta، Bittrex، Upbit، Bancor Network و Tidex یافت. این توکن براساس Ethereum است و بنابراین می‌تواند در هر کیف پول سازگار با Ethereum ذخیره شود. گزینه‌های محبوب شامل MyEtherWallet، Jaxx، Parity، Guarda، Trust Wallet، Ledger Nano و Trezor هستند.

Wax Tokens چیست؟

نشانه‌های WAX واحد پول مجازی شبکه WAX است. آن‌ها رمزگذاری و مبادله موارد مجازی را با ارز رمزپایه تسهیل می‌کنند. آن‌ها همچنین واسطه‌ای هستند که خریداران از طریق آن بازی‌های مجازی را خریداری می‌کنند. نشانه‌های WAX همچنین برای پاداش دادن به مشارکت کنندگان مختلف در شبکه به کار می‌رود. این شرکت کنندگان شامل:

  • دارندگان توکن WAX که اصناف WAX را انتخاب می‌کنند.
  • اصناف WAX که بلوک‌های جدید را پردازش می‌کنند.
  • توسعه دهندگان مستقلی که پروژه‌های آن‌ها به سیستم پیشنهاد کارگر WAX وارد شده است.

نتیجه گیری

WAX محیط بازی آنلاین را به روشی بهبود می‌بخشد که قبل از ظهور فناوری بلاکچین امکان‌پذیر نبود. این امکان پردازش پرداخت یکپارچه، امنیت سطح بالا و یک سیستم غیرمتمرکز را فراهم می‌کند که از هوس تمرکززدایی در امان است، تیم پشتیبان این پروژه تجربیات زیادی را در کمربند خود دارند و این باید در موفقیت پروژه مفید واقع شود. انجمن بازی‌های آنلاین از آن استفاده می‌کنند.

1 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x