vitrinnet
iraniantraders
irandogebank

UMO-Finance | Innovations
dogeminers
انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

استریتیز یا اِستراتیس Stratis چیست؟

توکن STRAT

zolorex

ai-trader

استریتیز یا استراتیس به انگلیسی Stratis و نماد STRAT بلاکچینی است، که بستری به منظور توسعه‌دهی برنامه‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها ایجاد می‌کند، تا هر کدام از آن‌ها بتوانند، بلاکچین شخصی و سفارشی خود را با استفاده از این بستر بسازند. توسعه‌دهندگانی که بر روی این بستر فعالیت می‌کنند، می‌توانند به بلاکچین‌های دیگر همچون اتریوم و بیت‌کوین نیز دسترسی داشته و از ویژگی‌های موجود در آن‌ها نیز استفاده کنند. استراتیس بر روی پلتفرم Bitcoin Full node ساخته شده است و از زبان‌هایC# ,Microsoft .NET و NBitcoin library پشتیبانی می‌کند. توکن این پلتفرم نیز STRAT است.

سایت رسمی: stratisplatform.com

استریتیز یا اِستراتیس Stratis

Stratis در ابتدا در کشور انگلستان تاسیس شد و در تاریخ 21 ژوئن 2016 ICO بسیار موفقی داشت. توکن­های Stratis که از ticker استفاده می­کند، STRAT، بر اساس بلاک چین Stratis است و روی سیستم عامل­های بلاک چین دیگر به اجرا گذاشته نمی ­شود، زیرا Stratis اساساً یک محصول مبتنی بر بلاک چین است.

مزیتی که استریتیز برای موسسات دارد توانمند سازی آنان برای راه اندازی اپلیکیشن با تکنولوژی بلاک چین است و همه ی اینها بدون لزوم تقبل هزینه های داخلی و دشواریهای ساخت و نگهداری شبکه ی زیربنای بلاکچین خصوصی آنها خواهد بود.

اعضا مهم تیم Stratis

Chris Trew تکنولوژیست با تجربه بیش از 10 سال حوزه فناور اطلاعات. متخصص در تکنولوژی C # و از سال 2013 در حوزه بلاک چین فعال بوده است. (موسس)

Krushang Patel با تجربه بیش از 15 سال در واردات/ صادرات خرده فروشی و بین المللی. از اواخر 2013 اولین کارها در حوزه بیت کوین را انجام داد. (رئیس ارتباطات)

Dan Gershony بیش از 10 سال تجربه در زمینه توسعه C # /. NET دارد و با مایکروسافت و فوجیتسو قرارداد دارد. اولین کشفیات او درباره بیت کوین در اوایل سال 2013 بوده است. (توسعه دهنده بلاک چین Stratis)

Jeremy Bokobza تجربه گسترده در توسعه C # و درک چارچوب زبان برنامه نویسی NET./. (توسعه دهنده بلاک چین Stratis)

موارد استفاده شده در دنیای واقعی:

در 16 اوت 2017 Stratis با گروه Earth Twine یک تیم تشکیل دادند. این مشارکت اولین بلاک چین اختصاصی برای کسب اطلاعات و ردیابی آن در صنعت غذاهای دریایی بین المللی را آغاز کرد. گروه Earth Twine با فناوري Stratis کار خواهد کرد تا راهي براي رديابي داده­هاي اجباری به منظور انطباق ماهيانه ناوگان حمل و نقل دریایی پیدا کند. Stratis یک بلاک چین و توکن اختصاصی برای ایجاد پیوند بین غذاهای دریایی بین المللی روی بستر بلاک چین ایجاد می­کند. صنعت جهانی ماهی و غذاهای دریایی درآمد سالانه زیادی به میزان بیش از 100 بیلیون دلار را دارد. مشارکت بین Earth Twine و Stratis در نهایت به تایید و صحت اعتبار اطلاعات کمک  می­کند. در ژانویه 2018، اطلاعات مربوط به واردات و ردیابی از طریق ایمیل جمع آوری می­شود. Stratis فرایند ردیابی داده­ها در این صنعت را آسان می­کند و برای گروه Earth Twine و نیز سازمان­های صنعت غذا دریایی بسیار مفید خواهد بود.

تحقیقات پزشکی:

بلاک چین استریتیز ممکن است در بخش پزشکی مورد استفاده قرار گیرد، زیرا با ارائه مجدد سوابق، مسائل مربوط به انتشار و تحقیق را حل خواهد کرد. از آنجا که این اطلاعات را نمی­توان با سوءاستفاده تغییر داد، محققان و ناشرانی که در تحقیقات پزشکی کار می­کنند می­توانند یکپارچگی و مشروعیت یک رکورد در بلاک چین Stratis را تایید کنند.

تکنولوژی مالی:

Stratis توانایی زیادی برای درخشش در این حوزه دارد، زیرا  این تیم به دنبال حل مسائلی مانند از بین بردن مشکلات مربوط به نیاز اعتماد به شخص سوم، مدیریت هویت و KYC (شناخت مشتری خود) با استفاده از فن آوری قدرتمند بلاک چین است. تکنولوژی مالی یک صنعت پر رونق است که نیاز به حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن دارد. کیف پول تازه وارد Breeze، نه تنها مکمل کاربرانی است که به دنبال خصوصی سازی معاملات خود هستند، بلکه به نفع شرکت­های تجاری و شرکت­ هایی است که در حوزه fintech  فعالیت می­ کنند.

 کیف پول استریتیز

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S- کیف پول نرم افزاری StratisX-کیف پول نرم افزاری Stratis Electrum-

صرافی های Stratis

Binance – Bittrex – UPbit – Bithumb – Poloniex – HitBTC – Livecoin – Bittylicious – LiteBit.eu – Crex24 – SouthXchange – Bittylicious

برچسب ها

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن