اخبار

استقبال ژاپن از دستگاه خودپرداز ریپل

ژاپن حمایت خود را از ریپل اعلام کرد

ارز ریپل (XRP) به دنبال این است تا یک گردش آزاد مالی در جهان حکم فرما شود و دیگر از تاخیر پرداخت ها و یا دستمزد تراکنش ها برای کاربران خبری نباشد. به همین منظور سعی در تولید و ایجاد محصولات بانکی غیر متمرکز می نماید تا بتواند تبادلات مالی در سراسر جهان به شیوه ایی نوین، سریع و ایمن انجام پذیرد. یک از محصولاتی که با این هدف توسط ریپل تولید و عرضه شده اشت ارز دیجیتالی XRP است. سازندگان ریپل باهدف تبدیل آن به یک سیستم جهانی برای انتقال پول و جلب اعتماد بانک‌ها و مؤسسات مالی از همان ابتدا تمام XRP های ریپل را خلق کرده‌اند که تعداد آن ۱۰۰ میلیارد XRP بوده است.

حمایت ژاپن از ریپل:

SBI Holdings اعلام کرد برنامه هایی را برای افزودن ریپل در دستگاههای خودپرداز کشور ژاپن دارد. این خبر در آخرین گزارش مالی SBI اعلام شد که طرحی برای ادغام پلتفرم تسویه حساب Ripple توسط MoneyTap با دستگاه های خودپرداز توسط بانکهای مختلف در سراسر کشور ژاپن دارد.

پشتیبانی بانک Sygnum از ریپل:

مدیر عامل بانک Sygnum ژاپن ارز ریپل را یک دارایی دیجیتال بزرگ توصیف کرد و اظهار کرد که از کشش جهانی این ارز دیجیتال تحت تاثیر قرار گرفته است. او همچنین اعلام کرد که حدود 300 سازمان مالی دیگر نیز از ریپل حمایت کرده اند.

در حال حاضر، هر بانک دارای یک دستگاه خودپرداز با برنامه بانکی خود است، اما با یک برنامه وب مشترک، امکان استفاده همان دستگاه خودپرداز به عنوان خودپرداز چند بانک مشترک ممکن میشود.گسترش ریپل در این کشور بدون در نظر گرفتن وابستگی بانکی ، به مصرف کنندگان امکان دسترسی آسانتر به صندوق های خودپرداز را می دهد. موفقیت‌ها و نوآوری‌های ارز دیجیتال ریپل باعث شده که طرفداران زیادی برای خودش پیدا کند. طرفدارانی که اطمینان دارند به‌زودی ریپل در بانک‌های بزرگ جهان مورداستفاده قرار خواهد گرفت و همین باعث رشد سریع‌تر آن خواهد شد.

مفید بودن ریپل:

در بحث بانکداری مهم ‌ترین مزیت ارز ریپل در انتقال وجه داخلی و بین المللی است که می‌تواند زمان انتقال را به شدت کم تر کند و در نتیجه باعث بهتر شدن همکاری بین کشورهای جهان شود. اگرچه ریپل به اندازه بیت ‌کوین یا مثلاً اتریوم شناخته شده نیست اما با توجه به افزایش محوبیت روزافزونش در حال پذیرفته شدن به عنوان شیوه خرید در خیلی از فروشگاه‌ها، بانک‌ها و … است. یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب ریپل مخصوصاً برای اشخاص حقیقی عدم امکان دریافت مالیات بر روی آن است که باعث می‌شود کاربردهای بیشتری برای آن مطرح شود.

آینده ریپل:

با وجود اینکه ریپل هنوز باید راه درازی را برای پیشرفت و توسعه طی کند اما با توجه به سرعت پیشرفت آن، نباید برای خرید و سرمایه‌ گذاری در ریپل شک و تردید کنید. ارزش ارز دیجیتال ریپل همزمان با پذیرش بیشتر این ارز در مؤسسات مالی، بانک‌ها و فروشگاه‌های بیشتر به طرز چشمگیری افزایش یافته است. به علاوه افزایش نه چندان دور از انتظار قیمت بیت‌ کوین در سال میلادی که گذشت به نوبه خود باعث توجه به سایر ارزهای دیجیتال هم می‌شود و شرایطی به وجود می‌آید که قیمت آن‌ها نیز شکل صعودی به خود بگیرد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x