exbonds
اخبار

افزایش هزینه تراکنش های بیت کوین

رشد 300 درصدی هزینه تراکنش های بیت کوین

هزینه انجام تراکنش های بیت کوین تا یک روز قبل از هاوینگ با رشدی 300 درصدی مواجه شد که این مقدار این هزینه نسبت به هاوینگ های قبلی بی سابقه بوده است.

مقایسه این هزینه تراکنش با قبل:

میانگین هزینه کارمزد تراکنش های بیت کوین در 8 می سال 2020 رقم 3.19 دلار اعلام شده است که نسبت که به میانگین هزینه 26 آوریل سال 2020 افزایشی 300 درصدی را نشان میدهد. آخرین باری که میانگین هزینه تراکنش های بیت کوین به مرز 3 دلار رسید جولای 2019 بود.

این افزایش قیمت میتواند به دلیل افزایش یافتن تعداد تریدرها در این حوزه باشد که حاضرند هر مبلغی را برای انجام هر چه سریع تر معاملات خود بپردازند و تراکنش هایشان سریعتر انجام گیرد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن