مقالات آموزشی

انواع سایت سرمایه گذاری هایپ را بشناسید

انواع هایپ

با دارا بودن رویکرد صحیح نسبت به سایت سرمایه گذاری هایپ و شناخت انواع هایپ، و محاسبه صحیح زمان ورود و خروج، حتی یک مشارکت کننده عادی هایپ می تواند سود قابل توجهی در این پروژه ها به دست آورد. در این مقاله، به شما در مورد انواع اصلی هایپ هایی خواهم گفت که اغلب با آنها مواجه می شویم.

هایپ های کلاسیک

این ها پروژه های سرمایه گذاری خصوصی هستند که توسط یک، دو یا چند نفر جهت جذب سپرده واریزکنندگان طبق نوع خاصی از فعالیت (که به آن لجند گفته می شود) ایجاد می شوند و برای پرداخت های صورت گرفته، درآمد تولید می کند. این گونه هایپ ها ممکن است خود را شرکت، صندوق سپرده، بنیاد، مرکز معامله، صندوق مدیریت خصوصی سپرده و مانند آن بنامند اما در واقعیت، فعالیتی جز توزیع مجدد سپرده ها بین اعضا وجود ندارد. این مقوله از پروژه های سرمایه گذاری بنا بر سود به سه گروه تقسیم می شوند.

هایپ با سودهای ماهانه 15 تا 20 درصدی (هایپ های کم سود)

بیشتر این هایپ ها صرفا روی اینترنت ارائه می شوند. انواع پیشرفته آن ها ممکن است دارای دفاتر خارج از اینترنت نیز باشند. اغلب آن ها در مکان های کوچک و «زیرزمینی» نامشخص مستقر هستند. البته ممکن است برخی دارای دفاتر موقر و حتی کارکنان خود باشند اما چنین چیزی نادر است. لجندها می توانند بسیار متفاوت باشند اما لجند فارکس بیش از همه مورد استفاده قرار می گیرد. این پروژه ها احتمالا می توانند بیش از سایرین به بقا ادامه دهند – تا چند سال، در صورت دارا بودن رویکرد مناسب و علاقه ادمین.

هایپ با سود 20 تا 60 درصدی در ماه (هایپ های سود متوسط)

این گروهی محبوب از هایپ ها است چرا که بازگشت سرمایه بالایی در بازه ای نسبتا بلند مدت ارائه می کند. پروژه های این گروه می توانند بین چند ماه تا یک سال در جریان باشند، البته با دارا بودن شرایط ایده آل: یعنی وب سایت خوب، بازاریابی، تبلیغات، علاقه ادمین. لجندها می توانند بسیار متفاوت باشند: سرمایه گذاری در املاک، در خودرو، در سهام، طلا، نفت، تاسیسات، کارخانه ها و مانند آن. توجه به لجند اهمیت چندانی ندارد اما کیفیت تبلیغات، وب سایت، و دقت در تعیین تعرفه باید به شکل دقیقی تحلیل شود.

هایپ ها با سود 60% در ماه (هایپ های سود بالا یا فاست)

این نیز گروه بسیار محبوبی از پروژه ها به خاطر سود بسیار بالای خود است که امکان بازگشت سریع پول و رسیدن به سود خالص را فراهم می کند. لجندها، همانند گروه قبلی می توانند نسبتا متفاوت و حتی گاهی خیالی باشند. برای مثال، شما می توانید زمین هایی را در ماه بخرید و کرایه دهید. هیچ اهمیتی ندارد. شما تنها باید به کیفیت سایت، برنامه های تعرفه و نقدهای اینترنتی توجه کنید. کاستی این پروژه ها، طول عمر آن ها است. بهره بالا با کار بلندمدت سازگار نیست. بیشتر از چند روز تا ده ها روز و در مواردی کمتر تا شش ماه به بقا ادامه می دهند. بنابراین، باید در همان ابتدا در چنین برنامه هایی شرکت کنید.

شبه دی.سی (شبه مرکز معامله)

این نوع هایپ اخیرا بسیار محبوب شده است. این هایپ در ارتباط با این مسئله بوده که چنین پروژه هایی به شکلی قانع کننده وانمود می کنند در فارکس در حال کار هستند. شبه دی.سی ها ترمینال MT4 را در اختیار دارند که به آن ها امکان می دهد به مبادله ارزها بپردازند. کاربر می تواند ترمینال را دانلود کند، حساب را به حد مد نظر رساند و به همان شکلی که در دی.سی یا از طریق واسطه ها صورت می گیرد، به داد و ستد بپردازد. به همین موازات، پروژه به عنوان یک قاعده کلی برنامه سرمایه گذاری خود را با سود کاملا واقعی فارکس آغاز می کند – 8.1% در ماه که سپرده سرمایه گذاران به آن تعلق می گیرد. این پروژه برای این که متقاعد کننده تر باشد، اقدام به تبلیغ در مورد تاجران بی نظیری می کند که پول واریزکنندگان را مدیریت می کنند. در حقیقت، سپرده ها درگیر داد و ستد نیستند بلکه در میان شرکت کنندگان و سازمان دهندگان توزیع مجدد می شوند. این گونه برنامه ها می توانند برای مدتی طولانی – 1 تا 5 سال به لطف لجندی عملی با بهره نسبتا کم – به کار ادامه دهند.

MLM (بازاریابی چندسطحی)

این مقوله از پروژه ها در سالیان اخیر بسیار محبوب بوده است. ویژگی متمایز آن ها این است که چنین پروژه هایی بنا به اصل بازاریابی شبکه ای از طریق مردم، به صورت فرد به فرد تبلیغ می شوند و دارای برنامه ارجاع چندسطحی هستند. بازاریابی بر اساس ارتباط بین مشارکت کنندگان و تبادل پول طبق قوانین خاصی صورت می گیرد. این پروژه ها به شکل فعال از طریق شبکه های اجتماعی تبلیغ می شوند. نمونه های برجسته این نوع هایپ ها عبارتند از: جوامع وام، تبادل وام، ماتریکس، دوبرابرکننده ها، بازی های مالی با خط ورود-اول و مانند آن.
یک ویژگی خاص این پروژه ها این مسئله است که هر شرکت کننده متوجه مسئولیت خود در قبال زمان بندی پروژه بوده و بنابراین در تبلیغ و دعوت سایر شرکت کنندگان فعال است. برنامه موسوم به پیش-آغاز در خصوص «دوبرابر کننده ها» و برنامه های خط ورود-اول رایج است که پروژه قبل از آغاز به کار رسمی، تبلیغ می شود. در میان پروژه های این گروه، حقیقا کلاهبرداری های زیادی هست که برای مدتی کوتاه کار می کنند یا این که پول جمع می کنند تا پروژه را آغاز کنند اما هیچ گاه چنین کاری نمی کنند.

هرم کلاسیک

این نوعی از هایپ است که نیازی به لجند ندارد. ادمین صراحتا سرمایه گذاری در یک هرم را مطرح می کند. به نظر من، این صادقانه ترین نوع هایپ است که هر کسی حتی فرد مبتدی ناآشنا با این شکل درآمدها، کاملا می داند درگیر چه کاری است.
نرخ های بهره تقریبا به همان اندازه هایپ های بهره متوسط هستند – یعنی 20 تا 50% در ماه. هرم هایی که دارای ادمین هایی با جذبه و باشخصیت هستند و وبینار و کنفرانس اسکایپ برگزار می کنند، بسیار موفق هستند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x