انواع کیف پول های بیت کوینی

وب والت ها - والت نرم افزاری - والت سخت افزاری

کیف پول ها به چند دسته تقسیم می شوند که عمده تفاوت آنها در امنیت کیف پول است.

1- وب والت ها

امنیت این گونه حساب های بیت کوین بستگی به امنیت وب سایت ارائه دهنده این کیف پول دارد که باید از لحاظ امنیتی در سطح بالایی قرار داشته باشد . استفاده از وب والت ها برای کسانی که به تازگی با بیت کوین آشنا شده اند در بین آنها مرسوم است . گرچه شاید وب والت ها ، از لحاظ امنیتی نسبت به بقیه کیف پول هایی که در قسمت بعد معرفی خواهیم کرد ، در سطح پایینی قرار دارند . اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که امنیت آنها توسط یک تیم پشتیبانی حرفه ای ، به صورت مستمر تامین می گردد.

2- والت نرم افزاری

والت های نرم افزاری نسبت به وب والت ها امنیت نسبتا بالاتری را دارا می باشند. از مطرح ترین این والت ها میتوان به الکتروم (Electrum) و آرموری (Armory) که یک کیف پول اوپن سورس با قابلیت نگهداری به صورت سرد (clod Storage) و چند امضائی می باشد.

3- والت سخت افزاری

یکی دیگر از کیف پول هایی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد کیف پول سخت افزاری نام دارد که انواع مختلف با امکانات متفاوتی را به کاربران ارائه می دهد و توسط شرکت های مختلفی نیز ساخته شده و نسبت به کیف پول های ذکر شده در دو مورد قبل امنیت بالاتری را دارا می باشد.

امتیاز شما به این مطلب
[votes: 6 Rating: 2.7]
برچسب ها

تبلیغات

تبلیغات 1

دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای Easy Bator 6 نمونه متفاوت در صنعتی جوجه کشی کشور ، مناسب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران تخم.کیفیت جهانی با راندمان جوجه کشی عالی و قیمت مناسب عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

تبلیغات 2

دستگاه جوجه کشی خارجی

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی خارجی ، ساخت کره جنوبی در مدل ها و ظرفیت های مختلف مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار اهلی و زینتی با راندمانی فوق العاده عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از
بستن