مقالات آموزشی

انواع کیف پول های بیت کوینی

وب والت ها - والت نرم افزاری - والت سخت افزاری

کیف پول ها به چند دسته تقسیم می شوند که عمده تفاوت آنها در امنیت کیف پول است.

1- وب والت ها

امنیت این گونه حساب های بیت کوین بستگی به امنیت وب سایت ارائه دهنده این کیف پول دارد که باید از لحاظ امنیتی در سطح بالایی قرار داشته باشد . استفاده از وب والت ها برای کسانی که به تازگی با بیت کوین آشنا شده اند در بین آنها مرسوم است . گرچه شاید وب والت ها ، از لحاظ امنیتی نسبت به بقیه کیف پول هایی که در قسمت بعد معرفی خواهیم کرد ، در سطح پایینی قرار دارند . اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که امنیت آنها توسط یک تیم پشتیبانی حرفه ای ، به صورت مستمر تامین می گردد.

2- والت نرم افزاری

والت های نرم افزاری نسبت به وب والت ها امنیت نسبتا بالاتری را دارا می باشند. از مطرح ترین این والت ها میتوان به الکتروم (Electrum) و آرموری (Armory) که یک کیف پول اوپن سورس با قابلیت نگهداری به صورت سرد (clod Storage) و چند امضائی می باشد.

3- والت سخت افزاری

یکی دیگر از کیف پول هایی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد کیف پول سخت افزاری نام دارد که انواع مختلف با امکانات متفاوتی را به کاربران ارائه می دهد و توسط شرکت های مختلفی نیز ساخته شده و نسبت به کیف پول های ذکر شده در دو مورد قبل امنیت بالاتری را دارا می باشد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x