iranian traders
رپورتاژ آگهی

اولین دوره رویداد «مدرسه تابستانی بلاک‌چین ایران» در شهریور ماه برگزار می‌شود.

رپورتاژ آگهی

رویداد «مدرسه تابستانه بلاک‌چین ایران» یا IBSS با هدف آموزش، توسعه مهارت و گسترش شبکه متخصصان در حوزه بلاک چین در ایران با همکاری آزمایشگاه بلاک چین شریف و شرکت آریاهمراه سامانه در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد. به طور کلی این رویداد به دو بخش دوره آموزشی بلاک چین و همایش سراسری ملی بلاک چین تقسیم شده است.

دوره آموزشی در دو قسمت تئوری و عملی از ۲ تا ۸ شهریورماه و همایش سراسری ملی در ۶ و ۷ مهرماه برگزار خواهد شد.

در دوره آموزشی مدرسه تابستانه بلاک‌چین چه خبر است؟

دوره آموزشی مدرسه تابستانه بلاک‌چین ایران در ۵ روز و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. سه روز اول مربوط به مباحث تئوری بلاک‌چین و دو روز آخر کارگاه‌های عملی و کدنویسی بلاک‌چین خواهد بود. درواقع در این پنج روز شرکت‌کنندگان با صفر تا صد فنی و کسب‌وکاری محصولات و پروژه‌های بلاک‌چین آشنا شده و با ابزارهایی که در این دوره معرفی می‌شوند می‌تواند نه تنها یک کسب‌وکار را در حال حاضر طراحی کنند، بلکه گام به گام با تغییرات پویای این حوزه نیز پیش بروند.

در نهایت شرکت‌کنندگان مدرک رسمی دانشگاه صنعتی شریف را دریافت خواهند کرد.

تیم آموزشی این دوره، آزمایشگاه بلاک‌چین شریف به سرپرستی دکتر محمدعلی مداح‌علی، رئیس آزمایشگاه و عضو هیئت علمی برق دانشگاه صنعتی شریف است. برای مشاهده سیلابس کامل و سرفصل‌های آموزشی به همراه ارائه‌دهندگان این ۵ روز، می‌توانید این فایل را دریافت کنید یا برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی این دوره به آدرس iranbss.ir مراجعه نمایید.

در همایش دو روزه مدرسه تابستانه بلاک‌چین چه خبر است؟

تکمیل‌کننده دوره آموزشی مدرسه تابستانه بلاک‌چین ایران، همایش دو روزه‌ای است که با هدف جمع کردن جامعه بلاک‌چینی ایران دور هم ایجاد شده است. در این همایش، سخنرانی‌ها، پانل‌ها و ارائه‌های مختلفی انجام خواهد گرفت و درباره مسائل مختلفی چون رمزارزها، ماینینگ و سایر مباحث مربوطه بحث و تبادل نظر صورت می‌گیرد. همچنین، استارتاپ‌های مطرح حوزه بلاک‌چین ایران در این همایش حضور پیدا کرده و دستاورد‌های خود را ارائه خواهند کرد. شرکت‌کنندگان، ایده‌ها و استارتاپ‌ها فرصت دارند تا در معرض شتاب‌دهنده‌های گوناگون و همچنین شرکت‌های مطرح صنعت و سرمایه‌گذاران باشند. برای مشاهده برنامه این همایش، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

[تعداد: 0 امتیاز: 0]

تلگرام بیگ والت؛ تحلیل و بررسی روش‌های کسب درآمد + تازه‌ترین اخبار کسب و کارها
کانال تلگرام گروه تلگرام

برچسب ها
Newsletters

✉ خبرنامه


با عضویت در خبرنامه، برترین مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید!

همین الان ایمیل خود را ثبت کنید و کسب درآمد را شروع کنید.

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

2189 نفر

Newsletters

نظرات کاربران

  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن