مقالات آموزشی

ارز دیجیتال اومیسگو OmiseGO چیست؟

خدمات مالی برای کشور های در حال توسعه

اومیسگو OmiseGo یک پلت فرم پرداخت منبع باز مبتنی بر Ethereum است که مبتنی بر فناوری blockchain غیرمتمرکز است. با توجه به شعار Unbank the Banked استفاده می کند که اجماع PoS را تأمین می کند. این سکوی که پروژه های پویا را دنبال می کند هنوز در حال توسعه است. نکته قابل توجه این است که اومیسگو در هسته پروتکل خود مبادله ای غیر متمرکز و منحصر به فرد (DEX) به نام ODEX را به همراه پیشرفت های مهم در اولین اجرای پلاسما برای اتریوم ایجاد می کند.

اومیسگو (OmiseGO (OMG چیست؟

اومیسگو OmiseGo در سال 2013 در تایلند توسط جون هاسگاوا و دونی هارینسویت به عنوان یک شروع کار برای ارائه راه حل های پرداخت آنلاین ارائه شد. از آن زمان، به خصوص در بین بازرگانان محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، زیرا معاملات بدون وابستگی به شخص ثالث را امکان پذیر می سازد.تیم مشاوره miseGo شامل Vitalik Buterin و Gavin Wood ، بنیانگذاران اتریوم است. پیشنهاد اولیه سکه آن حدود 25 میلیون دلار افزایش یافت.

مزایای اومیسگو:

  1. فناوری OMG مبتنی بر فناوری غیرمتمرکز بلاکچین شبکه اتریوم است که با استفاده از معماری پلاسما طراحی شده است و این امکان را فراهم می کند تا سرعت سریع ، و راه حل های خوبی برای امنیت و راه حل های واقعی برای صنعت مالی داشته باشد.این کار نه تنها با اطمینان از انجام معاملات مستقیم به همتا، بلکه امکان استفاده از قراردادهای هوشمند و برنامه های غیر متمرکز را نیز فراهم می آورد، که می توانند بر روی یک لایه Ethereum ساخته شده و امکان استفاده از فناوری آن را فراهم کنند.
  2. با استفاده از این فناوری ، OmiseGo قصد دارد راه حل های بانکی و مالی جهانی را ارائه دهد ، که شامل می شود اما فقط به تبدیل ارز، اعتبار و بدهی پول ، حواله و غیره محدود نمی شود نه تنها افرادی که حساب بانکی دارند بلکه کسانی که نمی کنند.
  3. این کار با استفاده از رمزنگاری OMG انجام می شود که در صورت انجام معاملات مربوط به نقل و انتقال پول یا نقاط وفاداری یا نشانه ها ، در صورت وجود شرکت هایی مانند شرکت های هواپیمایی مختلف، می توانید با پول فیات رد و بدل شوید.
  4. توکن OMG سوخت شبکه پلاسما است که انتظار می رود به تقویت معاملات کریپتو کمک کند. با استفاده از یک مدل Proof-Of-Stake افرادی که دارای علائم OMG هستند با ایمن سازی شبکه پلاسما می توانند سود کسب کنند.

چرا omisego؟

مسئله عمده ای که افراد در امور مالی انتقال پول از جمله حواله ها ، تبدیل ارز و غیره با آن روبرو هستند ، افراد میانسال (شامل بانک ها) هستند که برای افزایش سود نرخ کمی افزایش می دهند.
این همان چیزی است که فناوری OMG با اجازه انتقال مستقیم بین کاربران از بین می برد ، بنابراین هزینه اضافی افراد میانسال را از بین می برد.
همچنین می توان از OmiseGo برای دادن یا بازپرداخت امتیازهای وفاداری در شرکتهای هواپیمایی (یا هر صنعت دیگری ، برای این موضوع استفاده کرد).
قراردادهای هوشمند روشهای بی خطر برای انجام معاملات مالی به ویژه مواردی است که مبالغ زیادی را شامل می شود. آنها بدون رضایت همه طرفهای ذیربط قابل تغییر نیستند و اطمینان حاصل می کنند که همه طرفها پایان معاملات خود را تأیید می کنند.

روند معامله در اومیسگو

  1. اومیسگو OmiseGo هم در معامله ساده نظیر همتا و هم در فن آوری پیچیده قرارداد هوشمند کار می کند. قراردادهای هوشمند به افراد درگیر اجازه می دهد شرایط خاصی را تعیین کنند و قراردادها فقط در صورت تحقق شرایط اجرا می شوند.
  2. از آنجا که فناوری OMG مبتنی بر اتریوم است ، می تواند فرآیندهای معامله ای را که توسط اتریوم استفاده می شود ، به کار بگیرد و از سکه OMG خود به عنوان سوخت استفاده کند.
  3. اومیسگو از آنجا که از معاملات SWIFT پشتیبانی می کند ، می تواند در معاملات عمده مالی و صرافی ها مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که هزینه ای را که توسط موسسات مالی مانند بانک ها و کارگزاران گرفته شده است ، حذف می کند ، انتخاب روش پرداخت و نقل و انتقالات برای کسانی است که یا باید مبلغ زیادی پول را به ارزهای مختلف تبدیل کنند یا فروشندگانی که به صورت عمده پول پرداخت می کنند.
  4. شرکت هایی که مواد اولیه و کالاهای خام را به کشورهای مختلف وارد و صادر می کنند می توانند از اومیسگو با استفاده از نشانه های OMG به عنوان ارز برای معاملات استفاده کنند و آن را بر اساس آن به ارز فیات تبدیل کنند.

نحوه خرید و ذخیره OMG

بیشتر ارزهای رمزنگاری شده در بازار روشهای معدنی خاصی دارند که به مردم اجازه می دهد آنها را در اختیار داشته باشند. کل عرضه 140 میلیون توکن OMG. شاید تعجب کنید که معدن OmiseGO چگونه کار می کند؟ در واقعیت هیچ معدن OMG وجود ندارد. تمام سکه ها از زمان آغاز به کار خود پیش ساخته بودند.
1 . سکه OMG برای تجارت در صرافی های مهم مانند Binance ، Kucoin ، Cryptopia ، HitBTC و موارد دیگر قابل استفاده است. همه مبادلات به جفت شدن OMG با Bitcoin و Etheruem تمایل دارند و برخی حتی از Litecoin پشتیبانی می کنند.
2 . این بدان معنی است که می توانید با استفاده از ترازوی موجود Bitcoin ، Ethereum یا Litecoin ، نماد OMG را خریداری کنید.
3 . البته بهترین روش برای تعیین اینکه کدام زوج استفاده شود ، اگر بتوانید تمام نرخ ها را در یک مکان مقایسه کنید. این جایی است که CoinSwitch وارد می شود.
4 . CoinSwitch ، بزرگترین صرافی cryptocurrency یکی از بهترین سایت ها برای تبادل رمزهای رمزنگاری است ، زیرا این امکان را به کاربران می دهد تا نرخ های مختلف ارز را از طریق اینترنت مشاهده کنند و به آنها اجازه دهند بهترین گزینه موجود را انتخاب کنند. همچنین این پلتفرم سریع است و به سرعت کلیه معاملات را پردازش می کند ، همچنین به کاربر این امکان را می دهد تا ارزهای رمزپایه را با هم مبادله کرده و در کیف پول خود مبادله کند که این امکان را برای دسترسی تمام وقت به ارز دیجیتال فراهم می کند ، حتی اگر سایت نباشد. کار کردن.

آینده اومیسگو چگونه است؟

حدود 18،825،594 دلار توکن OMG در حال حاضر در بازار وجود دارد.
اومیسگو در بازار رمزنگاری خوب عمل کرده است و یک انتخاب altcoin بسیار محبوب است. طبق اعلام The Coin Telegraph ، عمده پشتیبانی دولت تایلند به کمک آن در برخی مسائل مالی کمک کرده است.
OMG توسط بانک تایلند تأیید می شود و با نام هایی مانند مک دونالد و همچنین Alipay به عنوان نوعی پرداخت پذیرفته می شود. چندین مارک بزرگ – مانند SBI Investments ، Golden Gate Ventures ، SMBC و غیره ، شرکای اومیسگو هستند.
به نظر می رسد آینده اومیسگو کاملا روشن است ، و حتی اگر هیچ بحثی در مورد ساخت نشانه های دیگر وجود ندارد. استفاده از آن در بخش مالی ممکن است به زودی منجر به سفارشی سازی بیشتر برای همین شود و به زودی می تواند به موازات بانکها اجرا شود.

اومیسگو چگونه متفاوت است؟

اومیسگو برخلاف بیت کوین ، صرفاً برای معاملات همتا به همکار مورد استفاده قرار نمی گیرد. کاربرد عمده آن در بخش مالی خصوصاً در مورد صرافی ها و معاملات بزرگ است. بیت کوین در حال حاضر از:
1 .هزینه بالای تراکنش
2 .زمان های زیاد ترخیص معامله
OmiseGo قصد دارد این دو مسئله را با بیان اینکه شبکه پلاسما Etheruem است ، برطرف کند. شبکه پلاسما حداکثر 1 میلیون معاملات در ثانیه را پردازش می کند و موج جدیدی از تصویب رمزنگاری را در پی خواهد داشت.

آیا باید در OmiseGo سرمایه گذاری کنید؟

OmiseGO در حال حاضر با بسیاری از نام های بزرگ در صنعت همکاری های خوبی داشته و به رشد و محبوبیت خود ادامه خواهد داد. با آمدن شبکه پلاسما ، ارزش OMG انتظار می رود که در سطح صفحه افزایش یابد. دنیای رمزنگاری که می تواند یک میلیون معاملات در ثانیه را پردازش کند ، مطمئناً راهی برای پذیرش انبوه خواهد بود و OMG رهبری هزینه را به عهده دارد.اکنون روی OMG سرمایه گذاری کنید و مطمئناً بازده خوبی را به دست می آورید. این کشور قبلا اهمیت و کاربرد آن را در دنیای شرکتی مالی اثبات کرده است و قابلیت اطمینان و فناوری آن فقط بهبود می یابد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x