معرفی انواع ارز دیجیتال

اونوس سِد لیوُ unus sed leo توکن صرافی معتبر Bitfinex

توکن اونوس سد لیو

سرویس های پلتفرم به iFinex ، شرکت مادر بیتفینکس Bitfinex طراحی شده است. چنین تصمیمی باید برای مقابله با بحرانی که پس از اتهامات علیه سکوی معاملاتی مبنی بر استفاده غیرقانونی از پول نقد cryptocurrency Tether بوجود آمد، کمک کند.
Bitfinex با UNUS SED LEO قصد دارد بودجه خود را تأمین کند. در نتیجه مبادله اولیه ، یک میلیارد دلار جمع آوری شد.
تحریم ico ها توسط چین در اواخر 2017 باعث شد که استارت آپ های کریپتو در این کشور سعی کنند راه حل های دیگری برای جمع آوری وجوه مورد نیاز برای پروژه هایشان پیدا کنند. این پروژه ها روند جدید دیگری بنام عرضه مبادله اولیه (LEO) را کشف کردند. این نوآوری باعث شد که آنها بدون ترس از قانون یا مقامات به جمع آوری وجوه مورد نیاز خود بپردازند.
اونوس سِد لیوُ به انگلیسی: UNUS SED LEO نماد: (LEO) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است. ارز اونوس سِد لیوُ در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است. توکن های غیر قابل استخراج در ابتدا توسط خالق آن توکن استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند.

Customize this widget

unus sed leo چیست؟

عرضه مبادله اولیه همچنان که از نامش برمی آید، بر روی پلتفرم یک صرافی ارز دیجیتال انجام می شود. از آنجا که فروش توکن بر روی پلتفرم صرافی انجام می شود، صادر کنندگان توکن باید کارمزد لیست شدن را همراه با درصدی از توکن های فروخته شده در خلال LEO پرداخت نمایند. در عوض، توکن های استارت آپ های کریپتو بر روی پلتفرم های صرافی فروخته می شود و کوین های آنها بعد از اتمام کار لیست می شود. از آنجا که صرافی ارز دیجیتال درصدی از توکن های فروخته شده توسط استارت آپ را می گیرد، در نتیجه به صادر کنندگان توکن در عملیات های بازار یابی کمک خواهد کرد و انگیزه لازم برای این کار را دارد.

مشارکت کنندگان در LEO ، مشارکت های خود را مانند LEO به یک قرارداد هوشمند نمی فرستند. در عوض، آنها باید یک اکانت را در پلتفرم آن صرافی که LEO در آنجا انجام می شود، درست کنند. مشارکت کنندگان سپس کوین ها را به کیف پول های صرافی واریز می کنند و از آن کوین ها برای خرید توکن های صادر شده استفاده می کنند.

نحوه کار لیوُunus sed leo چگونه است؟

با الگوبرداری از بایننس کوین، آیفینکس نیز به کاربران لئو تخفیفاتی ارائه می‌دهد و توکن ها را در تاریخ سررسید می‌سوزاند.

کاربرد لیوُ؟

در صورتی که توکن لئو داشته باشید، آیفینکس ۲۵ درصد کارمزد معاملات را از لئو دریافت می‌کند.

سایر تخفیف هایی که با در اختیار داشتن لئو دریافت می‌کنید عبارتند از:

  • تا ۲۵ درصد تخفیف در واریز و برداشت کریپتو
  • تا ۵ درصد تخفیف در وام دهی همتا به همتا
  • و هم چنین تخفیف های آینده پلتفرم های آیفینکس

هدف UNUS SED LEO

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، iFinex ماهانه توکن های leo را معادل حداقل 27٪ از سود شرکت برای ماه قبل خریداری می کند. این یک فرآیند نامشخص است ، در حالی که نشانه ها در گردش هستند. خوش بین بودن نسبت به قیمت فعلی بازار اتفاق می افتد.
نشانه های LEO که برای پرداخت کمیسیون استفاده می شوند نیز می توانند سوزانده شوند. تنها سکویی که قادر به نابود کردن قیمت ها نیست ، Ethfinex است ، زیرا آن را با نام خود در سال 2017 با همین اهداف راه اندازی کرد.

مزایا برای صاحبان نشانه های UNUS SED LEO

لیو (leo) یک نوکن چند منظوره است که میتوانید از آن در تمام پلتفرم های آیفینکس از جمله بیتفینکس و اتفینکس استفاده کنید.اسم این توکن از unus sed leo شعار شرکت آیفینکس گرفته شده است.هرکس لیو را داشته باشد میتواند به طور خودکار 15 درصد تخفیف کارمزد تراکنش را در هر معامله دریافت کند.موجودی های لیو که ارزش آن بیش از 5 هزار دلار باشند نیز علاوه بر تخفیف قبلی 10 درصد تخفیف دیگر نیز در کارمزد تراکنش ها دریافت می کنند.

LEO در پلتفرم های صرافی

تعداد روز افزونی از صرافی های ارز دیجیتال شروع به پذیرش LEO کرده اند. یکی از اولین صرافی ها بایننس (Binance) بود که چنین پلتفرمی بنام Binance Launchpad را راه اندازی کرد. در ژانویه، BitTorrent که توسط ترون (TRON) خریداری شده بود، فروش توکن را در بایننس آغاز کرد و 7.2 میلیون دلار را در کمتر از 15 دقیقه جمع آوری کرد و به حداکثر مقدار تعیین شده رسید.

در حالی که فروش توکن ها در 15 دقیقه رویای یک استارت آپ است، یک صادر کننده توکن حتی رکورد بهتری را در Binance Launchpad بر جای گذاشته است. LEO دوم در پلتفرم این صرافی یعنی Fetch.AI به حداکثر مقدار تعیین شده که ۶ میلیون دلار بود در فقط 22 ثانیه دست یافت.

بعد از مشاهده موفقیت Binance Launchpad، صرافی های برجسته دیگر هم راه اندازی پلتفرم های LEO خود را اعلام کردند. از جمله این پلتفرم ها می توان Bitmax Launchpad، Bittrex LEO، OK Jumstart (OKEx)، Kucoin Spotlight و Huobi Prime را نام برد.

محاسن و معایب unus sed leo

اعتماد

یکی از محاسن اصلی LEO اعتماد است. از آنجا که فروش بر روی پلتفرم یک صرافی ارز دیجیتال انجام می گیرد، صرافی مورد نظر آن پروژه را مورد تحقیق و بررسی قرار می دهد. صرافی ها برای حفظ اعتبار خود با دقت به بررسی صادر کنندگان توکن می پردازند. بنابراین این روش می تواند به حذف کلاه برداری و پروژه های مشکوک کمک کند و کلاه برداری از مشارکت کنندگان توسط LEO بسیار دشوار تر می باشد.

در این زمینه یک LEO بنام RAID مثالی عالی می باشد. در این اواخر بیترکس (Bittrex) اعلام کرد که LEO خود برای پروژه RAID چند ساعت قبل از شروع فروش عمومی لغو کرده است. دلیل این کار لغو شدن مشارکت بین RAID و شرکت OP.GG بود که یک شرکت تحلیل داده های بازی الکترونیک است.

بر طبق گزارش بیترکس، مشارکت بین این دو شرکت بخش اساسی پروژه بود و وقتی که این صرافی ارز دیجیتال از این خبر مطلع شده بود، تصمیم به لغو این فروش گرفته بود زیرا این صرافی معتقد بود که این پروژه به نفع مشتریان نیست.

امنیت unus sed leo

صادر کنندگان توکن لازم نیست در مورد امنیت توکن نگران باشند زیرا صرافی قرارداد هوشمند LEO را مدیریت می کند. همچنین فرآیند KYC/AML (شناخت مشتری و جلوگیری از پول شویی)  توسط صرافی برای مشتریان فراهم می آید.

آسان کاری برای پروژه ها

استارت آپ های صادر کننده توکن از فرآیند LEO که کم عیب تر از ICO می باشد، سود می برند. در حالی که سازمان های جمع آوری کننده وجه باید کارمزد و درصدی از توکن های خود را به صرافی بپردازند اما صرافی نیز در عوض در بازار یابی به آنها کمک خواهد کرد. بنابراین استارت آپ هایی که از طریق LEO اقدام می کنند به نسبت ICO به بودجه کمتری برای بازار یابی نیاز خواهند داشت. علاوه بر این، صادر کنندگان توکن می توانند از پایگاه مشتری ثابت صرافی برای دریافت مشارکت های بیشتر برای پروژه خود استفاده کنند

لیست شدن unus sed leo

از آنجایی که در فرآیند LEO لیست شدن توکن جز توافقات است، به طور طبیعی صرافی مورد نظر در پایان فروش، کوین را لیست خواهد کرد. در حالی که به نظر می رسد که این روش جایگزین ایمن تر و کارآمد تری برای ICO باشد اما هزینه های همراه با فروش توکن نیز می تواند برای استارت آپ ها بالا باشد. کارمزد لیست شدن می تواند به ۲۰ بیت کوین نیز برسد و این در حالی است که صرافی ها می توانند تا ۱۰ درصد نیز از توکن های این شرکت های جمع آوری کننده پول را بردارند.

چگونه در یک leo شرکت کرد؟

از آنجا که LEO ها در حال حاضر در جامعه ارز دیجیتال نسبتا نادر هستند، پیدا کردن چیزی که دوست دارید سخت نیست. بعد از اینکه گزینه مورد انتخاب خود را پیدا کردید، لازم است که صرافی هایی که فروش را میزبانی می کنند، پیدا نمایید. قدم بعدی ثبت یک اکانت در آن صرافی ارز دیجیتال و کامل کردن فرآیند تایید KYC و AML می باشد. بعد از انجام این کار ها، ارز های دیجیتالی که با آنها می توانید در LEO مشارکت کنید را بررسی نمایید. کوینی که در فروش پذیرفته شده را در اکانت خود واریز کنید. مرحله آخر منتظر شدن برای شروع این فرآیند و خرید توکن است.

نقشه راه و آینده لیوُ unus sed leo

تیم آیفینکس جزییات زیادی درباره کاربردهای آینده لئو ارائه نکرده است. هر چند مشخص کرده اند که محصولات آینده، تخفیف ها و مزایای بیشتری به دارندگان لئو ارائه خواهند داد.

آیفینکس در وایت پیپر لئو چشم انداز خود در خصوص چندین پلتفرم را خاطر نشان کرده است. همین روزها می‌توان منتظر عرضه eosfinex باشیم که صرافی غیرمتمرکز بر بستر بلاک‌چین EOS است.

آیفینکس هم‌ چنین برنامه هایی برای میزبانی از پیش فروش توکن ها در پلتفرم LEO دارد. یکی از اهداف این شرکت، عرضه صرافی اوراق بهادار کاملا مجاز و قانونمند شده می‌باشد.

از کجا میتوان لیوُ unus sed leo تهیه کرد

قاعدتا محبوب ترین پلتفرم برای خرید لئو، بیتفینکس می‌باشد. لئو در بیتفینکس به صورت جفت های معاملاتی با دلار، USDT، EOS، بیت کوین و اتریوم  در دسترس می‌باشد. اگر به دنبال صرافی های دیگر برای خرید لئو هستید می‌توانید از صرافی های OKEx و IDEX استفاده کنید.

آیا IEO منجر به انفجار دور جدیدی از جمع آوری وجه خواهد شد؟

ICO ها موج وسیعی از جمع آوری وجه را در ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ موجب شدند. با این وجود، درصد برجسته ای از پروژه های ارز دیجیتال توسط کلاه برداران و یا افراد مشکوک اداراه شدند. به همین دلیل و هم به دلیل ممنوعیت ICO ها می توان گفت که این روش مدل کارآمدی برای استارت آپ های ارز دیجیتال نیست.

از طرف دیگر، LEO سطح بالایی از اعتماد را در میان پروژه های ارز دیجیتال فراهم می کند زیرا صرافی ها میزبان فروش هستند و فعالانه در آن شرکت دارند و این امر کارایی فروش را بهبود می بخشد. بنابراین روش مذکور پتانسیل تبدیل به مدل استاندارد برای جمع آوری وجوه در فضای کریپتو را دارد و شاید حتی موج بعدی جمع آوری پول برای پروژه ها از طریق این فرآیند انجام گیرد.

معاملات لیوُ unus sed leo

آیفینکس عرضه اولیه توکن در صرافی یا LEO را در ماه می به صورت فروش خصوصی و در ماه ژوئن به صورت فروش عمومی برگزار کرد. در این فروش ها، یک میلیارد توکن یک دلاری فروخته شد.

ارزش بازار لئو سریعا افزایش یافت به طوری که از لحاظ ارزش بازار رتبه آن به ۱۳ رسیده است. از لحاظ قیمت نیز،‌ از زمان LEO قیمت آن به تدریج افزایش یافت و در تاریخ ۱۲ ژوئن به بالاترین قیمت خود یعنی ۱.۹۸ دلار رسید. در حال حاضر قیمت آن حدود ۱.۹۰ دلار است.

با وجود ادامه روند سوزاندن توکن ها برای کاهش عرضه و هم چنین افزایش تقاضا به دلیل محصولات جدید و افزایش کاربران، قیمت لئو می‌تواند به افزایش خود ادامه دهد. بازار ارز دیجیتال همیشه منطقی رفتار نمی‌کند، بنابراین ممکن است عکس این شرایط نیز رخ دهد.

آدرس ارزش و قیمت UNUS SED LEO

شما عزیزان میتوانید در این بخش به مطالعه بپردازید و ارزش و قیمت نمودار leo را مشاهده کنید

نتیجه گیری

اگر طرفدار BNB هستید احتمالا نکات خوب بسیار زیادی در لئو مشاهده می‌کنید. این کوین در تمام محصولات آیفینکس کاربرد دارد. مهم تر از آن، برنامه زمانبندی آیفینکس در خصوص سوزاندن ماهانه این توکن، از قیمت آن نیز پشتیبانی می‌کند.

بعضی از اعضای جامعه کریپتو به دلیل سابقه مشکوک بیتفینکس و تتر، درباره لئو نیز بدبین می‌باشند. اگرچه تحلیل های این توکن بر روی کاغذ خوب است، اما باید با احتیاط بر روی این کوین سرمایه گذاری کنید.

اونوس سِد لیوُ چیست؟

سرعت انتقال - 56%
مارکت کپ - 4%
امنیت - 100%
کارمزد نسبت به بقیه ارزها - 16%
ارزش معادل قیمت - 11%

37%

اونوس سِد لیوُ به انگلیسی: UNUS SED LEO نماد: (LEO) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است. ارز اونوس سِد لیوُ در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است. توکن های غیر قابل استخراج در ابتدا توسط خالق آن توکن استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند.

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x