قراردادهای هوشمند

اکو اسمارت Eco smart پروژه ی قوی در اسمارت کانترکت ها

پروژه اکو اسمارت

وضعیت: در حال پرداخت

اکو اسمارت Eco smart یک طرح اجماعی برای سهام دار کردن کل سرمایه گذاران خود در پروژه های تعریف شده خود است و در تمامی پروژه‌های آتی سرمایه گذاران خود را از سود حاصل شده مشارکت می دهد.
هر کوین یا توکن (سهام) یک روش برای عرضه اولیه دارد. مثل ایردراپ ، عرضه اولیه رایگان و . . .

اکو اسمارت برای عرضه اولیه خود از قدرت تصاعد استفاده می کند. با سرمایه گذاری در پروژه شبکه سازی اکو اسمارت با توجه به زمان سرمایه گذاری و مقدار سرمایه سهام دار پروژه خواهید شد.
با سهام دار شدن در پروژه های اکو اسمارت شما در تمامی پروژه های اجرا شده در آینده ، از سود تمامی پروژه ها سهیم خواهید شد. پروژه های اکو اسمارت نیاز جامعه کریپتو کارنسی هستند و همگی دارای برنامه ریزی و زمان اجرایی شدن می باشند. تمامی پروژه ها در سایت اصلی اکو اسمارت قابل مشاهده است.

پروژه های اکو اسمارت Eco smart

اکو توکن (ECS TOKEN) چیست؟

در دنیای امروزی ارز های دیجیتال، پول های دیجیتالی به دو دسته تقسیم شده که این دو دسته شامل کوین (ارزهایی که شبکه بلاک چین اختصاصی خود را دارا هستند همانند بیت کوین) و (توکن ارزهایی که از شبکه بلاک چین ارز های دیگر استفاده می‌کنند مثل ECS TOKEN )

توکن اکو اسمارت یکی از زیر مجموعه های ارز دیجیتال معتبر مارکت کریپتو کارنسی به اسم ترون می باشد و از شبکه بلاک چین ترون بهره می‌گیرد. شبکه بلاک چین ترون پیچیدگی و مزیت های خاص خود را داراست.
از بهترین مزیت های شبکه بلاک چین ترون میتوان به همگام سازی با پروژه های قرار داد هوشمند ، سرعت تراکنش و امنیت بالا ، همچین غیرمتمرکز بودن آن اشاره کرد. اکو توکن نیز این قابلیت ها را از ترون به ارث برده است.

رود مپ های اکو اسمارت Eco smart چیست؟

رود مپ به معنی نقشه راه یا تارگت های هدف گذاری شده یک پروژه است و زمانی که یک کمپانی از اهداف خود رونمایی می کند بدین معناست که از برنامه ریزی و مدیرت اصولی برخوردار است.

اکو اسمارت در نظر دارد با اجرایی کردن تک تک رود مپ ها و قرار دادن این رود مپ ها به عنوان پشتوانه اکو توکن باعث رشد و ارزش دار شدن این توکن شود. همانطور که میدانید زمانی یک سهام یا توکن ارزش دار می‌شود که در لحظه خریدار و فروشنده داشته باشد.

با لانچ رود مپ ها و معرفی رود مپ ها به اطرافیان ( تبلیغ گوش به گوش ) و با در نظر گرفتن این مبحث که به واسطه ECS TOKEN تمامی این رود مپ ها لانچ می‌شود در آینده ای نزدیک شاهد ارزش دار شدن این توکن خواهیم بود.

تقسیم بندی پروژه های اکو اسمارت Eco smart

1- گیم سنتر
2- کریپتو کارنسی (اهداف مربوط به ارزهای دیجیتال)
3- شبکه های اجتماعی

گیم سنتر اکو اسمارت Eco smart

تصور کنید یک بازی آنلاین همانند کلش اف کلنز ساخته و اجرا شده که توانایی درآمدزایی از طریق بازی کردن را فراهم کند. به این صورت که شما برای ارتقا و آپدیت کلن خود، باید هزینه پرداخت کنید و بعد از ارتقای توانایی های ارتش شخصی خود می توانید به سرزمین های دیگه حمله کرده و منابع واقعی آنها را تصاحب کنید.
شرکت سوپر سل، خالق کلش او کلنز، سال ها پیش مدعی شد که در سطح جهان از فروش جم یا الماس بازی میلیاردها دلار سرمایه بدست آورده است، ولی کلش او کلنز مقطعی بود. چون که بازیکن ها سرمایه از دست می‌دادند ولی در گیم اسمارت پلیرها درآمد زیادی به صورت مداوم و پایدار کسب می کنند.

اتاق لاتاری

لاتاری به معنی بخت آزمایی و یا چشیدن طعم شانس است. لاتاری اکو اسمارت در سبک های مختلفی ارائه میشود و نحوه عملکرد آن بدین شکل است که افراد با حداقل پول بیشترین شانس برنده شدن را داشته باشند.
به طور مثال شخص توانایی برنده شدن 200 هزار ترون با خرید یک تیکت 200 ترونی را دارد.
با اتمام تیکت ها لابی لاتاری بسته شده و بعد از پرداخت جوایز سود سهام و استخر اسپشیال پرداخت می‌شود.

بازی های کازینویی

این بازی ها شامل تخته نرد، پاسور، شطرنج، انفجار، دایس و…. می باشد. برد یا باخت در این بازی ها ارتباط مستقیم با حرفه ای بودن بازیکن دارد.

بازی استراتژیک

این بازی ها همانند کلش و یا pubg هستند اما با این تفاوت که شخص فقط از هیجان بازی لذت نمی‌برد و چاشنی درآمدی هم به آن اضافه می شود. این بازی به جای پول غیر واقعی از ترون استفاده می‌کند.

اهداف مربوط به ارزهای دیجیتال در اکو اسمارت Eco smart

اکسچنج و پلتفرم ترید

امروزه یکی از دغدغه های بازار مالی احراز هویت بوده و افراد زیادی به خاطر این موضوع و محدودیت هایش از بازار های مالی فاصله گرفتند. صرافی اکو اسمارت بدون هیچ گونه احراز هویتی و با شعار غیر متمرکز بودن 100% می‌تواند مشکلات مربوط به احراز هویت تریدر ها و… را حل کند.

درگاه پرداخت و والت ارز دیجیتال

با گسترده شدن دنیای مدرن تبادلات مالی نیز گسترده شده و به خاطر محدودیت هایی که بر روی نقل انتقال پول قرار گرفته رشد دنیای مدرنیته کند شده است. با ساخت یک والت غیر متمرکز پیشرفته و درگاه پرداخت این مسئله حل خواهد شد. بدین صورت که نقل و انتقال ارز دیجیتال به ساده ترین و سریع ترین شکل ممکن در خواهد آمد و تمامی فروشگاه ها به درگاه پرداخت مجهز خواهند شد. با خلق این اتفاق رشد دنیای مدرنیته سریع تر خواهد شد.

ربات هوشمند تریدر

با پیشرفت هوش مصنوعی و گستردگی بلاک چین باید شاهد تغییر و تحولاتی بر روی ربات های تریدر باشیم.
ربات های تریدر یا سود ده با وجود هوش مصنوعی می‌توانند ضریب خطای خود را به کمترین حالت ممکن کاهش داده و به صورت خستگی ناپذیر و هدفمند ترید کنند.

شبکه های اجتماعی در اکو اسمارت Eco smart

با بزرگ شدن شبکه سهام دارن ECOS TOKEN، شبکه اجتماعی غیر متمرکز راه اندازی شده و رقیب اینستاگرام خواهد شد.

سوشال سنتر

یکی از بهترین راه های درآمد زایی در دنیای امروز شبکه های اجتماعی پرطرفدار هستند. شما در این شبکه ها می توانید درآمد کسب کنید و مشهور شوید اما شبکه اجتماعی که اکو اسمارت در پروژه های خود قرار داده تفاوت هایی با دیگر شبکه های اجتماعی دارد. از این تفاوت ها می‌توان به غیرمتمرکز بودن و نبود هرگونه احراز هویتی اشاره کرد.

فریلنسر

فریلنسر به معنای واسطه گری میان یک شخص متقاضی و متخصص است. در فریلنسر شما می‌توانید تقاضای تخصص یا حرفه ای را بکنید و یا خود را به عنوان یک متخصص یا صاحب سبک یک حرفه معرفی کنید.
در این شبکه می توانید خدمات خود را به فروش برسانید و یا از شخصی در یک نقطه دیگر از کره زمین سفارش دریافت کنید.

ECOS TOKEN در نظر دارد مرحله به مرحله با افزایش سهام داران خود پروژه های ذکر شده را راه اندازی کند و تمامی سهام داران از سود پروژه های ذکر شده با توجه به میزان سهام خود از سود پروژه سهیم می باشند.

پلن سرمایه گذاری در سایت اکو اسمارت Eco smart

ساخت شبکه انسانی کاری ساده است. فقط کافیست نکاتی که یاد گرفته اید را به دیگران انتقال دهید و همین عمل را دیگران تکرار کنند. برای شروع در ابتدا نیاز به سرمایه اولیه اندک بسته به انتخاب خود دارید که به شرح ذیل می باشد. سیستم شبکه سازی اکو اسمارت تا 25 سطح بر روی تصاعد 3 پورسانت می‌دهد.
برای شروع با وارد کردن 2000 ترون به اکو اسمارت می‌توانید تا 3 سطح پورسانت دریافت کنید و برای دریافت پورسانت از 5 سطح نیاز به 5000 هزار ترون دارید. و در نهایت برای دریافت پورسانت از 25 سطح نیاز به 80 هزار ترون دارید. نسبت دریافتی از سطوح به شرح ذیل است:

از سطح اول تا سطح هفتم به ترتیب از 8% تا 2% می باشد و از سطح 8 تا 19 1% و از سطح 20 تا 25 نیم درصد در هر سطح میباشد.

پروژه اول (شبکه سازی اسمارت):

با فعال کردن پلن ‌Level 3 : 2000 T‌RX
با فعال کردن پلن‌ Level 5 : 5000 T‌RX
با فعال کردن پلن Level 10 : 10000 TRX
با فعال کردن پلن Level 15 : 20000 TRX

با فعال کردن پلن Level 20 : 40000 TRX
با فعال کردن پلن Level 25 : 80000 TRX
برای سرمایه گذار باز می شود.

درصد کمسیون ها از سطح های1 تا 25 به ترتیب زیر می باشد :
9 8 7 6 5 4 3 2 (1 تا 7)
1 1 1 1 1 (8 تا 19)
0.5 0.5 (20 و 25)

پروژه ECO S TOKEN پلتفرم اسپیل اور عرضی را برای اولین بار در دنیا داراست و شبکه بر اساس تصاعد ۳ پیشروی می کند.
به طور مثال، از طرف لیدرهای بالاتر هر تعداد ورودی جدید ثبت شود کمک شایانی به کف مجموعه می کند و این ورودی ها در تیم کف مجموعه ثبت می شود.

استخرهای سهام داران در سایت اکو اسمارت Eco smart

شامل 3 استخر برای سهام داران خود است.

✔️ استخر عمومی سهام داران Eco smart

کلیه سرمایه گذاران بدون هیچ قید و شرطی داخل این استخر هستند و 10 درصد حجم کل سرمایه ECS داخل این استخر هست و بدون هیچ شرطی نسبت به سهام خود از استخر سهم می‌برند.
پورسانت این استخر به صورت هفتگی محاسبه شده و به سهام داران تعلق می‌گیرد.

✔️ استخر لیدرهای میانی سهام داران Eco smart

هر شخصی که 3، 9، 27 سازمان خود را تا سطح 3 بدون در نظر گرفتن حجم سرمایه گذاری تشکیل دهد، داخل استخر میانی لیدر ها شده که داخل این استخر 7 درصد حجم کل سرمایه گذاری پروژه ذخیره شده و سرمایه گذاران به نسبت سهام خود از این استخر سهم می‌برید. پورسانت این استخر به صورت ماهیانه محاسبه شده و به سهام داران تعلق می‌گیرد.

عملکرد استخر میانی بدین گونه است که هر ماه 7% مبلغ ورودی به کمپانی وارد این استخر شده و به نسبت های زیر بین افراد تقسیم می‌شود. 40% مابین تمامی اعضا تقسیم می‌شود 30% بر مبنای مقدار سهام و 30% باقیمانده به نسبت اینوست 6 لول بین افراد وارد شده در این استخر تقسیم می‌شود.
سقف دریافت ماهیانه از این استخر 100 هزار ترون است.

✔️ استخر لیدرهای ارشد سهام داران Eco smart

شرط ورود به این استخر این هست که یک جایگاه تا 6 لول خود مبلغ 5.5 میلیون ترون جذب سرمایه داشته باشد. داخل این استخر شده که 3 درصد حجم کل سرمایه گذاری پروژه داخل این استخر هست و سرمایه گذاران نسبت به میزان سهام خود از این استخر سهم می‌برد.
نکته : این 50 هزار دلار چه توسط یک شخص در لول 1 یا طی 6 لول انجام شده باشد تفاوتی ندارد و شما وارد استخر می شوید. پورسانت این استخر به صورت ماهیانه محاسبه شده و به سهام داران تعلق می‌گیرد.

به هر شخص در زمان پرداخت این استخر یک امتیاز به نسبت اینوست شخصی، اینوست 6 لول و تعداد جایگاه های اکتیو در 6 لول تعلق می‌گیرد و به نسبت امتیاز دریافتی از این استخر پورسانت می‌گیرد.
سقف دریافتی ماهیانه از این استخر 400 هزار ترون است.

ویژگی های اکو اسمارت:

✅ قرارداد هوشمند ترون Eco smart
✅ بر پایه الگوریتم بلاکچین
✅ يك پلتفرم كاملا غير متمركز
✅ راه اندازي شده روی ترون والت
✅ بدون هيچ ريسكي
✅ پلن قدرتمند ماتریس همراه با پشتیبانی از تیم
✅ بدون شرط تعادل برای دریافت پورسانت
✅ پورسانت آنی و لحظه ای در حساب کیف پول شما
✅ شفاف و غیر قابل هک و اسکم
❌ بدون مدير و بدون مالك
❌ بدون هيچ شركتي ، بدون دخالت نفر سوم
❌ اسكم شدن يا متوقف کردن آن غير ممكن
❌ بدون نياز به درخواست برداشت
⚡️ پرداخت بصورت اتوماتيك انجام مي شود
✅ مي توانيد تا بینهایت ترون در سال دريافت كنيد
✅ حقوق #مادام_العمر در Eco smart

نحوه سرمایه گذاری در اکو اسمارت Eco smart

برای شروع فعالیت به ساخت اکانت Eco smart باید یک کیف پول ترون ایجاد کنید. می توانید از TronLink برای کامپیوتر وTronWallet برای گوشی همراه استفاده کنید.

وارد اکانت TronLink یا TronWallet خود شوید و به اندازه مبلغ پکیج دلخواه را شارژ نمایید. توجه کنید اگر برای اولین بار در ترون لینک انتقال ترون دارید باید کمتر از 100 عدد ترون انتقال بدید و سپس به اندازه مقدار پکیج ها واریز نمایید.
پس از واریز کامل به ترون لینک، حال به لینک ثبت کلیک کنید و در قسمت invest مقدار پکیج به علاوه 50 ترون وارد کنید. به عنوان مثال اگر شما پکیج 20 هزار ترونی را انتخاب کرده اید باید 20050 را در وارد کنید و سپس روی invest کلیک کنید، بعد از آن صفحه از ترون لینک برای شما باز می شود و لطفا هیچ کدام از گزینه ها را تیک نزنید و با همان حالت accept را بزنید تا مبلغ از حساب ترون لینک شما به حساب سیستم سایت منتقل شود. در نهایت با رفرش کردن صفحه و مشاهده قسمت سبز رنگ در همان قسمت invest ثبت نام شما انجام شده است.

My Withdraw: برداشت شما که می توانید از بخش Withdraw برداشت بزنید.
My Commision: سود شما از زیرمجموعه ها
My Token: توکن های پروژه Eco smart

سوالات متداول در مورد اکو اسمارت Eco smart

از کجا پشتیبانی دریافت می کنم؟

می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل ارسال کنید تا از شبکه های اجتماعی پشتیبانی یا مشترک شوید.

ico Token چگونه است؟

اکو اسمارت در این محصول از طریق خرید و توزیع توکن هوشمند از طریق قرارداد هوشمند استفاده کرده اند.

پروژه اکو اسمارت شما چه فایده ای دارد؟

این یک برنامه قرارداد هوشمند است که می توانید با سرمایه گذاری خود در تمام برنامه های شرکت بر اساس نقشه راه، از سود سهام روزانه بهره مند شوید.

آیا محدودیتی در ثبت نام وجود دارد؟

خیر، زیرا از طریق قرارداد هوشمند کار می کنید و نیازی به احراز هویت ندارید.

4.2 6 آراء
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

Sir

"تا وقتی شیرها یاد نگیرن که چطوری بنویسن، همه ی داستانها به جلال و جبروت شکارچی ها ختم میشن"
مشترک شدن
اطلاع از
guest
35 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
Erfan
4 روز قبل

سلام خسته نباشید.
اول اینکه ایا ارز ecs مثله ارز ترون و بیت کوین و باقی ارزای موجود تو بازار قیمت گزاری میشه؟
اگرم قیمت گزاری بشه زمان ارزش گذاری ارز ecs معلوم شده یا هنوز بستگی به لانچ شدن پروژه ها داره؟

شایان سعدآبادی
شایان سعدآبادی
27 روز قبل

سلام
لطفا گول نخرید و سرمایه بی زبان رو توی جییب این کلاه بردارها نریزید اصل همچین توکنی وجود نداره و کلاه برداری محض هست ، لیست توکن های trx رو از سایتش بگیرید

Smart
Smart
3 ماه قبل

💸 قراداد هوشمند سهام اکو اسمارت 💸 ⁦🖍️⁩📢 یک پروژه قدرتمند که بر روی ارز دیجیتال ترون بر بستر بلاکچین پیاده سازی شده است. ⁦🖍️⁩ نکته مهم : در اکو اسمارت، زیر مجموعه گیری اجباری نیست 💬 چند مزیت مهم اکو اسمارت ECS : ⚡ بسیار قدرتمند و بدون هیچ شرط ⚡ بصورت ماتریکس ۳×۱۵ ⚡ سر ریز مجموعه از سمت بالاسری (اسپیل اور) ⚡ سود هفتگی و مادام العمر سهامداری ⚡ افزایش ارزش مستمر سهام پروژه ⚡ بدون اجبار در زیر مجموعه گیری ⚡ پرداخت پورسانت لحظه ای ⚡ سود مازاد هفتگی از 7 پروژه دیگر کمپانی به شرح… بیشتر بخوانید »

رضا225
رضا225
3 ماه قبل

ب نظر من خود شامحسن خودش از مدیران پروژه های اسکم هست ک با تبلیغ این سایت های اسکم سود کلانی میبره بعد جواب کاربران رو هم ک همه میدونن چطوری میده من خودم سرمایه گذاری کردم بعد از دو روز اکانتم غیر فعال شد حالا من باید از کی بپرسم شامحسن خودش از مدیران سایت های اسکم هست ک ب طور غیر مستقیم تبلیغ میکنه و سر مردم کلاه میزاره پول خوبه ولی نه به قیمت بدبخت کردن دیگران تو ک خوشبختی رو بر پایه بدبختی دیگران بنا میکنی ی روز همین بد بختی ها یقه ات رو میگیرن… بیشتر بخوانید »

J.F AFG
J.F AFG
پاسخ دادن به  رضا225
2 ماه قبل

نخیر چطور ما از زمان استارت پروژه داریم سود دریافت میکنیم ecs token چنان قویه ک بزودی نتورک های هرمی کلاهبرداری مثل بادران و پنبه ریز و بیز و تلفیق هنر رو جمع میکنه من خودم ۴۰۰ یورو در بادران ضرر کردم خدا لعنتشون کنه

محمد حاتمی
محمد حاتمی
3 ماه قبل

سلام.وقت بخیر
دوستی برای من در کیف پول tron wallt مقداری ترون ارسال کرد.حتی تاییده های دریافت هم اومد ولی مبلغ موجودی رو صفر نشون میده.ولی وارد سایت bank of tron که شدم و مبلغ موجودی رو مشاهده کردم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Ali
Ali
4 ماه قبل

Ecs ها کی قیمت گزاری میشه و قیمتش چند میشه؟

hamid
hamid
پاسخ دادن به  Ali
3 ماه قبل

من 25 هزار ترون برای خرید 23 هزار توکن ecs دادم
هفته قبل ازورود من به طرح اکو اسمارت با 25 هزار ترون 35 هزار توکن ecs میشد خرید
هفته بعد این مقدار توکن بازهم کمتر میشه
یعنی هر هفته با 5 هزار ترون مقدار کمتری توکن ecs پرداخت میشه
به همین دلیل میشه حدس زد طی چند ماه دیگه ارزش ذاتی توکن های ecs چندین برابر خواهد شد
ولی اینکه کی ارزش گذاری بشه بستگی به لانچ شدن پروژه ها داره که فاز اولش لانچ شده و شش فاز دیگه هنوز مونده

alizia
alizia
4 ماه قبل

اینم سند : پروفایلش زده shahmohsen.ir وقتی بلاکم کرد شده shahmohsen.com دیگه از این تابلو تر لطفا تحقیق کنید من با تحقیق فراوون بازم گول این کلاهبردارو خوردم اما از طریق پلیس فتا حتما پیگیری میکنم چون از تمام مراحل گفتگو و انتقالات اسکرین شات و رکورد دارم

alizia
alizia
4 ماه قبل

سلام به همگی 32 روز پیش لینک ترون ولت از آقای شاه محسن دریافت کردم و با تبلیغات گول زننده و مختصر 10200 ترون به حساب اکو اسمارت واریز کردم بعد از 32 روز فقط 230 ترون تو حساب من هست یعنی رسما کلاهبرداری و اقای شاه محسن با فحاشی منو بلاک کرد و پول منو بالا کشید.جالب این جاست هر سایت اکو اسمارت که برید اخرش با این اقا وصلتون میکنن ظاهرا نماینده اکو اسمارت تو ایرانه .از مدیر این سایت خواهش میکنم راهنمایی بفرمایند برای پیگری شکایتم و رسیدن به پولم

علی
علی
4 ماه قبل

سلام به تمام کسانی که میخوان عضو این سایت کلاهبردار بشن ،من ۱۰۲۰۰ ترون گذاشتم تو حساب اکو اسمارت بعد یک ماه ۲۲۰ ترون تو حساب منه اصل پولمم دزدیدن بخدا این سایت کلاهبرداریه همه کارشم یه آدم بی ادب عوضی به اسم شاه محسنه تمام پیامهاشونم دارم و تحویل پلیس میدمشون

رامین
رامین
4 ماه قبل

سلام یه سوال داشتم یه دوستی بهم گفت برو تو سایت ترون اسکن؛ اونجا تمامی پروژه های مبتنی بر ترون هستن و توضیحات مطمئن بودن یا نبودنشون هست؛ منم رفتم نگاه کردم واسه اکو اسمارت کانترک زده بود “کد های برنامش تایید شده نیستن” من خودم ۳ تا لول ۱۰هزار ترونی سرمایه گذاری کردم؛ ولی افتادم توی شک ک جمع میشن یا نه؛ درسته فرقی نمیکنه و نمیشه اصل سرمایه رو خارج کرد ولی دوس دارم بدونم؛ اوایلش با این تضمین وارد شدم ک قراردادش هوشمنده و پس از فعال سازیش نمیشه اونو تغییر داد، ولی الان ک فکرشو میکنم… بیشتر بخوانید »

علی چاپی
علی چاپی
پاسخ دادن به  رامین
4 ماه قبل

سلام. چطوری میتونم از سایت ترون اسکن اطلاعات بگیرم؟ لطفا بهم کمک کنین ممنون میشم. خیلی مهمه برام
09184367467 اینم تلگرام لطفا راهنمایی کنین

علی
علی
4 ماه قبل

تجربه پنج ساله من نشون داده تقریبا ۹۹درصد این سایتها کلاهبرداری و اسکم و طرحشون پانزی هست .هیچ فعالیت و ارزش افزوده ای ندارن سود اعضا از محل اصل پرداختی اعضا جدید پرداخت میشه نهایتا اسکم میشن کسانیکه دیر میان سرشون بی کلاه میمونه

محمدرضاکریمی
محمدرضاکریمی
4 ماه قبل

سلام عالی بود

Navid
Navid
4 ماه قبل

یک شخصی به نام عباس، در بیان دیدگاه نظراتش گفتن که این پروژه ایرانی هستش و چطوری فهمیدی که مالکیت فردی اش کرج هستش ؟ میهش اطلاعات بیشتری به ما بگین. متشکرم

abbas
abbas
4 ماه قبل

سلام بنده به عنوان یک مهندس IT اعلام میکنم که قرارداد فوق کلاهبرداری بوده و سایت مربوطه ایرانی و متعلق به شخصی در کرج می باشد و تا چند قت دیگر از ایران فرار خواهد کرد البته دامنه این کلاه برداری به خارج از مرزها هم کشیده شده است
به این آدرس نگاه کنید و به مبلغ جمع شده ترون توسط یکی از مجریان سایت توجه نمائید
tronscan.org/#/address/TAUN6FwrnwwmaEqYcckffC7wYmbaS6cBiX

mosio
mosio
پاسخ دادن به  abbas
4 ماه قبل

داداش الان سایت یه هفته بسته سود هفتگی و ماهانه واریز شده.
تو قسمت لینک همین دوستمون فرستاده یه نگاه بندازید تراکنش های امروز هم هست وقتی سایت بسته و کسی ثبت نام نمیکنه چطوری داره برای ترون و تتر میاد
اون مدرک مهندسی رو ببر گاوداری و رو دیوارش نصب کن اصلاعات نداری چیزی نگو نمیگن لالی

مهدی
مهدی
4 ماه قبل

هیچ شماره پشتیبانی و یا دفتر خاصی نداره ، هر موقع دلشون بخواد کل سرمایه رو جمع میکنن ، دستتون به هیچ جا بند نیست .

حسین
حسین
5 ماه قبل

سلام .
این برنامه نسخه کامپیوتر هم داره یا فقط باید با گوشی کار کنیم ؟

رسول
رسول
5 ماه قبل

داخل تلگرام سرچ کردم اما همچین اکانتی نبود..میخوام بدونم اگر من پلن بی شارژ کنم و زیر مجموعه نگیرم اصلا اون موقع چقدر سود میده بهم؟

mosio
mosio
پاسخ دادن به  رسول
4 ماه قبل

بله زیر مجموعه گیری اختیاریه

حامد
حامد
5 ماه قبل

سلام. یه سوال هست ذهنمو مشغول کرده من یه پلن فعال کردم و هفتگی بهم سود میده. ولی من هیج فعالیتی جهت جذب عضو گیری انجام نمیدم نه که نخوام فقط چون فعلا کرونا هست نمیشه جایی رفت حالا سوالم اینه که تا چه مدت همین جور هفتگی سود میده؟؟ … هیچ جا هم تاریخ انقضایی برای پلن مشخص نکرده

miladmilan
مدیر
پاسخ دادن به  حامد
5 ماه قبل

تا همیشه

محمود
محمود
5 ماه قبل

سلام میزان سود استخر ماهانه به توکن ها چقدر تاثیر داره و اینکه این سود هرماه کم میشه ؟ایا این سود در یک عددی بالانس میشه

عرفان
عرفان
5 ماه قبل

سلام.ببخشید برای من دیشب سودی واریز نشد.تو قسمت انرژی کیف پولم 100 ترون هم فریزه و 12 ترون هم تو کیف پولم بود ولی واسم واریز نشده.شما میدونید باید چطوری پیگیری کنم؟

Amir057
Amir057
5 ماه قبل

من در سایت اکو اسمارت سرمایه گذاری کردم
نام کاربری:amir057
مبلغ:5050 ترون
تاریخ:11اردیبهشت
رسید : TWB58Ct9ktpbkt46g9oyzae3VFnATSXLr9
txid: c38424ab4d6e50577ae798e341cdc5d80cb3c5b5f695722af0a7ca939953c483
شماره حساب (آدرس ترون):TY73r58TbV6RBRbDcX8LaBbefcK4RRWWk3

عرفان
عرفان
5 ماه قبل

چرا این هفته سودش مثل هفته قبل نبود و کمترش کرد؟

حامد
حامد
6 ماه قبل

سلام چند وقته این برنامه اکو اسمارت شروع به فعالیت کرده و چند بار تا حالا سود داده؟؟

محمدطاها
محمدطاها
6 ماه قبل

نمیدونم چرا احساس میکنم مدیران این پروژه ایرانین ، اکثر بازدیداش از ایرانه و مدیراشم خیلی خوب به فارسی مسلطن ازونطرف انگلیسی حرف زدنشون جدا ضعیفه ، در هر حال سه تا فازو باید بگذرونه که بشه اطمینان پیدا کرد .
اولیش همین هفتس که ایا سود میده ؟ دومیش اینه که تا سه ماه دووم میاره ؟ سومیشم اینه که پروژه گیمینگشو استارت میزنه یا نه .
تا این سه فازو رد نکنه هیچ اطمینانی نمیشه کرد .

مجید
مجید
6 ماه قبل

سود سایت روزانه یا ماهانه چقدره؟

دکمه بازگشت به بالا
35
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x