COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
بدون دسته بندی

6 ایده کسب و کار برای دوستداران سفر در خانه

راه اندازی کار برای عاشقان سفر و گردشگری

ایده های کسب و کار خانگی و کسب درآمد برای افرادی که دوستداران سفر و عاشق گردشگری هستند.
تصور کنید که با مسافرت کردن و سفر و یا با به اشتراک گذاری سفرتان میتوانید به دیگران کمک کنید. هرجا که به اینترنت دسترسی داشته باشید دستگاه های دیجیتال شما کارمیکنند و میتوانید آنلاین باشد. بنابراین بار و بندیل های خود را بسته و با این 6 ایده کسب و کار خانگی که شامل مسافرت یا کمک به مسافران هستند، به سمت غروب خورشید بروید.

1. نویسنده وبلاگ گردشگری

وبلاگ نویسی بر روی هر موضوع یک راه عالی برای داشتن یک کسب و کار خانگی است، اما برای مسافران، می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. وبلاگ نویسان بزرگ در مورد تجربیات خود در جاده ها و سفر مینویسند. اما آنها ابتدا از سفرهایشان به پارکها مینوشتند. از آنجا که وبلاگها اساساً مجلات آنلاین هستند، شما می توانید در مورد سفر خود وبلاگ نویسی کنید و کسب درآمد داشته باشید.

مانند همه وبلاگ ها، پول دادن به یک وبلاگ نویس گردشگری، نیاز به ایجاد دنبال کننده های دارد که می خواهند درمورد ماجراهای شما بدانند. کسب درآمد از وبلاگ می تواند از طریق برنامه های وابسته، حامیان، فیدهای تبلیغاتی (یعنی Adsense) یا فروش فضای تبلیغاتی باشد. با توجه به نوع وبلاگ نویسی که انجام می دهید و تعداد طرفداران، شما می توانید چیزها رایگانی نیز کسب کنید. برای مثال، اگر با دوچرخه یک شرکت در آسیا دوچرخه سواری کنید ممکن است آن شرکت به شما یک دوچرخه رایگان بدهد و در شرایط خیلی خوب به شما کمک هزینه هم بدهد.

2. سفرنامه نویس

در برخی موارد، سفرنامه نوشتن و وبلاگ نویسی مشابه است. اما تفاوت شان در این است که در سفرنامه نوشتن، شما مقالات خود را به مجله یا وبلاگ شخص دیگری می دهید. مجلات آنلاین و چاپی بسیاری وجود دارند، که نه تنها برای نوشته شما پول پرداخت می کنند، بلکه حتی ممکن است هزینه های سفر شما را پوشش دهند. بعلاوه، برخی از ناشران مجلات نویسندگانی را برای نوشتن کتابهای مسافرتی استخدام می کنند.

چالش تبدیل شدن به یک نویسنده مستقل سفر در یافتن کار است. مانند بسیاری از مشاغل آزاد نویسی،جریان های مختلف و زیادی وجود دارند، بنابراین شما باید زندگی تان را به شیوه‌ی تنظیم کنید که ممکن است موقت یا دائمی باشد. به علاوه شما باید به آنچه سردبیران می خواهد برسید، که ممکن است از منافع شخصی شما متفاوت باشد.

3. مشاور سفر

برخلاف آژانس های مسافرتی که راهنمایشان کتاب است، یک مشاور سفر با افراد مختلف در مسائل مربوط به سفر کار می کند. مشاور سفر می تواند افراد را برای سفر (یعنی والدین مهاجر که به خارج از کشور سفر می کنند) یا کسب و کارهایی که اطلاعات مربوط به مسائل فرهنگی را در فروش محصولات خود در خارج از کشور یا مسافرت های بین المللی برای کارکنان خود دارند، راهنمایی کند.

4. آژانس مسافرتی

در حال حاضر با وجود منابعی مانند Expedia، برخی فکر می کنند که نیاز به آزانس های مسافرتی کاهش می یابد. با این حال، بسیاری از مسافران هنوز هم به دنبال کمک متخصصان و خدمات شخصی و حضوری هستند. در حالی که شما می توانید سایت و فروشگاه خود را برای فروش بلیط و… تنظیم کنید، که با این کار فرصت های شغلی برای کارکنان در خانه وجود دارد که می تواند سریع تر کار خود را شروع کند.

یکی از راههای جلب مشتریان این است که یک سرویس مناسب، مانند تعطیلات دیزنی، و یا Safari (سفر اکتشافی) آفریقایی و… ارائه دهید. شما همچنین می توانید بر روی یک بازار تمرکز کنید، مانند سفر خانواده، سفر با حیوانات خانگی و مسافرت های شرکتی

5. راهنمای تور

برای اینکه یک راهنمای تور باشید، باید در نزدیکی مکانی که افراد مایل به بازدید آن هستند زندگی کنید. به عنوان مثال، اگر در نزدیکی شما مکانی تارخی هست میتوانید به عنوان یک راهنمای تور تاریخ کار خود را شروع کنید و یا هر چیز دیگری. بسیاری از شهرهای قدیمی تورهای ارواح دارند. یا اگر شما از مناطق بی نظیر در فضای باز برخوردار هستید، می توانید از اوقات فراغت یا تورهای پرنده لذت ببرید. یا اگر بهترین غذاهای دنیا را میشناسید، می توانید تورهای غذایی تنظیم کنید.

6. تخت خواب و صبحانه

سرویس دهی محل خواب و صبحانه به مسافران
وقتی به تخت خواب و صبحانه فکر میکنید، احتمالاً به خانه‌های بزرگ قدیمی با چندین اتاق فکر میکنید. اما مثل هتل ها این همه تجملات نیازی نیست! همه که پولدار نیستند! شما تنها به یک اتاق خواب نه چندان کوچک با یک حمام و سرویس برای ارائه به مسافران نیاز دارید. شما می توانید کار خود را با Bed and breakfast) B&B) (ارائه محل خواب و صبحانه) ترویج دهید و یا با استفاده از یک سرویس مانند Airbnb اتاق‌های خود را لیست کنید تا مسافران شما را ببینند.

مسافرانی که همراه با یک محل خواب تمیز، در انتظار صبحانه و شاید بعدازظهر میان وعده یا چای باشند میتواند یک مشخصه خوب برای انتخاب شما باشد. این یک راه ساده و سرگرم کننده برای دیدار با مردم و به اشتراک گذاری اطلاعات محلی خود و یادگیری از دیگران در مورد دیگر نقاط جهان است. همچنین در کنار این همه لذت درآمد هم دارید!!.

2 1 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x