کسب درآمد از ایردراپ و icoکسب درآمد اینترنتی

ایردراپ SETi و دریافت رایگان SETi Token

ایردراپ SETi Token

جزئیات ایردارپ:
هدف ایردراپ SETi پرداختن به ناکارآمدی های موجود در بازار و ارائه راه حل های صرفه جویی در هزینه برای دلالان ، بازرگانان و ارائه دهندگان نقدینگی است. با استفاده از فناوری بلاک چین ، این توکن می تواند با ارائه فرصت های بیشتر و افزایش سرعت معاملات در بازار فارکس، ریسک را برای دلالان و تجار کاهش دهد. SETi مفتخر است که عرضه اولیه سکه را به بازار عرضه کند و به سرمایه گذاران اجازه دهد تا بخشی از محصول جدید و سفر هیجان انگیز ما شوند.

مشخصات توکن SETi

زمان پایان: 23 روز دیگه

تعداد توکن ها 30 عدد
قیمت کل توکن25.5 دلار
زیرمجموعه به ازای هر نفر معرفی 3 توکن
استاندارد توکن ERC20
مجموعه سوپلی600/000/000
ارزش هر توکن 0.85 دلار = 85 سنت

مراحل دریافت رایگان توکن

1- برای دریافت توکن SETi به آدرس زیر مراجعه کنید.

2- ربات رو فعال سازی کنید.

3- بعد از استارت زدن ربات، به شما اطلاع میده که باید روی لینک کلیک کنید و کد کپچا (تایید هویت انسان بودن شما) را انجام بدین، بعد از تایید کپچا دوباره به صفحه ربات در تلگرام برگردید.

4- آدرس ایمیل از شما می خواهد آدرس ایمیل یا جیمیل یا هر پست الکترونیکی که دارید را وارد کنید (درصورتی که ایمیل ندارید اینجا کلیک کنید.)

بعد از انجام مراحل بالا 5 مرحله زیر را باید انجام دهید:

قسمت اول: وارد گروه تلگرام توکن SETi بشید و زمانی که وارد شدید به صفحه ربات برگردین و دکمه Done رو بزنید.

قسمت دوم: وارد کانال تلگرام شون بشید و زمانی که وارد شدید به صفحه ربات برگردین و دکمه Done رو بزنید.

قسمت سوم: از شما درخواست میکنه صفحه تویتر را فالو کنید به ادرس فالور که در همون قسمت مشخصه وارد شید و فالو کنید، بعداز فالو کردن لینک پروفایل تویتر را از شما درخواست میکنه

قسمت چهارم: از شما درخواست میکنه که به آدرس مشخص شده وارد بشید و ریتویت رو انجام بدین ، بعد از انجام لینک ریتویت رو باید کپی کرده و به ربات میشناسونیم.

قسمت پنجم: از شما درخواست می کنه به صفحه فیسبوک توکن برید و لایک و فالو انجام بدین ، بعد از انجام لایک و فالو آدرس پروفایل فیسبوک رو به ربات میشناسونیم.

دوستان توجه داشته باشین تمامی راهنمایی ها توسط خوده ربات مشخص شده و به راحتی می تونید انجام بدین بعداز انجام تمامی مراحل به شما 15 توکن ارائه میده
قیمت هر توکن SETi درحال حاضر 0.85 دلار معادل 85 سنت می باشد.

[تعداد: 0 امتیاز: 0]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن