بدون دسته بندی

ایستادن در صف های طولانی برای کسب درآمد

یک ایده جالب برای کسب درآمد فقط باید در صف بایستید و نوبت خود را بفروشید

یک شغل جدید!! با ایستادن در صف یا فروش نوبت خود برای دیگران خرج زندگی خود را تامین کنید.

این روزها برای خیلی از کارها مجبور هستید در صف بایستید. برای خرید مواد غذایی، نان، پرو پوشاک، صندوق فروشگاه‌های مختلف، ایستگاه اتوبوس، مترو، بانک و… به خصوص در پایان فصل زمستان و خرید‌های شب عید که بیشتر دکان‌دارها، فروشگاه‌ها، بازارچه‌ها، جشنواره‌های پوشاک و… هم اعلام حراج میکنند و یا تخفیف‌های ویژه برای مردم دارند.

ایستادن در بعضی از صف های طولانی خرید برای بعضی ها طاقت فرسا و سخت است مخصوصاً افراد مسن، شما میتوانید از این فرصت استفاده کنید و درآمدی کسب کنید.

دلیل تشکیل صف های طولانی

با توجه به تفاوت قیمت محصولات و کالاهای اساسی زندگی، مردم برای خرید ارزان‌تر به میادین مراجعه می‌کنند که همین امر باعث ایجاد صف‌های طولانی در برخی مناطق شده است.

چندین نمونه از صف های طولانی:
صف‌های طولانی برای خرید ارز دولتی، صف‌های طولانی برای خرید ارزانتر کالای مصرفی، صف‌های طولانی برای خرید یک محصول جدیدی که ارائه شده، صف بستن مردم برای ثبت نام در یک رویداد خاص و یا دریافت یک چیز رایگان و…

از فرهنگ صف‌ آرایی تا ایستادن در صف

چه خوب بود اگر با اجرای اصول و رعایت فرهنگ صف ایستادن و صف‌آرایی سعی کنیم به حقوق خود و دیگران احترام بگذاریم.

  1. اگر چند نفر هستید، با گروه به طور کامل در صف قرار گیرید. نباید یک نفر برای کل گروه در صف جا بگیرد.
  2. بچه‌هایتان را کنترل کنید.
  3. صبور باشید. همه افراد در صف یک وضعیت را دارند.
  4. قبل از اینکه وارد صف شوید (اگر صفی طولانی است)، حتماً قبلاً به توالت بروید که بعد برای انجام این کار بقیه افراد را برای لحظه‌ای صف را ترک کردن اذیت نکنید.
  5. به حریم شخصی دیگران احترام بگذارید.
  6. سعی نکنید که یک دفعه خودتان را به جلو صف برسانید و صف را به هم بریزید. به هیچ عنوان اینکار را نکنید.
  7. در صف هیچ گاه ادب و نزاکت را فراموش نکرده و همیشه احترام دیگران را نگاه دارید. هل دادن دیگران یکی از مصادیق بارز بی نزاکتی است.
  8. هیچگاه به هنگام تشکیل صف به یکباره هجوم نیاورید و با آرامش اقدام به تشکیل صف کنید.

ایده ایستادن در صف از کجا شکل گرفت؟

جرقه این ایده به طور اتفاقی در روز اول فروش جهانی گوشی آیفون 5 اس خورد.

داستان به این صورت است که: ساموئل درباره‌ی اولین روزی را که برای داشتن درآمد در صف گوشی آیفون 5s ایستاده بود می گوید: “من نوبتم را فروختم، دوباره به انتهای صف رفتم و چندین بار دیگر نیز نوبتم را فروختم و در نهایت $325 دلار در 19 کاسب شدم”.

ساموئل برای ایستادن در ساعت اول 25 دلار میگیرد، برای صف های که این شرکت قبول میکند حداقل دو ساعت صبر لازم است، یعنی ارزان ترین نرخ 45 دلار است و برای هر نیم ساعت اضافی برای شما 10 دلار خرج دارد.

این ایده بسیار سودآور بود و رابرت ساموئل در دسامبر 2012 شرکت SOLD Inc. in را در نیویورک تاسیس کرد. “Same Ole Line Dudes”

شیوه کسب درآمد از ایستادن در صف

شما میتوانید برای ایستادن در صف از بقیه ساعتی پول بگیرید و یا برای ساعتی های خاص نرخ های را مشخص کنید. همچنین میتوانید در روزهای که شرایط جوی مناسب نیست و مردم مجبور به صف ایستادن هستند نرخ ها را افزایش دهید. در روز چندین بار میتوانید به انتهای صف برید و هر بار مقداری درآمد داشته باشید. اگر در اینترنت هم در جای ثبت نام نیاز بود میتوانید ثبت نام کنید و نوبت ثبت شده خود را بفروشید. در کل هرجا که از نوبت و صف خبری بود میتوانید از فرصت استفاده کنید و درآمد کشب کنید.

شما میتوانید برای این ایده وبسایت و یا اپلیکیشن بسازید.

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن