مقالات آموزشی

بررسی ارز دیجیتال کینگ مانی

این روزها اکثر مردم کم و بیش اطلاعاتی راجع به ارزهای دیجیتال دارند. در سال های اخیر افراد زیادی در سراسر دنیا به دنبال سرمایه گذاری روی ارزهای مختلف و حتی استخراج این ارزها بوده اند. دلیل این محبوبیت رشد خوبی بود که این ارزها از ابتدای ورود خود به دنیای اقتصاد تا به امروز داشته اند.
زمانی که اولین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین در سال ۲۰۰۹ وارد بازار جهانی شد ارزش آن حتی از یک دلار هم کمتر بود ولی در ماه های اخیر این مقدار به بیست هزار دلار هم رسیده است. از زمان معرفی ارزهای دیجیتال به دنیا تا کنون ارزهای زیادی طراحی و ارائه شده اند اما فقط بعضی از آن ها توانسته اند جایگاه خود را در میان دیگر ارزها حفظ کنند.
معروف ترین این ارزها عبارت اند از: بیت کوین  اتریوم لایت کوین  دش کوین  زی کش بیت کوین کش و…
کینگ مانی (king money) یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که قصد داریم در این مطلب به طور مختصر به بررسی آن بپردازیم.

ارز کینگ مانی چیست؟

کینگ مانی یک ارز دیجیتال است که سعی در سهولت انتقال ارزش در بازار ارز جهانی دارد. با توجه به آسان بودن تبدیل ارزهای کشورهای مختلف به کینگ مانی این سیستم با کاهش بوروکراسی انتقال پول بین کشورها سازمان ها و…به توسعه ی صنعت بازاریابی شبکه ای در بین مرزهای سیاسی کمک می کند و سرعت انتقال ارزش ها صرف نظر از تعداد معاملات موجود در سیستم افزایش سرعت توسعه ی حمل و نقل را به دنبال دارد.
پیش از هرگونه اقدام جهت سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال باید لیست وبسایت هایی که این واحد ارزی را چینج (change) می کنند بدانیم.

1- وب سایت ترید ویو (trading view)

یکی از بهترین و معتبر ترین سایت ها در زمینه ی تبادل کینگ مانی است که ایران به دلیل تحریم ها توانایی عرضه مستقیم تبادل و استفاده از این وبسایت را ندارد.

۲- وب سایت وینداکس(vindax)

این سایت یک صرافی آنلاین معتبر است. این وب سایت نیز کینگ مانی را ارائه می دهد.

۳- اعتبار کینگ مانی در سایت p2pb2b

این وب سایت یک سایت قمار بسیار معتبر است که به سرمایه ی چند ده میلیون یورویی خود معروف می باشد.در این وب سایت می توانید نقل و انتقالاتی را پیدا کنید که متعلق به سرمایه داران بسیار بزرگی در سطح اروپا و آمریکاست.

۴- سایت kingmoney.io/about

این وب سایت متعلق به کشور سوییس می باشد و سایت رسمی کینگ مانی است.این سایت به تنهایی تبدیل ارزهای دیجیتال را انجام نمی دهد و شما باید از سایت هایی مانند utbyte.io اقدام به تبدیل این ارز کنید.

نکاتی برای سرمایه گذاری

اولین چیزی که شما باید به عنوان فردی که قصد سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال را دارد بدانید این است که هیچ یک از ارزهای دیجیتال بی نقص نیستند و شما نباید صرفا با اتکا به اطلاعاتی که از یک منبع دریافت می کنید همه ی سرمایه ی خود را صرف خرید یک ارز کنید.
ابتدا مزایای هر رمزارز دیجیتال را بشناسید و بعد از تحقیقات کافی تصمیم بگیرید که کدام یک برای سرمایه و موقعیت شما بهتر است.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x