اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی تعاونگران با قانون کار

کارگاه آموزشی قانون کار

کارگاه آموزشی قانون کار بمنظور آشنایی مدیران تعاونی های استان با قانون کار و هرچه بهتر اجرا شدن این قوانین در قالب تعاونی‌ها توسط مرکز آموزش اتاق تعاون استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، با عنایت به مسائل و مشکلات تعاونی ها در خصوص قوانین و مقررات کار و هزینه های تحمیل شده به لحاظ عدم آشنایی با قوانین مذکور، کارگاه آموزشی آشنایی با قانون کار با حضور مدیران تعاونی های دهیاری های استان در محل اتاق تعاون برگزار شد.

در این دوره ی آموزشی که بمدت ۱۲ ساعت و با تدریس محمد هادی محسنی کارشناس ارشد حوزه ی کار و از مدرسین مرکز آموزش بازرگانی استان اجرا شد، فراگیران با تعاریف کلی و دامنه شمول قانون کار، شرایط کار و خدمات رفاهی کارگران، حفاظت فنی، بهداشت و بازرسی کار، نحوه ی تنظیم قراردادهای کارگری، مذاکرات و پیمانهای دسته جمعی و مراجع حل اختلاف آشنا شدند.

در این کارگاه آموزشی، مدیران تعاونی ها بصورت عملی نسبت به تنظیم قرارداد کار اقدام کرده و نحوه ی تنظیم لیست بیمه و قوانین مربوطه نیز آموزش داده شد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x