exbonds
اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی تعاونگران با قانون کار

کارگاه آموزشی قانون کار

کارگاه آموزشی قانون کار بمنظور آشنایی مدیران تعاونی های استان با قانون کار و هرچه بهتر اجرا شدن این قوانین در قالب تعاونی‌ها توسط مرکز آموزش اتاق تعاون استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، با عنایت به مسائل و مشکلات تعاونی ها در خصوص قوانین و مقررات کار و هزینه های تحمیل شده به لحاظ عدم آشنایی با قوانین مذکور، کارگاه آموزشی آشنایی با قانون کار با حضور مدیران تعاونی های دهیاری های استان در محل اتاق تعاون برگزار شد.

در این دوره ی آموزشی که بمدت ۱۲ ساعت و با تدریس محمد هادی محسنی کارشناس ارشد حوزه ی کار و از مدرسین مرکز آموزش بازرگانی استان اجرا شد، فراگیران با تعاریف کلی و دامنه شمول قانون کار، شرایط کار و خدمات رفاهی کارگران، حفاظت فنی، بهداشت و بازرسی کار، نحوه ی تنظیم قراردادهای کارگری، مذاکرات و پیمانهای دسته جمعی و مراجع حل اختلاف آشنا شدند.

در این کارگاه آموزشی، مدیران تعاونی ها بصورت عملی نسبت به تنظیم قرارداد کار اقدام کرده و نحوه ی تنظیم لیست بیمه و قوانین مربوطه نیز آموزش داده شد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن