مقالات آموزشی

بلک کوین BlackCoin چیست؟

معرفی ارز دیجیتال بلک کوین

BlackCoin بلک کوین با کد BLK نوعی ارز دیجیتال می باشد که در فوریه سال 2014 فعالیت خود را شروع کرد و با امنیت بالا، سرعت بالا، استخراج ساده و پذیرفته شده توسط اکثر کیف پول های معتبر دنیا به صورت چشم گیر در حال رشد است. حداقل هزینه معامله: 0.0001 BLK است.

این ارز به صورت نامحدود است و به صورت متن‌باز یا همون منبع‌باز (به انگلیسی: Open Source) است که همه میتوانند از آن استفاده کنند./ بلک کوین چیست ؟ معرفی ارز دیجیتال بلک کوین BlackCoin

BlackCoin بلک کوین فوق العاده امن

استفاده از تکنولوژی و رفع حفره های امنیتی SSL heartbeat, Transaction malleability, BIP66

SSL heartbeat:

هارت‌بلید (به انگلیسی: Heartbleed) (به فارسی: خونریزی قلبی) یک اشکال نرم‌افزاری در کتابخانه رمزنگاری متن باز اپن‌اس‌اس‌ال است که به مهاجم اجازه خواندن حافظه رایانه‌ای که در حال اجرای این نرم‌افزار است را می‌دهد. این باگ همچنین به مهاجم اجازه بازیابی کلیدهای شخصی اس‌اس‌ال را می‌دهد. این اشکال در پی یک اشتباه در کدنویسی اپن‌اس‌اس‌ال بوجود آمده‌است.

Transaction malleability:

انعطاف‌پذیری (Malleability) تراکنش چیست؟ بلاکچین به منظور تغییرناپذیری، از طریق توابع هش رمزنگاری، ایجاد شده است. این بدین معنی است که اگر داده‌ای در بلاکچین قرار گیرد، هیچ‌گاه قابل تغییر نیست. این ویژگی به تنهایی به ارزهای مبتنی بر بلاکچین امنیت بی‌حد و مرزی می‌دهد.

BIP66:

66 پیشنهاد در سال 2015 با هدف اصلی بهبود امنیت معاملات

دانلود و ساخت کیف پول بلک کوین

شما میتوانید با دانلود کردن کیف پول بلک کوین از لینک پایین یک کیف پول بلک کوین داشته باشید.

https://blackcoin.org/

قیمت بلک کوین BlackCoin

قیمت لحظه ای و نمودار قیمت

معرفی سایت های استخراج و قطره ای Blackcoin Faucets ارز بلک کوین توسط بیگ والت به زودی بیگ والت رو همراهی کنید بررسی بهترین سایت های کسب درآمد اینترنتی.

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x