exbonds
اخبار

بنیان‌گذار بیت مین: اخراج من یک کودتا بود و روحم هم از این ماجرا خبر نداشت!

اخراج بنیان‌گذار بیت مین

میکری ژان (Micree Zhan)، از بنیان‌گذاران بیت مین، که هفته‌ی گذشته به طور ناگهانی از این شرکت اخراج شد، می‌گوید برای بازگشتن به بیت مین شکایت می‌کند.

به گزارش کوین دسک و بر اساس نامه‌ای که روز گذشته (15 آبان) در وی‌چت (WeChat) منتشر شد، ژان برای اولین‌بار اعلام کرد که خروجش از شرکت نوعی «کودتا» بوده است. هفته‌ی گذشته جیهان وو (Jihan Wu)، از دیگر بنیان‌گذاران بیت مین، در ایمیلی به کل کارکنان این شرکت اعلام کرد که از این پس ژان هیچ سمتی در شرکت ندارد. او در این ایمیل کارکنان بیت مین را از برقراری ارتباط با ژان منع کرد.

جیهان وو گفت که هفته‌ی گذشته و پس از ارسال ایمیل به کارکنان بیت مین، در نشستی که همه‌ی اعضا و کارکنان شرکت حضور داشتند، جنگ قدرت پر سروصدایی میان او و ژان در گرفت. این در حالی است که ژان بلافاصله نسبت به حواشی ایجاد شده واکنشی نشان نداد و بر خلاف خواسته‌ی بسیاری از خبرگزاری‌ها، بیانیه‌ای هم منتشر نکرد.

روز گذشته اما، ژان اظهار کرد بدون توافق یا اطلاع قبلی از شرکت اخراج شده است و قصد دارد از طریق مراجع قضایی پیگیر این مسئله باشد. او گفت اگر لازم باشد بیت مین را پای میز محاکمه می‌کشاند. او در بیانیه‌ای نوشت:

هرگز گمان نمی‌کردم در جایگاه فردی که همه‌ی تمرکزش روی فناوری و محصولات است، مجبور شوم از منظر حقوقی به مسائل نگاه کنم. شرم‌آور است که یکی از بنیان‌گذاران بیت مین، بزرگ‌ترین سهام‌دار آن و نماینده‌ی قانونی شرکت، بدون اطلاع و طی سفری کاری با کودتا اخراج شود. پیش‌تر تصور می‌کردم شرکای معتمد و برادران هم‌رزمی که از پشت خنجر می‌زنند به فیلم‌ها تعلق دارند!

گرچه ژان در نامه‌اش به فرد خاصی اشاره‌ی مستقیم نکرده است، خطاب به همه‌ی کارکنان و سهام‌داران بیت مین می‌گوید در سریع‌ترین زمان ممکن و از طرق قانونی به شرکت بازمی‌گردد و به این برهه‌ی حساس پایان می‌دهد.

در بخش دیگری از صحبت‌های ژان می‌خوانیم:

بیت مین فرزند ماست. با شمشیری از قانون، تا پایان راه برایش می‌جنگم. اجازه نمی‌دهم نیات شوم آن‌هایی که صلاح بیت مین را نمی‌خواهند، محقق شود. اگر کسی دنبال جنگ است، با او می‌جنگیم.

او در پایان گفت بیت مین در حال رسیدن به هدفِ سلطه‌ی نود درصدی در بازار تجهیزات استخراج بیت کوین است و از سوی دیگر، فعالیت‌هایش در حوزه‌ی هوش مصنوعی‌ را نیز افزایش خواهد داد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن