فاستکسب درآمد اینترنتی

معرفی بهترین سایت‌های کسب بیت کوین رایگان

کسب بیت کوین رایگان در هر ساعت

سایت‌های کسب بیت کوین رایگان به سایت های گفته می شود که به شما به صورت رایگان برای کارهای مانند دیدن تبلیغات و یا کلیک کردن مقدار کمی بیتکوین می دهند و چون تعداد بیت کوین که می دهد خیلی کم است از واحد ساتوشی استفاده می شود.

بیت کوین رایگان چیست؟ بیت کوین رایگان واقعیت یا سراب

کسب بیت کوین رایگان در هر ساعت از لحاظ اعتبار معتبر هستند و خیلی از این سایت ها از همان روزهای به وجود آمدن بیت کوین فعالیت داشتند. کسب درآمد از سایت های معتبر کسب قطره ای نیاز به زیرمجموعه و گذاشتن وقت زیاد است ولی خب بابت تلاش مقدار زیادی هم می توانید از این سایت ها بیت کوین رایگان کسب کنید.

بیت کوین رایگان با اندروید یا موبایل یکی از آسان ترین راه های کسب درآمد سریع است زیرا همه دارای یک گوشی ساده و در دسترس هستند و راحت می توانند بیت کوین رایگان با تماشا تبلیغات و بازی به دست آورند. در این مورد آموزش های زیادی در اینترنت، تلگرام، یوتیوب و آپارات موجود است.

وضعیت: واقعیت همراه با تلاش

لیست سایت‌های کسب بیت کوین رایگان

چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم؟ در پایین معتبر ترین سایت بیت کوین رایگان معرفی می شود.

کسب بیت کوین رایگان با سایت freebitcoin

فری بیت کوین چیست؟ سایت FreeBitcoin بهترین در کسب درآمد رایگان بیت کوین میباشد، یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین سایت ها رول فری بیت کوین می باشد. در فری بیت کوین FreeBitcoin با فشردن یک دکمه رول (ROLL) در هر ساعت می توانید مقداری بیت کوین رایگان بسته به شانس خود دریافت کنید. شما با داشتن استراتژی فری بیت کوین برای زیرمجموعه گیری می توانید حتی یک بیت کوین هم از این سایت کسب کنید. همچنین شما با فعالیت در این سایت با هر کلیک در لاتاری فری بیت کوین شرکت می کنید.

لینک ثبت نام

آموزش کامل سایت فری بیت کوین در بیگ والت

کسب بیت کوین رایگان با مجموعه coinpot

حساب کوین پت یا کوین پات (به انگلیسی: coinpot) یک کیف پول واسطه است که از پنج ارز دیجیتال بیت کوین، بیت کوین کش، دوژکوین (داگ کوین/ داج کوین)، لایت کوین و دش پشتیبانی می کند. یعنی شما می توانید همزمان 5 نوع ارز دیجیتال مختلف را مدیریت کنید. یک ویژگی خوب دیگر این است که می توانید ارزها را به یکدیگر تبدیل کنید.

آموزش ساخت کیف پول کوین پات

کسب بیت کوین رایگان از مون بیت کوین moonbitcoin

مون بیت کوین یا سایت موون بیت کوین (moonbitcoin) یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین سایت های کسب درآمد از بیت کوین رایگان ( فعالیت از سال 2015) است.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل مون بیت کوین moonbitcoin

کسب دوج کوین رایگان از مون دوج کوین moon dogecoin

مون دوج کوین یک سایت فاست قدیمی moon dogecoin free faucet است که به شما ارز دیجیتال دوج کوین رایگان می دهد واحد پول داگ کوین یا دوج کوین (DogeCoin) یا دوژکوین یک واحد پول محبوب و با ارزش است که بر پایه لایت کوین ساخته شده و یکی از ارزهای محبوب بین ایرانی ها است.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل مون دوج کوین moon dogecoin

کسب دش رایگان از مون دش moondash

سایت مون دش moondash یک فاست قوی و معتبر از اعضا گروه مون است که به صورت رایگان می توانید ارز دیجیتال دش دریافت کنید.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل مون دش moondash

کسب لایت کوین رایگان از مون لایت کوین moon litecoin

مون لایت کوین moon litecoin یکی از سایت های فاست معتبر برای به دست آوردن ارز دیجیتال لایت کوین است و همچنین یکی از قدیمی ترین سایت های فاست می باشد.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل مون لایت کوین moon litecoin

کسب بیت‌کوین‌کش رایگان از مون‌کش moonbch

سایت مون‌کش هم یکی از بهترین فاست های ارز دیجیتال رایگان بیت کوین کش است که هم جز قدیمی ترین ها و هم جز بهترین ها در زمینه کسب قطره ای در 5 دقیقه است.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل مون‌کش moonbch

بیت کوین رایگان با بازی کردن در بیت فان Bit Fun

سایت بیت فان Bit Fun در تاریخ 6 جولای 2017 شروع به کار کرده است و به ازای هر ۱۵ دقیقه کلیک کردن به شما مقداری بیت کوین پاداش می دهد فقط لازم است به این سایت سر بزنید و کد کپچا را حل کنید. همچنین بخش بازی هم دارد که می توانید از بازی کردن در این سایت بیت کوین رایگان دریافت کنید.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل بیت فان Bit Fun

بیت کوین رایگان با بونس بیت کوین Bonus BitCoin

سایت بونس بیت کوین (Bonus BitCoin) از تاریخ 2015/11/26 شروع به فعالیت کرده است و جز یکی از معتبرترین سایت های کسب بیت کوین قطره ای است. کسب درآمد از بونس بیت کوین بسیار آسان بوده و هر فردی با هر سلیقه ای می تواند در این سایت ثبت نام کند و کسب درآمد داشته باشد.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل بونس بیت کوین Bonus BitCoin

توجه: شاید از خودتان بپرسید چرا این سایت های که معرفی شدن بیت کوین رایگان نمی دهند خب می خواهم شما را با یک ترفند افزایش راحت بیت کوین آشنا کنم این سایت ها همه به یک کیف پول متصل هستند و راحت می توانید همه ارزها را به بیت کوین تبدیل کنید. یا از صرافی خودکار چنجر changer استفاده کنید.

بیت کوین رایگان با ساتوشی هیرو satoshi hero

ساتوشی هیرو (satoshi hero) یکی از فاست های خوب است، کسب درآمد از این سایت بسیار آسان بوده و هر فردی تنها با ثبت نام کردن و کلیک نمودن میتواند از آن درآمد کسب کند.

لینک ثبت نام

آموزش کامل ساتوشی هیرو satoshi hero

سایت fire faucet کسب اتوماتیک ارزهای دیجیتال

سایت fire faucet یکی از سایت های معتبر و عالی برای کسب حداقل 10 نوع ارز به صورت اتوماتیک است که دارای حالت های مختلف برای کسب ارز دیجیتال است. شما میتوانید با یک کلیک و حل کد کپچا 50 تا کلیک اتوماتیک جمع کنید و شروع کنید به صورت اتوماتیک ارز دیجیتال رایگان کسب کنید برداشت در این سایت خیلی سریع است و مستقیم بدون محدودیت به حساب FaucetHub واریز می کند.

ثبت نام

آموزش کامل فایر فاست fire faucet

سایت allcoins کسب ارزهای دیجیتال رایگان مختلف

سایت allcoins به فارسی معروف به آل کوین (allcoins faucet) سایت معتبر کسب قطره ای که هر چهار دقیقه میتوانید 29 نوع پول اینترنتی رایگان کسب کنید و روز به روز به تعداد ارزها اضافه می شود.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل آل کوین allcoins

کسب بیت کوین رایگان با نصب افزونه سایت بیتر آی او bitter.io

سایت بیتر آی او bitter.io یک سایت جدید برای کسب بیت کوین رایگان است که مثل سایت های دیگر با مشاهده آگهی به شما بیت کوین می دهد. ولی دیگر لازم نیست برای کسب بیت کوین به سایت مراجعه کنید با نصب افزونه برای مرورگر می توانید کسب و کار خود را شروع کنید.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل بیتر آی او bitter.io

cointiply سایت معتبر کسب بیت کوین رایگان

cointiply یک سایت کسب بیت کوین است که به تازگی خیلی معروف شده است و اعتبار خاصی رو جمع کرده است در سایت cointiply با روش های مختلفی میتوانید به صورت رایگان بیتکوین جمع آوری کنید هر روز 100,000 COINS درآمد داشته باشد.

ثبت نام رایگان

آموزش کامل cointiply

سایت‌های کسب بیت کوین رایگان زیاد هستند و به مرور بهترین ها در سایت بیگ والت گذاشته می شود.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x