مقالات آموزشی

بهترین سایت سرمایه گذاری ایرانی

نکات کاربردی سرمایه گذاری های اینترنتی

سایت های ایرانی بسیاری برای سرمایه گذاری دلار و ارزدیجیتال وجود دارند که بیشتر آن ها با وعده ی سودهای بالا سعی در وسوسه کردن افراد و کلاهبرداری از آن ها را دارند. اما در این میان نمونه هایی نیز هستند که می توانند برای شما سودآوری داشته باشند. این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین سایت سرمایه گذاری ایرانی کمک زیادی خواهد کرد.

سرمایه گذاری چیست؟

این روزها با توجه به بالا بودن تورم بسیاری از مردم به هیچ عنوان تمایل ندارند پول خود را راکد در جایی نگه دارند. پس به دنبال انواع مختلف سرمایه گذاری هستند. سرمایه گذاری در سایت های اینوست به این صورت است که شما بخشی از دارایی خود را به آن ها می سپارید و بعد در دوره های مشخص سود دریافت می کنید. ریسک این گونه سرمایه گذاری ها بسیار بالاست. شما باید در نظر داشته باشید همانقدر که ممکن است سود کنید امکان دارد پول خود را از دست بدهید. اصولا هرگونه فعالیت اقتصادی که پتانسیل سوددهی خوبی دارد با ریسک نیز همراه است. شما در صورتی می توانید خطر از دست رفتن داراییتان را کم کنید که بهترین سایت سرمایه گذاری را برای فعالیت بشناسید.

بهترین سایت سرمایه گذاری

اگر روحیه ی ریسک پذیری دارید و تصمیم گرفتید سرمایه گذاری در سایت های اینوست را تجربه کنید باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. مهمولا بهترین سایت سرمایه گذاری آن سایتی است که بازپرداخت یا سود کمتری دارد. همچنین تجربه نشان داده که پلن های کوتاه مدت با پرداخت روزانه دوام بیشتری دارند. عاقلانه است که با پروژه های کوتاه مدت خیلی سریع به اصل پول خود برسید و پس از آن فقط سود کنید. همچنین سود پول خود را روزانه از حساب سایت برداشت کنید تا در صورت بروز هر مشکلی سرمایه کمتری را از دست بدهید. سایت ها و پروژه های جدید ریسک سرمایه گذاری را کاهش می دهند. چون پلن های قدیمی تر هر لحظه ممکن است پاسخگو نباشند.

استراتژی خروج را در پیش بگیرید

پس از انتخاب بهترین سایت سرمایه گذاری و سپردن پول خود به آن استراتژی خروج را در پیش بگیرید. به این صورت که هر بار پول کمتری را در سایت مورد نظر سپرده کنید تا کم کم از آن پروژه خارج شوید. به عنوان مثال اگر بار اول 30 دلار سرمایه گذاری کردید و از دریافت سود خود راضی بودید بار دیگر 20 دلار در آن سایت قرار دهید. رعایت این نکته می تواند احتمال نتضرر شدن شما را کاهش دهد.

همه ی سرمایه ی خود را در یک سایت قرار ندهید

هیچ گاه تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید. سرمایه ی خود را به چند بخش تقسیم کنید و در سایت های مختلف سرمایه گذاری نمایید. در این صورت احتمال این که تمام دارایی خود را یکباره از دست بدهید کاهش می یابد. در ضمن حتما می دانید که برای سرمایه گذاری نباید قرض کنید ، وام بگیرید ، خانه ی خود را بفروشید و… پولی را برای این کار کنار بگذارید که از دست دادنش زندگی شما را با مشکل رو به رو نکند.

سایت سرمایه گذاری ایرانی

یکی از سایت های سرمایه گذاری ایرانی ، ایران کوین ماین می باشد. ادعای پرداخت سودهای نجومی و تضمینی، شفاف نبودن زمینه‌های سرمایه‌گذاری، غیرحرفه‌ای بودن تیم و وجود اشکالات مختلف در نگارش کلمات استفاده شده در سایت، داشتن حق تغییر سود و کارمزد از طرف ایت سایت در هر زمانی که بخواهند، عدم ارائه اطلاعات تماس و در نتیجه عدم دسترسی به تیم ایران‌کوین‌ماین نشانه هایی برای اسکم بودن این پروژه هستند. همه ی نکات ذکر شده می توانند فاکتورهایی برای تعیین اعتبار دیگر سایت های اینوست نیز به شمار روند. پس قبل از سرمایه گذاری در یک پلن حواس خود را کاملا جمع کنید و از هیچ علامتی مبنی بر کلاهبرداری چشم پوشی نکنید.

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن