مقالات آموزشی

بهترین سایت های سرمایه گذاری دلاری

همه ی آنچه باید درمورد سایت سرمایه گذاری بدانید

این روزها هرکسی را که می بینی به نوعی به دنبال راهی برای رسیدن به سرمایه ی بیشتر است. افراد مختلف راه های متفاوتی را برای رسیدن به این سرمایه در پیش می گیرند. یکی از این راه ها سپردن پول خود به یک سایت های سرمایه گذاری دلاری است. اما آیا این راهی مطمئن برای داشتن درآمد است؟ آیا می توان پول خود را با خیال راحت یک سایت سرمایه گذاری سپرد؟ اصلا نحوه ی سرمایه گذاری در این سایت ها چگونه است؟ با ما همراه باشید تا به پاسخ این سوالات بپردازیم.

آیا ریسک کردن برای یک سایت سرمایه گذاری درست است؟

یکی از اصل های اساسی در تجارت و سرمایه گذاری این است ریسک بیشتر سود بیشتری را به همراه می آورد. یعنی هیچ گاه روشی که هیچ ریسکی ندارد نمی تواند شما را به سرمایه ی بزرگی برساند. کافی است یک مقایسه ی ساده در ذهن خود انجام دهید تا متوجه منظور من شوید. سپردن پول به بانک و دریافت سود بانکی در اکثر مواقع هیچ گونه ریسکس ندارد. شما مطمئن هستید که تهدیدی متوجه سرمایه ی شما نیست. اما آیا سودی که از این روش به پول شما تعلق می گیرد همان چیزی است که می تواند راضی تان کند؟ خیر. روشی که هیچ ریسکی ندارد نمی تواند سود خارق العاده ای نیز داشته باشد.

روی سرمایه ی اصلی خود ریسک نکنید!

اکثر افراد وقتی می بینند کسی قصد شروع یک سرمایه گذاری پر ریسک را دارد سعی می کنند او را از تصمیمش منصرف کنند. در خیرخواهانه بودن نیت آن ها نیز شکی نیست اما من پیشنهاد دیگری دارم. ریسک کنید اما نه روی همه ی آنچه که دارید. به ریسک انداختن سرمایه ی اصلی زندگی نیز برای فعالیت در یک سایت سرمایه گذاری می تواند ضررهای جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. همیشه چیزی را در معرض تهدید و ریسک قرار دهید که می توانید از دستش بدهید. هیچ گاه برای سرمایه کذاری در سایت های مربوطه وام نگیرید ، قرض نکنید ، خانه ی خود را نفروشید و به طور کلی روی سود حتمی حساب نکنید.

همه ی تخم مرغ هایتان را در یک سبد نگذارید

حواستان باشد که نباید همه ی پول خود را در یک سایت سرمایه گذاری قرار دهید. همیشه سرمایه ی خود را چند قسمت کنید و درجاهای مختلف سرمایه گذاری کنید. این گونه کمتر احتمال دارد همه ی پول خود را از دست دهید. و در ضمن از تجربیات کسانی که از این روش سرمایه گذاری استفاده کرده اند نیز استفاده کنید. حال که معنای ریسک و احتیاط را درک کردید به معرفی بهتر سایت های سرمایه گذاری می پردازیم.

سایت های سرمایه گذاری چگونه به کاربران سود پرداخت می کنند؟

بر اساس ادعایی که اکثر سایت های سرمایه گذاری دلاری می کنند می توان گفت که آن ها با بورس جهانی ارز یعنی فارکس در تعاملند. درواقع با کار روی پولی که از اعضا می گیرند در این بورس سرمایه گذاری می کنند. سپس سود بدست آمده را بین اعضا تقسیم کرده و سهم خود را نیز بر می دارند. توجه داشته باشید هر سایت سرمایه گذاری یک عمری دارد و جدا از کلاهبرداری بودن یا نبودن زمانی می رسد که دیگر قادر به سوددهی نیست. هیچ کس هم قادر نیست این عمر را حدس بزند.

چگونه در این سایت ها سرمایه گذاری کنیم؟

نحوه ی اینوست در اکثر سایت ها به یک شکل است. شما ابتدا باید حساب اینترنتی خود را از طریق صرافی های معتبر شارژ کنید. سپس از قسمت Deposit مبلغ مورد نظر برای سرمایه گذاری را به حساب خود در سایت سرمایه گذاری انتقال دهید. در این قسمت به مدت سرمایه گذاری ، سود روزانه و و قابلیت کامپوند سرمایه دقت کنید. قابلیت compound یعنی سود شما به اصل سرمایه اضافه می شود و سود بیشتری به شما تعلق می گیرد. با این حال توصیه ی من این است که این کار را نکنید و کامپوند را روی صفر درصد قرار دهید تا بتوانید سود روزانه خود را دریافت کنید. در غیر این صورت نمی توانید تا پایان دوره سرمایه گذاری به سود خود دست یابید.

چند سایت سرمایه گذاری خارجی در سال 2020

ده سایت سرمایه گذاری خارجی در سال 2020 عبارت اند از : Stock Advisor ، MorningStar Investopedia ، Zacks، Seeking Alpha، AAII، Barron’s ، INO، Kiplinger’s.

در آخر تاکید می کنم به طول مدت سرمایه گذاری خود دقت کنید. زیرادر هیچ یک از این سایت ها شما نمی توانید به اصل سپرده خود دست یابید تا دوره تمام شود. اما می توانید سود خود را برداشت کنید.

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x