مقالات آموزشی

بررسی و مقایسه بهترین فاست بیت کوین در سال 2019

بررسی درآمد قطره‌ای

برای پیدا کردن بهترین فاست بیت کوین در این پست به بررسی و مقایسه 8 فاست برتر در این زمینه می پردازیم. برای شروع باید بدانید که سایت های فاست Faucets یک نوع سایت است که به صورت رایگان به شما ارز دیجیتال می دهد.

خلاصه بهترین فاست بیت کوین

FreeBitcoin
نوع: فاست
میانگین سود هر کلیک: $0.0003
مدت: 60 دقیقه

Moon Bitcoin
نوع: فاست و ماین
میانگین سود هر کلیک: 10 ساتوشی
مدت: 5 دقیقه

BonusBitcoin
نوع: فاست
میانگین سود هر کلیک: 24 ساتوشی
مدت: 15 دقیقه

فاست ها یک سیستم پرداخت جایزه است که به‌صورت سایت یا اپلیکیشن فعالیت می‌کنند و پاداش‌هایی چون بیت کوین را توزیع می‌کنند. فاست ها به درآمد قطره‌ای نیز معروف هستند چون پرداخت ارزهای دیجیتال در این سایت‌ها اندک است و معمولاً زمان زیادی طول می‌کشد تا مقدار بیت کوین لازم برای برداشت را جمع‌آوری کنید.

BitFun
نوع: آفر و بازی
میانگین سود هر کلیک: متفاوت
مدت: متفاوت

Satoshi Labs
نوع: فاست
میانگین سود هر کلیک: 7 ساتوشی
مدت: 5 دقیقه

Bitcoinker
نوع: فاست
میانگین سود هر کلیک: 7 ساتوشی
مدت: 5 دقیقه

Bchain Poker
نوع: پوکر
میانگین سود هر کلیک: شانسی
مدت: 3 دقیقه

در برخی از این فاست ها شما کارهای کوچکی مثل حل کردن یک معما، بازی کردن، کلیک کردن روی تبلیغات یا تماشای ویدئو انجام می‌دهید و در ازای کاری که انجام می‌دهید مقدار کمی بیت کوین به شما داده می‌شود.

بررسی بهترین فاست بیت کوین

اگر می خواهید در مورد این فاست ها و روش کار بیشتر بخوانید با ما همراه باشید.

فاست بیت کوین چیست؟
Cointiply
BonusBitcoin
Bitcoinker
Blockchain Poker
MoonBitcoin
FreeBitcoin
BitFun
SatoshiLabs
سوالات متداول
نتیجه

فاست بیت کوین چیست؟

در ابتدا فاست های برای گسترش بیت کوین در اینترنت شکل گرفتند در آن زمان به هر کاربر 5 بیت کوین به صورت کاملا رایگان داده می شد.

بعد از آن فاست ها به سمت کسب و کار اینترنتی گرایش پیدا کردند. امروزه فاست ها سایت های هستند که هر چند دقیقه یک بار مقدار کمی بیت کوین رایگان در اختیار شما قرار می دهند. فاست ها از نمایش تبلیغات در سایت خود سود می کنند تا زمانی که مدیران فاست ها از تبلیغات سود بیشتری کسب کنند به دادن بیت کوین رایگان ادامه می دهند.

بیشتر فاست ها مستقیم به کیف پول واریز می کنند و یا این که از طریق یک کیف پول شخص ثالث مانند CoinPot یا FaucetHub پرداختی را انجام می دهند. اگر چه ممکن است این کار سخت به نظر برسد ولی اینگونه نیست در واقع این کار یک کار راحت است. این کار برداشت و پیگیری پول شما را بسیار آسان تر می کند.

شما برای شروع با بهترین فاست بیت کوین باید شرایط هر فاست را بررسی کنید:

Claim amount – در هر کلیم (claim) چند ساتوشی دریافت میکنید؟

Timer – هر چند دقیقه می توان کلیم (claim) کرد؟

Minimum withdraw – کمترین مقداری که می توان درآمد را به کیف پول خود انتقال داد چند است؟

Withdrawal method – آیا پرداخت مستقیم به کیف پول است یا یک کیف پول واسطه؟

Referral fee – مبلغی که بابت معرفی دوستان به این فاست دریافت می کنید؟

1. Cointiply

Cointiply در ابتدای سال 2018 تاسیس شده است و از آن زمان تاکنون رو به رشد بوده است این سایت دارای طراحی با کیفیت و روش های مختلف برای کسب بیت کوین رایگان است.

این فاست به شما امکان می دهد که به طور متوسط هر 60 دقیقه حدود 200 ساتوشی دریافت کنید. گذشته از فاست می توانید از روش های زیر هم بیت کوین رایگان کسب کنید.

  • تماشا ویدیو
  • انجام وظایف کوچک
  • تبلیغات کلیکی
  • بازی های آنلاین

برای کسانی که به دنبال آزمایش شانس خود هستند هم بخش های در نظر گرفتند مانند قرعه کشی و… Cointiply از نظر FaucetHub یک فاست 100% پایدار و سالم است.

وقتی به مقدار 35000 ساتوشی برسید می توانید موجودی خود را به کیف پول FaucetHub انتقال دهید. اگر هم بیشتر از 100000 ساتوشی داشته باشید می توانید مستقیم به کیف پول خود انتقال دهید.

2. BonusBitcoin

BonusBitcoin قدیمی ترین وب سایت در لیست من است. این فاست عمر زیادی دارد و تا الان مثل همیشه پرداختی های سریعی داشته است.

ویژگی اصلی این سایت این است که شما هر 15 دقیقه می توانید کلیم (claim) کنید. که برای هر کلیم (claim) حدود 24 ساتوشی دریافت می کنید. همچنین این سایت دارای بخش های است که می توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

BonusBitcoin با کیف پول CoinPot به هم متصل شده اند تا بتوانید درآمد خود را سریع برداشت بزنید. باید بگویم که کار با CoinPot یکم دردسر دارد ولی خب در پایان پرداخت می کند.

CoinPot یک شرایطی دارد که حداقل مقدار برداشت 10 هزار ساتوشی است که دارای کارمزد است و 50هزار بدون کارمزد است.

3. Bitcoinker

Bitcoinker در طی این مدت تغییرات زیادی داشته است و خیلی از بخش ها دیگر وجود ندارند شما می توانید در هر 5 دقیقه 100 هزار ساتوشی برنده شوید که میانگین 7 ساتوشی دریافت می کنید.

کمیسیون زیرمجموعه در این سایت 10% است که می توانید با فعالیت بیشتر آن را به 25% درصد ارتقا دهید.

پرداخت به صورت هفتگی به طور مستقیم به کیف پول بیت کوین شما است، کمترین مقدار برداشت 20 هزار ساتوشی است.

4. Blockchain Poker

Blockchain Poker یک بازی پوکر بدون ثبت نام و ناشناس است که بین افراد واقعی که با بیت کوین بازی میکنید است.

توی این سایت بهتون ساتوشی رایگان داده می شود تا بتوانید رایگان شروع به بازی کنید. (حتی اگر هیچ بیت کوینی نداشته باشید) اگر موجودی شما به پایین 50 ساتوشی برسد می توانید از بخش فاست 100 ساتوشی دریافت کنید و دوباره به بازی ادامه بدهید. (محدود به هر 3 دقیقه)

بازیکنان می تواند با بیت کوین کش Bitcoin Cash و بیت کوین Bitcoin بازی کنند.

5. MoonBitcoin

MoonBitcoin یک فاست قدیمی است که از سال 2015 شروع به فعالیت کرده است. این فاست به شما این امکان را می دهد تا هر 5 دقیقه حدود 10 ساتوشی دریافت کنید. همچنین می توانید CPU Mining را اجرا کنید تا از قدرت سیستم شما بیت کوین استخراج شود.

MoonBitcoin هم از سیستم کیف پول CoinPot استفاده می کند. (مانند BonusBitcoin) شما در CoinPot می توانید وقتی به حداقل 10 هزار ساتوشی برسید بیت کوین خود را همراه با مقداری کارمزد برداشت بزنید ولی وقتی به 50 هزار ساتوشی برسید بدون هیچ کارمزدی می توانید درآمد خود را برداشت کنید.

6. FreeBitcoin

FreeBitcoin در اواسط سال 2018 تاسیس شده است. شما در این سایت می توانید هر 60 دقیقه به صورت تصادفی بین 0.0003 تا 300 دلار دریافت کنید.

برداشت شما در این سایت وقتی است که ارزش موجودی شما به یک دلار برشد و آن موقع می توانید بیت کوین خود را مستقیم به کیف پول بیت کوین خود انتقال دهید.

7. BitFun

BitFun در این سایت شما می توانید از طریق فاست و بازی کردن بیت کوین رایگان به دست آورید. راه های کسب درآمد در این سایت مختلف است.

این سایت هم متصل به کیف پول CoinPot است که به حداقل 10 هزار ساتوشی برسید می توانید بیت کوین های خود را برداشت کنید.

8. SatoshiLabs

SatoshiLabs (با شرکت SatoshiLabs که کیف پول سخت افزاری TREZOR را درست کرده است اشتباه گرفته نشود) یک فاست قوی است که به شما امکان این را می دهد که هر 5 دقیقه حدود 15 ساتوشی دریافت کنید.

9. سوالات متداول

چگونه می توانم بیت کوین به صورت آنلاین کسب کنم؟

بجز فاست ها ، انواع مختلفی برای درآمدزایی از طریق بیت کوین به صورت آنلاین وجود دارد:

Micro earnings – آسان ترین روش کسب بیت کوین (bitcoin) و سایر رمزارز ها (cryptocurrency) که به هیچ تخصص و زحمت خاصی نیاز ندارد، روش میکرو درآمد (Micro Earnings) است. این روش که قبل از پیدایش بیت کوین(bitcoin) نیز در قالب های مختلفی چون سایت های کلیکی و …. طرفدار های زیادی داشت، در واقع آسان ترین روش درآمد در اینترنت است.
Owning a faucet – ساخت یک فاست
Signature campaigns – کمپین های امضا در واقع شما برای کسب درآمد از این روش، باید در برخی از فروم‏ های مربوط به ارزهای دیجیتال عضو شوید و در این فروم‏ ها، علاوه بر کسب اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال مختلف و افزایش آگاهی خود در این باره، از برخی از فرصت‏‌های بدست آمده استفاده کرده و بدون سرمایه‏‌گذاری به کسب درآمد از ارزهای دیجیتال بپردازید.
Trading Bitcoin – ترید (Trade) یا مبادله ارزهای دیجیتال یک واژه انگلیسی است که معنی لغوی آن تجارت یا داد و ستد می‌باشد، اما این واژه در بازار ارزهای دیجیتال به چه معنی است؟ همانطور که می‌دانید هر ارزی را می‌توان خرید و فروش کرد (مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل و…) و یا به ارزهای دیگر تبدیل کرد که تراکنش های مربوط به آنها در بلاک چین ثبت می‌شود و بصورت شفاف قابل مشاهده است، افرادی که ترید می‌کنند به دنبال کسب سود از این خرید و فروش ها یا مبادله ها می‌باشند
Affiliate programs – کسب درآمد از همکاری در فروش، یک روش عالی برای کسب درآمد هست که این روزها در وب ایران بسیار جا افتاده و سایت ها و وب مسترهای زیادی از این روش اقدام به درآمد زایی می کنند.
Gambling – قمار یا مَنگیا (به انگلیسی: Gambling ) شرط‌بندی بر سر پول، یا هر چیز دارای ارزش اقتصادی، با پیشامد و نتیجه نامشخص، که با هدف برنده شدن پول یا هر کالای با ارزش دیگر انجام می‌گیرد، اطلاق می‌شود
Writing about Bitcoin – نویسندگی و تولید محتوا در حوزه بیت کوین و رمزارز ها
Bitcoin related services – خدمات مرتبط با بیت کوین
Bitcoin Mining – استخراج رمزارز ها (cryptocurrency) یکی از مطمئن ترین، آسان ترین و پر طرفدار ترین راه های کسب درآمد از رمزارز ها می باشد.
Bitcoin Lending – سایت های مختص وام و قرض بیت کوین در چند سال اخیر رشد بسیاری داشته اند. اگر مقدار زیادی بیت کوین بدون استفاده دارید، این سایت ها یک راه بسیار مناسب برای کسب درآمد با سود بسیار زیادی می باشند. ولی باید توجه کنید که در کنار سود بسیار بالا، ریسک بسیار بالایی نیز در از دست دادن پول تان در این سایت ها وجود دارد.
HYIPs / Coin doublers – اکثر پروژه ها یا سایتهای هایپ‌ کلاهبردار هستند و از روش کلاهبرداری پونزی یا پانزی (Ponzi scams) استفاده می کنند. ولی برای مدتی سود خوبی پرداخت می کنند.
Bitcoin forks – به طور خلاصه، واژه فورک یا انشعاب فقط یک اصطلاح برای زمانی است که یک نرم‌افزار یا یک پروتکل، آپدیت می‌شود. که اغلب اوقات مشاهده می‌کنیم که قیمت یک ارز دیجیتال به دلیل رویدادی با نام “فورک” (Fork)، نوسانات شدیدتری پیدا می‌کند.

10. نتیجه گیری بهترین فاست بیت کوین

من در پست بهترین فاست بیت کوین شما را با چند فاست خوب معرفی کردم قرار نیست شما بهترین را انتخاب کنید زیرا می توانید همزمان از همه استفاده کنید.

شما شاید از فاست ها درآمد بالایی نداشته باشید ولی آن ها هم وقت زیادی از شما نمی گیرند و ممکن است به مرور زمان و با افزایش قیمت بیت کوین به یک سرمایه خوب تبدیل شود.

اگر شما هم بجز این سایت های فاست که معرفی شده است سایت بهتری هم می شناسید در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید و اگر نظری هم دارید خوشحال می شویم که مطرح کنید.

سپاس از تمام دوستان

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x