کسب درآمد اینترنتی

بهترین و معتبرترین سایت برای سرمایه گذاری

همیشه برداشتن اولین قدم ها در هر کاری سخت و دشوار است. به خصوص اگر آن کار با ریسک از دست دادن چیزی مانند سرمایه همراه باشد. انتخاب راهی برای سرمایه گذاری پرسود دغدغه ی خیلی از ماست. اما تا چه حد با قوانین سرمایه گذاری آشنا هستیم؟ افزایش سایت های سرمایه گذاری با وعده های رنگین خیلی ها را وسوسه می کند. اما کدام سایت برای سرمایه گذاری مناسب است؟

آیا می شود به سایت های سرمایه گذاری اعتماد کرد؟

سرمایه گذاری همواره با ریسک همراه بوده. می توان گفت سرمایه گذاری که ریسک نداشته باشد سودی نیز نخواهد داشت. هرقدر قدرت ریسک پذیری شما بالاتر باشد احتمالا موقعیت های سودآور بیشتری را در زندگی تجربه خواهید کرد. قراردادن پول در سایت برای سرمایه گذاری نیز می تواند از 1 تا 99 درصد ریسک داشته باشد. بعضی از پروژه ها بیشتر بوی تهدید می دهند و بعضی کمتر. اما نمی توان گفت این روش ، روشی امن است. درواقع هر روزی که از خواب بیدار می شوید امکان دارد روزی باشد که سایت مورد نظرتان بالا نمی آید و به جمع پروژه های اسکم پیوسته است. در این زمان باید از دست رفتن پولتان را باور کنید.

چه قدر سرمایه گذاری کنیم؟

این موضوع که چه مقدار پول را در سایت برای سرمایه گذاری قرار دهیم اصلا یک تصمیم بی اهمیت نیست. بلکه باید کاملا منطقی در این مورد تصمیم گیری کنیم. سرمایه گذاری خود را با مبلغی انجام دهید که از دست رفتن آن آسیبی به زندگی شما وارد نکند. بهتر بگویم همان روزی که پول خود را وارد سرمایه گذاری می کنید احتمال از دست رفتنش را بیش از سوددهی اش در نظر بگیرید. هرگز از وام ، قرض ، فروش خانه و امثال این ها برای سرمایه گذاری استفاده نکنید.

بهترین سایت برای سرمایه گذاری

نمی توان به طور قطع درمورد اعتبار یک سایت سرمایه گذاری نظر داد. ولی نشانه هایی وجود دارند که توجه به آن ها می تواند به ما کمک زیادی در انتخاب بهترین سایت برای سرمایه گذاری بکند. تجربه اثبات کرده است که پروژه ها و پلن های سرمایه گذاری با بازپرداخت کمتر (سود کمتر) احتمال دوام بیشتری دارند. همچنین در سرمایه گذاری اولویت را به سایت هایی بدهید که مدت زمان کوتاه تر و پرداخت روزانه دارند. پروژه های کوتاهی را انتخاب کنید که سریعا شما را به اصل پول برسانند و بعد از آن فقط سود کنید. سعی کنید هر روز سود حاصل را از حساب خود در سایت برداشت کنید تا در صورت بسته شدن مشکلی متوجه سود شما نشده باشد.

عمر یک سایت

عمر یک سایت برای سرمایه گذاری قابل تخمین نیست. اما برای این که جانب احتیاط را رعایت کرده باشیم بهتر است با پروژه های جدید تر کار کنیم. سرمایه گذاری در پروژه ای که ۱ تا ۲۰ روز از شروع آن گذشته بسیار کم ریسک تر است از پروژه ای که ۹۰ روز است شروع شده. مواردی هم هست که پروژه ها طول عمر بالایی دارند و بیش از ۲۰۰ روز است که فعال هستند. معمولا این پروژه ها بسیار قوی هستند و مدت بسیار زیادی دوام خواهند داشت. اگر دقت کنید میبینید که سود پرداختی آنها نیزمعقول است. این دسته از پروژه ها، پروژه های خوبی هستند که برای دوره های متوالی میتوانید روی آنها حساب کنید.

استراتژی خروج چیست؟

استراتژی خروج به شما کمک می کند در طول مدت سرمایه گذاری ریسک کارتان را تا حدی کاهش دهید. به عنوان مثال اگر بار اول در یک سایت 40 دلار سرمایه گذاری کردید و سود خوبی نیز نصیبتان شد بار دوم مقدار سرمایه را افزایش ندهید. بلکه این بار 30 دلار سرمایه گذاری کنید. به همین ترتیب کم کم از آن پروژه خارج شده و وارد سایت های جدیدتر شوید.

حرف پایانی

همانطور که گفتیم انتخاب یک سایت برای سرمایه گذاری کار پر ریسکی است. اما پس از رعایت نکات گفته شده می توانید تا حدی خطر متضرر شدن را کاهش دهید. به یاد داشته باشید حتی در طول مدت سرمایه گذاری نیز به نشانه ها دقت کنید. مثلا اگر ایمیلی مبنی بر آفرها و پلن های آنچنانی دریافت کردید که وعده ی سود بالا در زمان در زمان کوتاه را می دهند هر چه سریع تر سرمایه ی خود را از آن سایت خارج کنید. از طرف دیگر پیام هایی مبنی بر ارتقا زیر ساخت های یک پروژه مثل امنیت و سرور و … می تواند نوید این باشد که شما می توانید یک یا چند دوره دیگر روی این پروژه سرمایه گذاری کنید.

3 3 آراء
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
2 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
ایران کوین ماین
ایران کوین ماین
4 ماه قبل

توجه توجه: دوستانی که قبلا در سایت ایران کوین ماین سرمایه گذاری کردن آدرس سایت از com. به net. تغییر یافت.برای ورود افرادی که قبلا ثبت نام کردند از لینک زیر استفاده کنند با همان رمز عبور قبلی خودتان،و نیازی به ثبت نام مجدد نیست و میتوانید سود دلاری خودتون مثل قبل برداشت کنید،و اماافرادی که جدیدا میخواهند ثبت نام کنند و شروع به فعالیت کنند نیز میتوانند از لینک زیر استفاده کنند پشتیبانی سایت ۲۴ ساعت پاسخگو شما درباره نحوه فعالیت و سرمایه گذاری هستند،بعد از ثبت نام کردن هر موقع که میخواهید با صندوق سرمایه گذاری فعالیت کنید… بیشتر بخوانید »

سعید
سعید
5 ماه قبل

سلام خواستم بدونم از کجا باید متوجه شیم که یک سایت سرمایه گذاری از کی وچه تاریخی آغاز بکار کرده ؟ و اینکه در حال حاضر کدام سایت ها را معتبر تر برای سرمایه گذاری می دانید؟

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x