بیت کوین دارک BitcoinDark چیست؟

BitcoinDark چیست؟

BitcoinDark بیت کوین دارک (BTCD) یک ارز جدید دیجیتال می باشد که یک جورای مثل بیت کوین است تنها فرق بزرگ، بین بیت کوین دارک و بیت کوین این است که از خود اسم بیت کوین دارک معلوم است که بیت کوین دارک سعی دارد مخفی باشد و حریم خصوصی رو رعایت کند ولی بیت کوین سعی دارد شفاف سازی کند. طبق گفته خود بیت کوین دارک ” بیت کوین دارک یک پلتفرم ارز دیجیتال است که به دنبال غلبه بر بسیاری از معایب جهان مالی کنونی است. علاوه بر این: ما به طور کلی بر این باوریم که همه باید به صورت امن و بدون هزینه تراکنش های خود را توسط درگاه های پرداخت جهانی در سراسر دنیا انجام دهند. ”

با BitcoinDark شما می توانید دارای های مخفی داشته باشد و هیچ دولتی نمی تواند آن را از شما بگیرد.

پس از انتشار پلتفرم کومودو Komodo ، بیت کوین دارک می تواند برای سکه های KMD مبادله شود و تا سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد یافت. تکنولوژی BTCD در پلتفرم KMD پیشرفت بیشتری خواهد داشت. حل بیت کوین دارک BitcoinDark هر بلاک ۶۰ ثانیه طول میکشد و در مجموع ۲۲ میلیون تولید خواهد شد.

کومودو Komodo چیست؟

Komodo پول امن و خصوصی با دروازه پرداخت مستقل است. پلتفرم کومودو همچنین قراردادهای هوشمند و راه حل های مبتنی بر بلاک چین را برای صنایع ارز های دیجیتال ارائه خواهد کرد.

دانلود کیف پول BitcoinDark

دانلود Windows Client بیت کوین دارک برای Windows

دانلود OSX Client بیت کوین دارک برای Mac

امتیاز شما به این مطلب
[votes: 0 Rating: 0]
برچسب ها

تبلیغات

تبلیغات 1

دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای Easy Bator 6 نمونه متفاوت در صنعتی جوجه کشی کشور ، مناسب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران تخم.کیفیت جهانی با راندمان جوجه کشی عالی و قیمت مناسب عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

تبلیغات 2

دستگاه جوجه کشی خارجی

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی خارجی ، ساخت کره جنوبی در مدل ها و ظرفیت های مختلف مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار اهلی و زینتی با راندمانی فوق العاده عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از
بستن