مقالات آموزشی

بیت کوین دارک BitcoinDark چیست؟

(BitcoinDark (BTCD

بیت کوین دارک BitcoinDark بر روی ترکیبی از الگوریتم های اثبات کار و اثبات سهام عمل نموده و همان روش هش کردن را اعمال می کند.

BitcoinDark چیست؟

BitcoinDark بیت کوین دارک (BTCD) یک ارز جدید دیجیتال می باشد که یک جورای مثل بیت کوین است تنها فرق بزرگ، بین بیت کوین دارک و بیت کوین این است که از خود اسم بیت کوین دارک معلوم است که بیت کوین دارک سعی دارد مخفی باشد و حریم خصوصی رو رعایت کند ولی بیت کوین سعی دارد شفاف سازی کند. طبق گفته خود بیت کوین دارک ” بیت کوین دارک یک پلتفرم ارز دیجیتال است که به دنبال غلبه بر بسیاری از معایب جهان مالی کنونی است. علاوه بر این: ما به طور کلی بر این باوریم که همه باید به صورت امن و بدون هزینه تراکنش های خود را توسط درگاه های پرداخت جهانی در سراسر دنیا انجام دهند. ”

با BitcoinDark شما می توانید دارای های مخفی داشته باشد و هیچ دولتی نمی تواند آن را از شما بگیرد.
از دیگر قابلیت های بیت کوین دارک، توسعه یک فناوری جدید به نام Teleport است که به کاربران اجازه می دهد تا در دنیای ارزهای رمزنگاری شده کاملا ناشناس باقی بمانند.

پس از انتشار پلتفرم کومودو Komodo ، بیت کوین دارک می تواند برای سکه های KMD مبادله شود و تا سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد یافت. تکنولوژی BTCD در پلتفرم KMD پیشرفت بیشتری خواهد داشت. حل بیت کوین دارک BitcoinDark هر بلاک ۶۰ ثانیه طول میکشد و در مجموع ۲۲ میلیون تولید خواهد شد.

کومودو Komodo چیست؟

Komodo پول امن و خصوصی با دروازه پرداخت مستقل است. پلتفرم کومودو همچنین قراردادهای هوشمند و راه حل های مبتنی بر بلاک چین را برای صنایع ارز های دیجیتال ارائه خواهد کرد.

استخراج بیت کوین دارک

ماکزیمم تعداد:۲۲,۰۰۰,۰۰۰
الگوریتم رمزنگاری: SHA256
قابلیت استخراج: دارد
استخراج به وسیله‌ی: ASIC
نحوه‌ی تایید: PoW/PoS

BitcoinDark همانند بیت کوین از الگوریتم SHA-256 جهت هش کردن استفاده می کند. پاداش ایجاد هر بلوک در سیستم اثبات کار بیت کوین دارک معادل 80BTCD است. معاملات بیت کوین دارک نیاز به 100 تأیید (Confirmation) جهت انجام کامل و غیر قابل بازگشت دارند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x