YESSS
wssavior

BSFinance.biz - 6500% AFTER 90 DAYS
dogeminers-biz

انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

ارز دیجیتال بیت کوین دایموند Bitcoin Diamond با نماد BCD چیست؟

بیت کوین دایموند الماس بیت کوین

بیت کوین دایموند به انگلیسی Bitcoin Diamond و با نماد معاملاتی BCD یکی از فورک های بیت کوین است. هدف ایجاد چنین کوینی، بهبود سرعت انجام تراکنش های گوناگون نسبت به بیت کوین بوده است.

سایت رسمی: bitcoindiamond.org

فورک بیت کوین دایموند

در سال ۲۰۱۷، دو ماینر (استخراج کننده) بیت‌کوین به نام تیم اوی (Evey) و تیم ۰۰۷ تصمیم گرفتند تا پروتکل شبکه، یعنی چیزی را که هسته بیت‌کوین نامیده می‌شود تغییر دهند. آن‌ها از عملکرد بیت‌کوین رضایت نداشتند و تصور کردند که می‌توانند آن را بهبود ببخشند. اوی و ۰۰۷ پروتکل بهبود یافته خود را دایموند نامیدند.

لیست استخرهای بیت کوین دایموند

bsod.pw
beepool.org/coindetail/bcd
uupool.cn/bcd
vvpool.com/currency/bitcoin-diamond
aapool.cn/bitcoindiamond
icemining.ca
zpool.ca

توسعه Bitcoin Diamond

یک کدنویس ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) پروتکل بیت‌کوین را نوشت. سپس ناپدید شد. پروتکل بیت‌کوین هدیه آن‌ها به دنیا بود. ناکاموتو می‌خواست که توسعه‌دهندگان آن را مطالعه کرده و بهبود ببخشند که Bitcoin Diamond یکی از این ارزها است.

قیمت بیت کوین دایموند Bitcoin Diamond

زمانی که تیم بیت‌کوین‌دایموند فورک خود را معرفی کرد قیمت هر توکن حدود ۶۱ دلار بود که طی یک شوک اقتصادی توانست قیمت توکن خود را به چیزی در حدود ۹۱ دلار برساند. اما توسعه‌دهنده‌ها نتوانستند در دیگر شوک‌ها مقاومت کنند و تا سال ۲۰۱۸ قیمت این ارز به ۲ دلار رسید که در نمودار یک افت بسیار زیادی حساب می‌شود اما با تمام این افت‌ها و شوک‌ها ارزش بیت‌کوین‌دایموند حدود ۳۵۰ میلیون دلار است و توانسته است یک فورک موفق در بیت‌کوین باشد و جامعه کاربری قوی و پایداری را برای خود به وجود آورده است.

کیف پول Bitcoin Diamond

bitpie, coldlar, zupago, lubanso, atomicwallet, mobi.me, paytomat

صرافی برای خرید و فروش Bitcoin Diamond

 Binance, Gate.io, Bithumb, Exrates, OKEx, Indodax, Huobi Global, Exrates, BtcTrade.im, Crex24, HitBTC, KuCoin, Coinnest, YoBit, CoinBene, BigONE

[تعداد: 0 امتیاز: 0]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن