اخبار

بیت کوین 10هزار دلار را رد میکند؟

تاثیر هاینگ بر قیمت بیت کوین

هاوینگ به معنای نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین است که برنامه‌ای از پیش تعیین شده برای سازماندهی استخراج بیت کوین است. این موضوع برای سرمایه‌گذاران و ماینرهای این ارز اهمیت فراوانی دارد چراکه علاوه‌ بر استخراج، بر میزان قیمت بیت‌کوین نیز بسیار تاثیرگذار است. قیمت بیت کوین در چند روز مانده به هاوینگ خود به مرز 10000 دلار رسید و پیش بینی ها حاکی از این است که بعد هاوینگ قیمت بیت کوین به راحتی مرز 10هزار دلار را رد می کند.

نظرات و نقدهای مختلف درباره تغییر قیمت بیت کوین:

Aaron Henshaw(مدیر فناوری شرکت Bison Trails): هاوینگ امسال از لحاظ فنی کاملا شبیه هاوینگ قبلی ست و ارزهای دیجیتال بزرگ همچون بیت کوین جای بزرگی در زندگی مردم امروز نسبت به چند سال پیش دارد و معتقد است که روند قیمت بیت کوین صعودی خواهد بود.

Simon Peters: افزایش قیمت بیت کوین بعد هاوینگ تا مدتی استپ خواهد کرد و دلیل افزایش قیمت موقت چند روزه آن انباشته شدن بیت کوین توسط نهنگ هاست.

نتیجه گیری:

به طور کلی هر چیزی که کمیاب شود ارزش آن بیشتر میشود و با هاوینگ بیت کوین تقریبا چنین اتفاقی می افتد و پیش بینی های این است که قیمت بیت کوین و به تبعیت از آنها قیمت آلت کوین ها نیز روندی صعودی داشته باشد. و این زمان موقعیت حساسی برای تریدرها و کسانی ست که میخواهند با تغییرات قیمت بیت کوین سود کنند.همچنین با رخ دادن هاوینگ در صورت بالا نرفتن قیمت بیت کوین انجام ماینینگ دیگر به صرفه نخواهد بود و درکنار هزینه زیاد سود کمی خواهد داشت. اما تجربه ثابت کرده که با رویدادن هاوینگ همچون هاوینگی که در سال 2017 اتفاق افتاد قیمت همه ارزها دستخوش تغییررات بزرگی خواهد شد. البته نظر افراد و کارشناسان هم متفاوت است و لی بم نیست که بیت کوین تا سال 2025 مرز 100هزار دلار را رد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x