بدون دسته بندی

بیلبورد انسانی یک ایده ناب برای کسب درآمد

کسب درآمد از خودتان

بیلبورد انسانی Human billboard یک ایده کسب درآمد ! ایده درآمدزایی از تبلیغ شرکت ها و برندها

این کار نیاز به ظاهری جذاب و کمی تو چشم بودن و کمی توجه مردم نیاز دارد مثل افراد مشهور و سلبریتی ها
این ایده مخصوص مکانهای است که در آن عبور و مرور مردم زیاد باشد.

بیلبورد انسانی چیست؟

این تعریف را با چند مثال تعریف میکنم تا بهتر درک کنید، بیلبورد انسانی یعنی استفاده از تن و بدن خودتان برای تبلیغات دقیقاً مشابه بیلبورد تبلیغاتی ولی با هزاران مزایای بیشتر، ساده ترین حالت پوشیدن لباس شخصی با برند یک شرکت است که میتواند به خالکوبی اسم شرکت بر روی بدن هم ختم شود.

تاریخچه بیلبورد انسانی

این ایده از جای شروع شد که شرکت ها برای تبلیغات خود از مجسمه های نمادین استفاده میکردند که مشکل ثابت بودن داشتند در نتیجه کسی به فکر این موضوع بوده و با استفاده از یک انسان این مشکل را رفع کرده.

بیلبورد های انسانی برای قرن ها استفاده می شده اند. (پوشیدن لباس های ساندویچی) در قرن نوزدهم در لندن، این ایده زمانی آغاز شد که پوسترهای تبلیغاتی باید مالیات پرداخت میکردند و رقابت برای فضای دیوار شدید شد.

  • ذهنیت خودتان از افرادی که در کنار مغازه ها لباس عروسکی میپوشند دور کنید، کمی مدرن تر نگاه کنید.

کسب درآمد به عنوان بیلبورد انسانی

اگر ذهنیت خود را در مکان های عمومی به عنوان یک ایده کسب و کار در کنار خود قرار دهید و از توجه کمی برخوردار شوید، پس از آن به عنوان یک بیلبورد انسانی می توانید مبلغ سود قابل توجهی را دریافت کنید.

برای مثال، با اجاره ریش خود می توانید مبلغ 5 دلار در روز درآمد داشته باشد، در حالی اگر یک لوگو یا نام تجاری را روی پوست خود خالکوبی کنید میتوانید به مدت 5 سال مبلغ 7000 دلار درآمد داشته باشید، هرچند این نوع از فرصت های درآمد، بطور قابل توجهی نادر است.

این ایده کسب و کار قطعا برای جبران کمبود درآمد شخص نیست، و برای من کمی عجیب است، اما با این وجود بسیاری از افراد این کار  را انجام داده اند.
شما می توانید این ایده را با نگه داشتن یک تابلو اعلان یا پوشیدن لباسهای عروسکی شروع کنید.

آینده ایده بیلبورد انسانی

به نظر من این ایده جای پیشرفت داره و در آینده بیساری از شرکت ها به کمک این روش بازاریابی میکنند و بعید نیست که از افراد مشهور و مورد علاقه مردم استفاده کنند مثل: بازیگران سینما و فوتبالیست ها

پس این ایده فقط به قشر کم‌درآمد جامعه مربوط نمیشود و کسی که این ایده را برای اولین بار اجرا کرده 100درصد فکر بزرگی داشته است.

نظر شما راجب این ایده درآمدزا و تبلیغاتی چیست؟

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن