کسب درآمد اینترنتی

تایپ ایران typeiran مرجع کسب درآمد از تایپ ایرانی

تایپایران یک بستر آزاد برای انجام پروژه های تایپی به صورت دورکاری است

تایپ ایران typeiran بخشی از مجموعه سایت های کارایران است. این بستر جهت انجام پروژه های تایپ به صورت تخصصی و کارآفرینی تایپیست های مختلف از سراسر کشور جهت انجام پروژه ها به صورت دورکاری می باشد. تخصصی بودن سایت در این زمینه باعث وجود امکانات و قابلیت های تخصصی می شود که سایت با برپایی آزمون های آنلاین تخصصی و سایر معیارهای اعتبارسنجی و راستی آزمایی در به انجام رساندن پروژه های تایپ با حداکثر نتیجه گام بردارد.

پروژه های خود را به صورت رایگان در تایپایران ثبت و مجری خود را از هزاران متخصص انتخاب کنید

تایپایران به واسطه سیستم برون سپاری پروژه ها به صورت آزاد، توانسته است برای بسیاری از افراد به صورت دورکاری زمینه کار فراهم نماید و به سهولت از امکانات موجود به واسطه یک کامپیوتر و یادگیری مهارت تایپ در هر زمان و هر مکان بتوان از این مهارت کسب درآمد نمود.

انواع خدمات تایپ ایران

تایپ در ورد: تایپ از اسناد، تصاویر و فایل ها در زبان های مختلف در نرم افزار ورد WORD
پاورپوینت: تایپ و طراحی انواع پاورپوینت و اسلاید سازی جهت ارائه های مختلف
ورود داده به اکسل: ورود داده های مختلف از جمله داده های آماری در نرم افزار اکسل Excel
صفحه آرایی: ویرایش و صفحه آرایی انواع متون تایپی در خصوص مقالات، پایان نامه و …
تایپ از فایل صوتی: تایپ انواع فرمت های فایل صوتی مانند جلسات، سخنرانی ها و …
رسم نمودار و چارت: طراحی و رسم انواع نمودار و چارت با استفاده از نرم افزارهای مختلف
تحقیق و مقاله: انجام پروژه های جمع آوری مطالب و تحقیق از اینترنت و مقاله نویسی
SPSS: انجام کلیه مراحل پروژه های آماری و تحلیلی توسط نرم افزار spss

تایپایران چگونه کار می کند؟

تایپایران یک بستر ارتباط مستقیم بین سفارش دهنده و انجام دهنده است. یعنی هر کاربری که در سایت ثبت نام میکنه میتونه به صورت کارفرما و یا به صورت مجری وارد سایت بشه.
کارفرما: کارفرما شخصی است که سفارش دهنده پروژه است.
مجری: مجری شخصی است که انجام دهنده پروژه است.

اول کارفرما پروژه رو در سایت ثبت میکنه

  • ثبت پروژه کاملاً رایگان است
  • آنی و در لحظه در سایت قرار میگیره
  • در همان لحظه مجری ها پروژه رو می بینند.

2- پیشنهاد به پروژه

مجری ها از سراسر کشور پروژه رو میبینند و بررسی می کنند مجریانی که تمایل به انجام دارن به پروژه پیشنهاد ارسال می کنند کارفرما در همان لحظه پیشنهادهای مجری ها رو میبینه

3- اینجاست که کارفرما پیشنهادها رو مقایسه و پیشنهادی که مد نظرش هست رو انتخاب میکنه

تو انتخاب مجری تایپ ایران به کارفرما با نمایش معیارهای مختلف کمک می کند، مثل: نتایج آزمون های آنلاین – رتبه و امتیازات – نظرات سایر کارفرماها – رزومه – آمار پروژه ها و سوابق

4- سیستم گروگذاری دو طرفه

مجری مبلغ ضمانتی که کارفرما تعیین کرده رو به عنوان حسن انجام کار گروگذاری میکنه کارفرما نیز مبلغ بیعانه ای که مجری تعیین کرده گروگذاری میکنه
پس از ارسال فایل نهایی توسط مجری کارفرما با پرداخت باقیمانده مبلغ، فایل نهایی رو دریافت میکنه در همین لحظه مبالغ گروگذاری شده آزاد و مبلغ دستمزد به اعتبار مجری اضافه می شود.

با وجود تایپایران به راحتی پروژه های تایپ در هر زمان و مکان به انجام می رسد. تایپایران یک بستر کارآفرینی بزرگ است که می توانند برای هزاران تایپیست کارآفرینی ایجاد کند. تایپایران یک پشتوانه قوی برای تمام تایپ و تکثیری ها، کافی نت ها و مراکز خدمات تایپی است.

آموزش شروع کسب درآمد از تایپ ایران

از گزینه عضویت در بالای صفحه به صفحه ثبت نام بروید و فرم ثبت نام را پر کنید و یک اکانت برای خود ایجاد کنید. سپس از گزینه “ورود” در کنار عضویت با مشخصات خود وارد پنل شوید. دقت کنید بعد از ثبت نام اولین بار نوع کاربری را که انتخاب میکنید ، مجری باشد.

پس از ورود به پنل کاربری از منوی عمومی گزینه “پروژه های باز” را انتخاب نمایید. در این صفحه پروژه هایی که در سایت ثبت می شوند قرار می گیرد. گزینه “مشاهده” یکی را بزنید تا صفحه پروژه باز شود.

در صفحه پروژه شما مشخصات پروژه، توضیحات و فایل پروژه رو مشاهده و بررسی می کنید. در صورتی که توانایی انجام آن را داشته باشید می توانید به آن پیشنهاد بدهید در مشخصات پروژه یک مبلغ تحت عنوان مبلغ ضمانت وجود دارد. این مبلغ یعنی کسی که مجری پروژه شود این مبلغ را به عنوان ضمانت حسن انجام کار تا پایان پروژه گروگذاری می کند و پس از پایان پروژه به خودش برمیگردد. لذا بایستی این مبلغ را از طریق صفحه افزایش اعتبار از منوی مدیریت مالی در اعتبارتان داشته باشید.

پس از افزایش اعتبار مبلغ ضمانت به صفحه پروژه برمیگردید و در پایین صفحه در کادر ارسال پیشنهاد، پیشنهاد انجام را ثبت می کنید. در کادر پیشنهاد مبلغ پیشنهادی به ازای هر صفحه یا کل کار (بستگی به نوع پروژه) و مبلغ بیعانه ای که کارفرما هنگام شروع پروژه باید گروگذاری کند را وارد می کنید و پیشنهادتان را ثبت می کنید. در صورتی که پیشنهاد شما توسط کارفرما مورد تایید قرار گرفت به شما از چند طریق اطلاع رسانی می شود: ایمیل – پیامک و اگر در سایت حضور داشته باشید آلارم و رویداد ثبت میشود تا متوجه شروع پروژه شوید.

خب، در این مرحله شما توانسته اید پروژه ای دریافت کنید الان باید خودتان را نشان دهید و پروژه رو انجام دهید و برای کارفرما ارسال کنید. دقت کنید برای ارسال فایل نهایی از صفحه پروژه گزینه ارسال فایل نهایی فقط اقدام کنید.

پس از دریافت فایل توسط کارفرما دستمزد کامل شما به اعتبارتان اضافه می شود و مبلغی را که نیز به عنوان ضمانت پروژه گروگذاری کرده بودید آزاد می شود. پس از پایان یافتن پروژه می توانید به کارفرما امتیاز بدهید و نظرتون رو نیز برای ایشان ثبت کنید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x