exbonds
اخبار

ترس کمتر سرمایه گذاران بعد هاوینگ

ثبات قیمت بیت کوین بعد از رخ دادن هاوینگ

چند روز مانده به هاوینگ بیت کوین نواسانات و بالا و پایین شدن غیر منتظره قیمت آن ضررهای زیادی به تریدرها و سرمایه گذاران حوزه ارز دیجیتال وارد کرد. اما آمارهای اخیر نشان داده که با کم تر شدن نوسان قیمتی بیت کوین بعد از هاوینگ ترس سرمایه گذاران فروکش کرده است.

خبر خوب برای تریدرها:

آمارهای Skew نشان می دهد پس از انجام هاوینگ بیت کوین در روز گذشته، نوسانات بازار تا حد زیادی کاهش یافته است و به ثباتی نسبی رسیده است و این می تواند خبر خوبی برای تریدرها و حتی سرمایه گذاران باشد. اگرچه اکثر کارشناسان حوزه ارز دیجیتال انتظار نوسانات شدید و حتی سقوط قیمت بعد از هاوینگ را داشتند، اما برخلاف انتظارات بیت کوین در زمان هاوینگ و پس از آن ثبات قیمت خود را حفظ کرد.

خبر بد برای ماینرها:

ثبات و نوسان کم قیمت بیت کوین قطعا به سود ماینرها نخواهد بود. با نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین بعد از هاوینگ تنها افزایش قیمت آن انجام ماینینگ را با توجه به مصرفی زیاد انرژی به صرفه خواهد کرد و در غیر این صورت ماینرها بی کار خواهند شد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن