اخبار

توسعه مشاغل دانش بنیان و ایده های نوین در بین مددجویان

توسعه اشتغال و کارآفرینی در بین خانواده‌های مددجو کمیته امداد

به نقل از خبرگزاری مهر، مجید فراهانی در نخستین استارت آپ ویکند مددجویان و دانش آموختگان کمیته امداد استان ایلام که با همکاری این نهاد، پارک علم و فناوری و شرکت هزاره سوم برگزار شد گفت: کمیته امداد برای توسعه اشتغال و کارآفرینی در بین خانواده‌های مددجو ورود به کسب و کارهای نوین و دانش بنیان را مورد توجه جدی قرار داده است.

وی با بیان اینکه توجه به اقتصاد دانش بنیان توسط این نهاد در راستای اقتصاد مقاومتی است، گفت: برای موفقیت در عرصه اشتغال چاره‌ای جزء این نداریم که به سمت مشاغل دانش بنیان و ایده‌های نوین برویم.

وی با بیان اینکه این نهاد نقش دانش را در زمینه اشتغال مورد توجه قرار داده است، اضافه کرد: کمیته امداد با هدف افزایش بهره وری در کسب و کار و رونق تولید، چنین هدفی را در برنامه‌های اشتغال خود مورد توجه قرار داده است که برگزاری اینگونه استارت آپ ها که با همکاری دستگاه‌های دیگر انجام می‌گیرد در همین راستا است.

وی در ادامه با بیان اینکه در اقتصاد دانش بنیان و روش‌های نوین کارآفرینی شناسایی ایده‌ها بسیار حائز اهمیت است گفت: برگزاری رویدادهای کارآفرینی یکی از ضروریات در زمینه شناسایی ایده‌های کارآفرینی مددجویان بوده که پرورش استعدادها و تبدیل ایده‌ها به کسب و کار را به دنبال خود دارد.

فراهانی تصریح کرد: هدف ما این است که ایده‌های دانش بنیان و نوآورانه جویندگان کار به تولید و ایجاد شغل منجر شود افزود: این نهاد موضوع استارت آپ ها را که یک اصطلاح بین المللی است بومی سازی کرده و در راستای ایجاد اشتغال مورد توجه قرار داده است.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

گروه خبری

مطالب مربوط به گروه خبری بیگ والت؛ جدیدترین اخبار اقتصادی و کسب و کار
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x