exbonds
اخبار

توضیحات رئیس فدرال رزرو درباره بحران مالی جهانی

رشد قیمت ها بعد از مصاحبه رئیس صندوق ذخیره فدرال آمریکا

شیوع ویروس کرونا بسیاری از بازارهای مالی و اقتصادی را در سر تا سر کشورهای جهان دچار مشکل کرده است. پول های رایج به صورت کاغذی در حال از دست دادن کاربرد خود است و این بهترین فرصت برای درخشش ارزها و بازارهای دیجیتالی است. از آنجایی که سرمایه گذاران و وام دهندگان با نرخ های بالایی اقدام به اعطای وام به کشورها می کردند، بانک مرکزی اروپا تصمیم دارد بدهی های دولتهای در حال ورشکستگی را خریداری کند. دادگاه قانون اساسی آلمان نیز بعد از ماهها نگرانی کشورهای ضعیف اروپایی به طرح جدید نجات اروپا رأی مثبت داده و بدین ترتیب بازارهای جهانی در مقطع فعلی اندکی آرامش دارد.

صحبت های رئیس فدرال رزرو:

رئیس صندوق ذخیره فدرال ایالات متحده آمریکا در مورد اقدامات انجام شده در هنگام بحران مالی جهان صحبت كرد، در حالی كه بسیاری در توییتر اظهارات وی را به عنوان شواهدی از نیاز جامعه به ارز دیجیتال در نظر گرفتند. جروم پاول رییس فدرال رزرو هشدار داد که دارایی های آمریکا ممکن است به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط سخت تری را تجربه کنند که باعث می شود روند قیمت طلا و بیت کوین بار دیگر به سمت افزایش یافتن پیش رود.جروم پاول در مصاحبه با CBS گفت فعالان اقتصادی ممکن است بیش از سایر کسب و کارها آسیب ببینند. او هم‌ چنین تاکیید کرد که خرج کردن پول برای عموم مردم بسیار سخت تر خواهد شد، مگر آنکه محققان به ساخت واکسن دست یابند.

با اینکه طرفداران دارایی امن نسبت به بسته محرک اقتصادی بسیار انتقاد کردند ولی با این حال جروم پاول هفته گذشته کنگره آمریکا را ملزم کرد تا تمام سعی و تلاش خود را به کار بگیرند تا کسب و کارها را از ورشکستگی و نابودی نجات دهند. مجلس سنا هم که در ماه آوریل برنامه محرک اقتصادی 3 تریلیون دلاری را عرضه کرده بود، در روز جمعه 3 تریلیون دلار دیگر را نیز برای عرضه بسته اقتصادی تصویب کرد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن