معرفی انواع ارز دیجیتال

توکن Huobi Token متعلق به صرافی Huobi

توکن صرافی Huobi توکن هیوبی

Huobi یکی از سه صرافی دارایی دیجیتال برتر جهان در نظر گرفته شده است. این کار با نشانه خاص خود، که با عنوان Huobi Token هیوبی توکن معروف شده است شناخته می شود کار می کند. برای تجارت در صرافی ها از جمله Bibox ، Huobi Global ، HitBTC و موارد دیگر قابل قبول است. برای درک بهتر موضوع، راهنمای زیر تجزیه و تحلیل روشنی از آنچه Huobi Token است، تاریخچه در پشت آن، نحوه کارکرد آن، جوانب مثبت و منفی و آنچه را که باید قبل از خرید در نظر بگیرید در اختیار شما قرار می دهد.

(Huobi Token ) چیست؟ تاریخچه مختصر و اینکه چطور کار می کنند؟ مزایا و کاستی ها و حالا تقریبا آماده خرید هستید؟

Customize this widget

Huobi Token چیست؟

Huobi Token یک سرمایه دیجیتالی غیرمتمرکز تحت اتریوم (با ERC 20) است که توسط گروه Huobi طراحی شده است. براساس سیستم توکن، دارایی از طریق blockchain مدیریت و صادر می شود. این به عنوان یک پیشنهاد سکه اولیه (ICO) طبقه بندی نمی شود زیرا عملکرد آن شامل یک برنامه وفاداری است که عمدتاً برای کاهش هزینه های صرف شده در هنگام تجارت با استفاده از سایر ارزهای رمزپایه طراحی شده است. این توکن تقریباً با همان مفهوم Binance عمل می کند که حداکثر 50 درصد از هزینه های معاملاتی را ارائه می دهد.

تأمین توکن Huobi به طور دائم 500 میلیون ثابت است. این مقدار برای ارائه اهداف مختلف به سه قسمت تقسیم می شود ، یعنی:

300 میلیون توکن (حدود 60 درصد): برای خرید سود کاربرانی که با خرید محصولات Huobi می خواهند سود کسب کنند.
نشانه های 100M (حدود 20 درصد): برای مشوق های تیمی برای مدت زمان 4 ساله تهیه کنید.
علائم 100M (حدود 20 درصد): برای هدیه دادن به کاربران وفادار Huobi با هدایا و مشوقها. این نشانها همچنین برای حمایت مالی از عملکرد Huobi استفاده خواهند شد.

تاریخچه مختصری از Huobi Token

نخستین Huobi Token در اوایل سال 2018 در چین راه اندازی شد. سازنده آن عمدتا کاربران را از بازارهای جنوب شرقی آسیا هدف قرار داده است (این امر توضیح می دهد که چرا حضور Huobi توکن در مقایسه با سایر مناطق جهان بیشترین میزان را دارد).

این نشانه‌ها از سایر نشانه‌های مشترک وفاداری مانند (Binance Coin (BNB پیروی می‌کنند. ظهور BNB چنان موفقیت آمیز بود که به سرعت به محبوبترین سیستم عامل های تجاری تبدیل شد و در برترین نشانه های جهان قرار گرفت. با این حال ، هرچه کاربران بیشتر بخواهند ، قیمت آن بالاتر می رود. این مبادلات دیگری که الهام گرفته از فرصتی برای ارائه نشانه ای جایگزین است که نه تنها آنها را به ثروت تبدیل می کند بلکه امیدوارم به همان موفقیت یا حتی برتر نیز دست یابند. گروه Huobi یکی از این علاقه مندان بود. تمام آنچه منجر به تولد نشانه های Huobi در 22 ژانویه 2018 شد.

سپس، گروه 300 میلیون توکن در مدت زمان 15 روز را در بسته های ویژه با تخفیف ویژه در اختیار کاربران حرفه ای خود قرار داد. هر روز گروه دسته ای از نشانه ها را منتشر می کند و آنها را به صورت مبتنی بر اولین سرویس توزیع می کند. در همین راستا، Huobi تصمیم گرفت تا نشانه را به عنوان پیشنهاد اولیه سکه طبقه بندی نکند.

این گروه همچنین تصمیم گرفت از استراتژی های مختلف توزیع توکن استفاده کند ، مزایای دیگری را ارائه دهد، و بازارهای خاصی را هدف قرار دهد تا از روند سکه های Binance در فراتر روند. اگرچه تلاش های آنها مثمر ثمر بود و علائم موفقیت آمیز در نظر گرفته شدند ، اما سکه های Binance هنوز هم بهترین نشانه های معاملات محسوب می شوند.

بنا بر گزارش ها، توکیو های Huobi در یک فرصت مناسب برای مهار مقررات سفت و سخت تنظیم شده توسط دولت چین در برابر تجارت رمزنگاری شده راه اندازی شدند. در حقیقت، قوانین تازه تصویب شده، حجم معاملات Huobi را در سال 2017 حدود 95 درصد کاهش داد. برای بازیابی مشغله مشتری، این گروه با ایده Huobi Token ظاهر شد. با نگاهی به گذشته، گروه Huobi اکنون باید به این تصمیم گیری در مورد نقطه اوج افتخار کند ، زیرا به آنها کمک کرد تا ضررهای خود را بازیابی کنند و همچنین توانایی خود را برای بازیابی از موقعیت های کاری دشوار نشان دادند.

اکنون، این نشانه در سراسر جهان کشش زیادی به دست آورده است. برای اطلاع از میزان ارزش توکن ها، رتبه بازار و شکاف آنها، حجم 24 ساعته، عرضه در گردش و کل عرضه از بین سایر داده های مرتبط

Huobi Token چطور کار می کنند؟

برای به دست آوردن نشانه های Huobi، باید کارت های Point را در Huobi خریداری کنید. راه دیگر برای دستیابی به آنها عضویت در برنامه استخدام شوالیه های Huobi است – معمولاً این علائم به عنوان پاداش برای کاربران جدید و اعضای موجود ارائه می شود. سپس توکن ها می توانند در برابر بیت کوین، اتریوم و USDT معامله شوند.

قلاب اصلی آنها تخفیف های بی شماری است که کاربران هنگام خرید و فروش در بورس هووبی از آن لذت می برند. برای لذت بردن از چنین تخفیفاتی ، امکان خرید برنامه عضویت VIP در بورس از طریق بلیط های VIP موجود در سطوح مختلف وجود دارد:
VIP 1 (120 نشانه در ماه): تخفیف معاملات 10 درصدی.
VIP 2 (600 نشانه در ماه): 20 درصد تخفیف معاملات.
VIP 3 (1200 نشانه در ماه): 30 درصد تخفیف معاملات.
VIP 4 (6،000 نشانه در ماه): 40 درصد تخفیف معاملات.
VIP 5 (12000 نشانه در ماه): 50 درصد تخفیف معاملات.

همانطور که می بینید اگر بسته عضویت VIP شما بالاتر باشد، تخفیف های سنگین تری نیز می گیرید. جدای از آن ، داشتن Tokobi Tokens شما را قادر می سازد به رویدادهای منحصر به فرد دسترسی پیدا کنید – به عنوان مثال. شما جزو اولین کسانی هستید که به خریدهای جدیدترین ارزهای ذکر شده در بورس را دریافت می کنید. علاوه بر این ، شما قادر به رأی دادن و پشتیبانی از سکه ها و نشانه های مورد نظر خود در لیست دارایی های دیجیتال خودمختار (HADAX) هستید.

فراموش نکنید که ، داشتن نشانه های Huobi شما را واجد شرایط دریافت گاه به گاه هوای استخر Huobi استخر می کند. هر روز ، گروه Huobi تجزیه و تحلیل Huobi Token Blockchain را انجام می دهد و سپس رایانه های Huobi Tokens را برای کاربران تهیه می کند. تا زمانی که نشانه های شما در یک کیف پول تبادل Huobi ذخیره شود ، شما تضمین می کنید که هر روز از خواب بیدار شوید و یک منبع تازه از توکن های استخر Huobi را از قسمت هوایی دریافت کنید.

مزایا و کاستی های Huobi Token

مزایا:
1: دسترسی به موقع و زودهنگام به رویدادهای مهم رمزنگاری Huobi.
2: پاداش و پاداش از برنامه های بازپرداخت گروه Huobi و از تجارت با سایر ارزهای رمزگذاری شده ذکر شده در بورس.
3: به ارزهای رمزنگاری مورد علاقه خود رأی دهید و سایر تصمیمات مهم مبادله را بگیرید.
4: بسته به برنامه VIP شما انتخاب می کنید ، نشانه ها به شما امکان می دهند در هنگام تجارت با سایر ارزهای رمزپایه ، از تخفیف های منحصر به فرد بهره مند شوید.
5: Exchange Huobi به شما امکان تجارت بیش از 100 جفت مختلف را می دهد.
6: از Huobi سود سودآور کسب کنید.
7: محافظت از توکن .
8: خرید و فروش نشانه ها در بورس امن.
9: پشتیبانی از ستارگان و دوستانه مشتری مراقبت از گروه Huobi ، به راحتی از طریق تلفن ، ایمیل ، رسانه های اجتماعی و یا سیستم بلیط.

کاستی ها:
1: در بازارهای آسیا تمرکز کنید: گروه Huobi ، بازار آسیا به ویژه چین را هدف قرار می دهد و مستقیماً واریز یوان را قبول می کند و تجارت را با ارز قابل قبول محلی انجام می دهد. سایر کاربران از سایر نقاط جهان ممکن است احساس بیقراری کنند.
2: پشتیبان تهیه شده توسط USDT با خطرات متعددی در ارتباط است. کارشناسان صنعت نسبت به در دسترس بودن دارایی های گفته شده برای تهیه نسخه پشتیبان آن شک دارند.
3: امنیت مشکوک در گذشته گزارش هایی مبنی بر هک شدن این مبادله منتشر شده بود که یک حادثه منجر به از بین رفتن بیش از 12،000 BTC شد.
4: هزینه های بالای تجارت برخی سکه ها. سایر صرافی ها هزینه های برداشت بسیار ارزان قیمت در برخی از سکه ها مانند 0.001 BTC و 20 USDT را ارائه می دهند.

تقریبا آماده خرید Huobi هستید؟

قبل از خرید توکن های Huobi ، شما باید سه عامل اصلی را در نظر بگیرید:
1 :بسترهای نرم افزاری Huobi توکن ها فقط از طریق این پلتفرم برای فروش در دسترس هستند از این رو شما باید دانش کافی در مورد نحوه کار و عوامل مؤثر بر حجم معاملات آن داشته باشید.
2 :الگوی عرضه و توزیع. مهم است که مقدار توکن های Huobi در گردش از بازار را از زمان خرید بدانید. همچنین باید تجزیه و تحلیل کنید که چه مقدار به کسانی که کارتهای امتیاز و راههای اضافی را که می توانید برای کسب نشانه های بیشتر خریداری کنید اختصاص یافته است. هر دو الگوی عرضه و توزیع معمولاً در معرض برنامه 4 ساله جادوگری قرار دارند.
3 :بازخرید. Huobi به طور مرتب علائم را خریداری می کند و آنها را در صندوق حمایت از کاربر Huobi ذخیره می کند. همانطور که توسط شرکت توضیح داده شده است، چنین تکنیکی محافظت از منافع کاربران را در صورت ضرر ناگهانی آسان می کند.

نحوه خرید توکن huobi token

  1. ثبت نام در Huobi: در این مرحله شما را ملزم به پر کردن جزئیات شخصی خود از جمله آدرس ایمیل معتبر می کند. همچنین از شما خواسته خواهد شد که رمز ورود خود را وارد کرده و تأیید کنید. پس از اتمام کار ، می توانید روی Send کلیک کنید.
  2. آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. برای یافتن پیام با کد ، وارد حساب کاربری ایمیلی شوید که در بالا به آن اشاره کردید.
  3. شروع به استفاده از صرافی برای واریز و برداشت کنید. برای بالا بردن مانده یا برداشت سرمایه ، به صفحات وب سایت مربوطه بروید.

نتیجه

Huobi Tokens پس از بررسی کلیه جزئیات مفید که مشخص می کند cryptocurrency یک سرمایه گذاری شایسته است، می گذرد. حجم معاملات عالی آن، نقدینگی بالا، معاملات ایمن و پشتیبانی عالی مشتری از سازندگان آن کاملاً چشمگیر است. جای تعجب نیست که رتبه فعلی آنها در سه گروه برتر جهان قرار داشته باشد! با این وجود ، آنچه شما به دنبال آن هستید و نیازهای خاص شما هستند، چیزی است که تعیین می کند سرمایه گذاری در این نشانها ارزشمند خواهد بود یا خیر. برای اطلاع از تصمیم خود از داده های فوق استفاده کنید.

Huobi Token چیست؟

سرعت انتقال - 36%
مارکت کپ - 0%
امنیت - 88%
کارمزد نسبت به بقیه ارزها - 71%
ارزش معادل قیمت - 15%

42%

Huobi Token یک سرمایه دیجیتالی غیرمتمرکز تحت اتریوم (با ERC 20) است که توسط گروه Huobi طراحی شده است. براساس سیستم توکن، دارایی از طریق blockchain مدیریت و صادر می شود.

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x