مقالات آموزشی

توکن Polymath بلاکچینی مجزا و شروع راه حل‌های امنیتی توکن

توکن پٌلی‌مث Polymath

توکن Polymath تریلیون دلار امنیتی را قادر می سازد تا به بلاک چین مهاجرت کنند.
این توکن روند قانونی ایجاد و فروش توکن های امنیتی را برای شما ساده تر می کند؛ این پلت فرم یک توکن استاندارد جدیدی را بر مبنای ST20 در راستای مجوز دولت اجرا می سازد.
همانطور که همه می دانیم از سال 2013 Initial Coin Offering ها ICO یکی از مهمترین و محبوب ترین راه های جذب سرمایه هستند.

Polymath چیست؟

Polymath یک پلت‌فرم برای اوراق بهادار رمز نگاری شده (securities token platform) است که امکان استفاده از یک سیستم بلاک چین را برای کاربران فراهم می کند. استفاده از این شبکه باعث بهبود همکاری بین سرمایه گذاران بالقوه، برای بالا بردن نرخ مشارکت در ICO ها می شود و همچنین ارائه خدمات مالی بر روی بستر بلاک چین را فراهم می کند.

در حقیقت، Polymath یک شرکت است. شرکتی که افراد در آن تفاوت هایی را می یابند که بر مبنای آنها می توانند آن را در دنیای کریپتو کارنسی یک مدعی به حساب آورند، البته در مورد وجه تکنیکی کوین این شرکت یعنی POLY نمی توان چنین ادعایی داشت. POLY مطابق با تمام خصوصیات دیگر توکن های منطبق با استاندارد ERC20 می باشد، و تمام آنچه که یک فرد فی الواقع در مورد آن نیاز است بداند این است که حداکثر یک میلیارد از این توکن توسط شرکت Polymath توزیع شده است.

همچنین این پلت فرم به نمایندگان قانونی نامزد شده از طرف شرکت ها اجازه می دهد که پیشنهادات خود را برای ایجاد یک روش نظام مندِ عرضه، ارائه دهند. Polymath عرضه کنندگان را به صورت خودکار با توسعه دهندگانی که مایل باشند مولفه های مد نظر آن ها را بر روی پروتوکل ها کد نویسی کنند، مرتبط می سازد. در نتیجه امکان ایجاد آسان تر توکن های منطبق با ERC20 فراهم می شود. قابل ذکر است که سیستم Polymath ظرفیت اصلاح یا تغییر برای برطرف کردن نیازهای جدید کاربران را نیز دارد. پارامترهای کلیدی آن حتی می تواند با نیاز مشارکت کنندگان و بازار هماهنگ شود.

Polymath چه کاری انجام می دهد؟

این شرکت در واقع با تفاوت های بی نظیری که در خودش دارد اعمال می کند به شکل خاصی در دنیای کریپتوکارنسی به چشم می آید. POLY با تمام ویژگی های موجود در توکن ERC20 مطابق است. و تمام چیزی که درباره این شرکت باید دانست این است که حداکثر یک میلیارد از آنها صادر می شود.
این پروژه به خوبی با محیط آنلاین وقف پذیر است، جامعه مشترکین فعالی دارد، امکان ایجاد ICO ها را در یک روش نظام مند قانونی فراهم می کند، یک کیف پول اختصاصی ساخته است که تنها برای کاربران تایید هویت شده قابل استفاده است، و هم اکنون تنها صرافی عرضه کننده این نوع از اوراق در جهان است.
در این پلتفرم ، اوراق بهادار می توانند به سرعت به توکن تبدیل شوند و دادوستدها نیز از طریق ICOها به آسانی به سمت فرآیند افزایش سرمایه پیش می روند. فرآیند دادوستدها طوری است که باعث می شود سرمایه ها به جای گذر از مراحل دشوار سرمایه گذاری سنتی به سرعت به سمت این گونه سرمایه گذاری ها جذب شوند.

مختصر حرفی در رابطه با Polymath

Polymath با همکاری چارلز اسکینسون ، یکی از بنیانگذاران Ethereum ، اقدام به ساختن یک نشانگر امنیتی می کند.Trevor Koverko ، بنیانگذار Polymath ، دوشنبه در Consensus 2019 اعلام کرد ، این پلتفرم جدید به طور خاص برای شرکتهایی طراحی شده است که می خواهند نشانه های امنیتی سازگار با مقررات را ایجاد کنند. در تئوری ، یک blockchain ساخته شده با هدف کمک خواهد کرد تا به تصویب نشانه های امنیتی کمک کند. با ساده تر کردن روند کار برای شرکت هایی که به دنبال راه اندازی دارایی های توکن هستند.مطابق بیانیه مطبوعاتی هاسینسون ، که همچنین اتریوم و کاردانو را بنیانگذاری می کند ، “همکار معمار” Polymesh خواهد بود.Polymath ، یک سیستم عامل امنیتی ، در حال حاضر از راه اندازی 120 نشانه امنیتی مختلف پشتیبانی کرده است ، در این نسخه اعلام شده است ، اما در مقایسه با بقیه اکوسیستم رمز پایه ، تصویب واقعی آنها همچنان پایین است.هدف اتریوم از فعال کردن “برنامه های غیر قابل توقف” بر خلاف بسیاری از نشانه های امنیتی است. به این ترتیب ، توسعه دهندگان مشغول به کار در Polymesh در هنگام ساخت شبکه به آنچه در واقع بازارهای سرمایه ممکن است نیاز داشته باشند ، توجه خواهند کرد

نتیجه گیری درباره Polymath

Polymath در بازار، مشخصاً یک نیاز را پاسخ می دهد:
یعنی راهی را در برابر شرکتها قرار می دهد تا از عرضه سریع توکن ها در عین حالیکه مطابق با قوانین عمل می کنند، به سود مورد نظر نیز برسند. پتانسیل بازار برای این نوع تجارت بسیار بالا است.
اگرچه این شبکه در مراحل ابتدایی خود قرار دارد اما وعده داده است به بازارهای مالی جهانی، رمز ارزی ارائه دهد که بتواند دارایی های اوراق بهادار سنتی را با فناوری بلاک چین مرتبط سازد. واضح است که سرمایه گذاری در چنین پروژه هایی ریسک بالایی دارد و نیازمند تحقیق و جست و جوی بسیار است. برای مطالعه بیشتر در مورد این توکن می توانید به منابع زیر مراجعه کنید.
با فراهم نمودن مساعدت های قانونی، سدهای ورود به بازار را کاهش می دهد و این کار را با تملک توکن ها به انجام می رساند. این کار از طریق دسترسی ارزان تر به مشاوران قانونی و نیز با ترغیب این مشاوران در رشد ارزش توکن ها انجام می پذیرد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x