COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
اخبار

حرکت دوباره بیت کوین به 10هزار دلار

افزایش قیمت دوباره بیت کوین

در حالی که همگان انتظار افزایش قیمت شدید بیت کوین و آلت کوین ها بعد از هاوینگ را داشتند اما با قیمت ها با کاهشی محسوس همراه بود. ولی دوباره با ثبات اوضاع قیمت بیت کوین به سمت 10 هزار دلار و به تابعیت از آن قیمت آلت کوین ها نیز در حال صعود است. قیمت بیت کوین بعد از رخ دادن هاوینگ به 8100 دلار سقوط کرد ولی در روز اخیر قیمت آن حدود 14 درصد صعود داشته و به رقم 9300 دلار رسیده است.

حرکت دوباره بیت کوین به 10هزار دلار
حرکت دوباره بیت کوین به 10هزار دلار

افزایش اعتماد به نفس سرمایه گذاران:

از آنجا که به نظر میرسد قیمت بیت کوین در حال طی کردن مسیر رسیدن به 10 هزار دلار است این خبر امیدوار کننده ای برای سرمایه گذاران و همچنین تریدرهاست. به گفته مارسل پچمن افت نواسانات سناریویی را نشان میدهد که در آن سرمایه گذاران و تریدرها پیش بینی میکردند که قیمت بیت کوین در حین یا بعد از این رویداد افزایش یابد یا سقوط کند.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x