exbonds
مقالات کسب و کار

حساب کارگزاری چیست و چگونه می توانیم یک حساب کارگزاری باز کنیم؟

حساب کارگزاری یک حساب مالی است که شما با یک شرکت سرمایه گذاری باز می کنید. برخلاف حساب های بانکی، حساب های کارگزاری به شما امکان دسترسی به طیف وسیعی از سرمایه گذاری های مختلف از جمله سهام، اوراق قرضه و صندوق های مشترک را می دهد. حساب های کارگزاری نیز به حساب های مشمول مالیات گفته می شود، زیرا درآمد سرمایه گذاری درون یک حساب کارگزاری به عنوان سود سرمایه مالیات می گیرد.

حساب کارگزاری چگونه کار می کند؟

طیف وسیعی از شرکت های کارگزاری دارای مجوز وجود دارد – از کارگزاران گران قیمت با خدمات کامل تا کارگزاران تخفیف آنلاین کم هزینه – که در آن می توانید یک حساب کارگزاری تنظیم کنید.

بسیاری از کارگزاران به شما امکان می دهند یک حساب کارگزاری را به صورت آنلاین باز کنید، و شما به طور کلی برای انجام این کار به پول زیادی احتیاج ندارید در حقیقت، بسیاری از شرکت های کارگزاری به شما امکان می دهند یک حساب کاربری بدون سپرده اولیه باز کنید. با این حال، قبل از خرید سرمایه گذاری، باید اعتبار را تأمین کنید. می توانید با انتقال پول از حساب چک یا پس انداز خود یا از حساب کارگزاری دیگری این کار را انجام دهید. همچنین ممکن است بتوانید چک را در پست الکترونیکی قرار دهید.

شما صاحب پول و سرمایه گذاری در حساب کارگزاری خود هستید و می توانید هر زمان که بخواهید سرمایه گذاری کنید. کارگزار حساب شما را نگه می دارد و به عنوان واسطه بین شما و سرمایه گذاری هایی که می خواهید خریداری کنید عمل می کند.

هیچ محدودیتی در تعداد حساب های کارگزاری ای که می توانید داشته باشید، یا مبلغ پولی که می توانید هر سال به یک حساب کارگزاری مشمول واریزکنید نیست. هیچ هزینه ای برای افتتاح حساب کارگزاری وجود ندارد.

حساب کارگزاری در مقابل حساب های بازنشستگی

یک حساب کارگزاری استاندارد یا حساب مشمول مالیات مزایای مالیاتی برای سرمایه گذاری از طریق حساب ارائه نمی دهد – در اکثر موارد، درآمد سرمایه گذاری شما مشمول مالیات خواهد شد. از طرف مثبت، این بدان معنی است که قوانین بسیار کمی برای این حساب ها وجود دارد: شما می توانید پول خود را در هر زمان و به هر دلیلی از کشور خارج کنید و هرچه دوست دارید سرمایه گذاری کنید.

اما اگر برای بازنشستگی سرمایه گذاری می کنید، می خواهید یک حساب بازنشستگی باز کنید تا یک حساب کارگزاری مشمول مالیات. حساب بازنشستگی، مانند راث یا IRA سنتی، یک حساب سرمایه گذاری با سود مالیاتی است که به طور خاص برای پس انداز بازنشستگی شما طراحی شده است. به همین دلیل، برخلاف حساب کارگزاری مشمول مالیات، حساب های بازنشستگی محدودیت هایی را در مورد زمان و چگونگی برداشت پول و همچنین میزان هر سال کمک به شما درج می کند.

توجه: ممکن است در حال حاضر برای بازنشستگی از طریق کارفرمای خود سرمایه گذاری کنید – بسیاری از شرکت ها مانند 401 (k) یک طرح حمایت مالی از کارفرمایان را ارائه می دهند و با کمک های شما مطابقت دارند. شما هنوز هم می توانید یک IRA باز کنید.

نحوه انتخاب ارائه دهنده حساب کارگزاری

هنگامی که تصمیم گرفتید حساب بازنشستگی یا حساب کارگزاری مشمول مالیات را می خواهید، می خواهید ارائه دهنده حساب را انتخاب کنید. دو گزینه اصلی وجود دارد که نیاز اکثر سرمایه گذاران را برآورده می کند:  واسطه های آنلاین  و  مشاوران روبو . هر دو حساب بازنشستگی و حساب کارگزاری مشمول مالیات ارائه می دهند.

حساب کارگزاری آنلاین

اگر می خواهید سرمایه گذاری های خود را خریداری و مدیریت کنید، یک حساب کارگزاری در یک واسطه آنلاین برای شما مناسب است.

یک حساب سرمایه گذاری با یک شرکت کارگزاری آنلاین شما را قادر می سازد از طریق وب سایت واسطه اقدام به خرید و فروش سرمایه گذاری کنید. کارگزاران تخفیف طیف وسیعی از سرمایه گذاری ها، از جمله سهام، صندوق های متقابل و اوراق قرضه را ارائه می دهند.

حساب کارگزاری مدیریت شده

یک حساب کارگزاری مدیریت شده با  مدیریت سرمایه گذاری، چه از مشاور سرمایه گذاری انسانی و چه از مشاور روبو ارائه می شود. مشاور روبو جایگزین کم هزینه ای برای استخدام یک مدیر سرمایه گذاری انسانی ارائه می دهد: این شرکت ها از الگوریتم های رایانه ای پیشرفته برای انتخاب و مدیریت سرمایه گذاری های خود برای شما، بر اساس اهداف و جدول زمانی سرمایه گذاری خود استفاده می کنند.

نحوه افتتاح حساب کارگزاری

راه اندازی حساب کارگزاری یک فرآیند ساده است – معمولاً می توانید طی کمتر از 15 دقیقه یک برنامه را بصورت آنلاین تکمیل کنید. (در بیشتر ایالت ها برای باز کردن حساب شخصی خود باید 18 سال سن داشته باشید، اما در اینجا والدین می توانند حساب کارگزاری را برای فرزندان خود تنظیم کنند.)

هنگامی که حساب سرمایه گذاری را باز کردید، باید یک سپرده یا انتقال وجه را آغاز کنید. کارگزار شما را در طی این روند طی می کند. پس از اتمام انتقال و تأمین اعتبار کارگزاری شما، می توانید شروع به سرمایه گذاری کنید.

ممکن است از شما سؤال شود که آیا می خواهید یک حساب نقدی یا یک حساب حاشیه داشته باشید. یک حساب کاربری حاشیه به شما امکان می دهد برای ایجاد معاملات از واسطه وام استفاده کنید، اما بهره را پرداخت می کنید و خطرناک است. به طور کلی، بهتر است ابتدا از یک حساب نقدی خود داری کنید.

عصبی بودن در مورد سرمایه گذاری؟

با توجه به یک افق طولانی مدت، سرمایه گذاری شده در بورس سهام می تواند ده برابر شود، در مقایسه با نشستن به صورت نقدی یا یک حساب پس انداز کم نرخ که در آن شما خطر از دست دادن قدرت خرید در مقابل تورم را دارید.

با وجود این ، طبق نظرسنجی آنلاین 2018 توسط NerdWallet و توسط هریس انجام شده، 39٪ از آمریکایی ها می گویند که سرمایه گذاری نمی کنند. از این تعداد، 32٪ می گویند که ترجیح می دهند در مقابل سرمایه گذاری پول داشته باشند، زیرا دسترسی به پول آنها آسان تر است، و 28٪ می گویند که ترجیح می دهند پول نقد داشته باشند، زیرا آنها نمی دانند چگونه سرمایه گذاری کنند. 28٪ دیگر فکر می کنند که سرمایه گذاری بسیار پر مخاطره است. تعریف بررسی پول نقد نیز شامل چک و مانده حسابهای پس انداز است.

در واقعیت، هنگامی که شما برای یک هدف بلند مدت مانند بازنشستگی سرمایه گذاری می کنید ، عدم سرمایه گذاری ریسک پذیر است – بیشتر افراد به سادگی نمی توانند به اندازه کافی برای تأمین نیازهای بازنشستگی خود صرفه جویی کنند. بازده سهام بورس را کاهش می دهد.

براساس بررسی NerdWallet، آمریکایی ها به طور متوسط ​​در حال حاضر 32،286 دلار پول نقد دارند. (شایان ذکر است: مبلغ متوسط ​​آمریکایی ها به صورت نقدی فقط 2000 دلار است که نشان می دهد برخی از ثروتمندان ثروتمند از رقم متوسط ​​استفاده می کنند.)

در حالی که هرکسی باید پول نقد اضطراری داشته باشد، هرکسی که پول اضافی در اختیار داشته باشد، این کار را با هزینه انجام می دهد. محاسبات ما نشان می دهد که بیش از 30 سال، هر 10،000 دلار به جای سرمایه گذاری پول نقد نگه داشته شده در بازده گمشده تقریباً 44000 دلار است.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن