iraniantraders
stakedwallet

hushetalayi
dogeminers

invexpert
irandogebank

ایده استارتاپی و کسب و کارکارآفرینی و اشتغالزایی

خانه نشین ها، رایگان صاحب خانه شوید و پول بگیرید!

فرصت های کسب درآمد نشستن در خانه

خانه نشین و اسکان رایگان HOUSE SITTER ، فرصتی مناسب برای داشتن درآمد و صاحب خانه شدن در سراسر دنیا

کسانی که به کار کردن علاقه ای ندارند و دوست دارند فقط در خانه بشینند و هیچ کاری نکنند با ایده امروز میتوانند خانه نشین شوند و کسب درآمد داشته باشند.

شغل نشستن در خانه

به نقل از یک زوج جوان که این کار را انجام میدهند:
ما سه ماه است که در این خانه جدید نشسته ایم. من و همسرم به صورت رایگان در اینجا زندگی می کنیم. ما هیچ هزینه ای برای اجاره و خدمات نمی پردازیم همچنین وسیله نقلیه ای در اختیار ما است.

ما به سراسر جهان سفر میکنیم و از خانه ها در حالی که صاحبان آنها در سفر هستند مراقبت میکنیم. این کار نه تنها هزینه های ما را بسیار پایین نگه می دارد بلکه به ما یک تجربه زندگی در یک محل جدید می دهد.

در سه سال گذشته در سفر ما در خانه نشسته بودیم و بیش از 30،000 دلار در هزینه مسکن صرفه جویی کرده ایم و مجموعه ای باورنکردنی از تجربه سفر را برای ما رقم زده اند که شاید هرگز در غیر این صورت از آن لذت نمی‌بردیم.

کوتاه‌ترین مدت نشست ما در خانه 9 روز و طولانی ترین زمان ما 6 ماه بود.

چرا تبدیل به یک خانه نشین شویم؟

 • می توانیم با سرعتی آهسته سفر کنیم و همیشه در سفر باشیم؛ صرف تنها چند روز در هر شهر در مسیر گردشگری مقرر ممکن است یک راه عالی برای دیدن جهان به نظر برسد، اما گرفتن کار خانه نشینی تجربه کاملاً متفاوتی را به شما منتقل می کند.
 • با این کار میتوانید پس انداز بیشتر داشته باشید؛ نه تنها با کاهش هزینه های محل اقامت خود، سرمایه های کلانی را پس انداز می کنید بلکه با پخت و پز برای خودتان بودجه غذایی خود را نیز کاهش می دهید.

چگونه میتوانیم وارد این کار شویم؟

شما میتوانید در بهترین وبسایت های زیر به عنوان میزبان (رایگان) یا کارگر (پرداخت هزینه) ثبت نام کنید:

 • Nomador.com : (هزینه سالانه رایگان یا 89 دلار) بیشترین تعداد خانه در اروپا مخصوصاً فرانشه را دارد و در سراسر جهان رو به رشد است.
 • TrustedHousesitters.com : (هزینه سالانه 130 دلار) این سایت در انگلیس و اروپایی خانه دارد. اما در استرالیا و آمریکای شمالی نیز پیدا میشود.
 • MindMyHouse.com : (هزینه سالانه 20 دلار) هزینه کم برای عضویت، تعداد بسیار خوبی از خانه ها (در درجه اول در آمریکای شمالی و اروپا) و یک وب سایت خوب است..
 • Housecarers.com : (هزینه سالانه 50 دلار) بسیاری از خانه های خوب، با تمرکز بر استرالیا، نیوزیلند و آمریکای شمالی، اما ساختار وب سایت ضعیف است و کار در آن را دشوار می کند.
 • SabbaticalHomes.com : (هزینه سالانه 45 تا 65 دلار) مکان: تمام دنیا
 • HousesittingWorld.com : (هزینه سالانه 99 دلار) مکان: تمام دنیا
 • LuxuryHouseSitting.com : (هزینه سالانه 25 دلار) مکان: تمام دنیا و محبوب در امریکا
 • و…

هنگام بررسی مشاغل موجود در خانه، در وب سایت های فوق، شغل را با توجه به خواسته های خود از نظر موقعیت مکانی، زمان بندی و سایر نیازها با دقت انتخاب کنید.

چگونه می توانیم یک خانه نشین خوب باشیم؟

نکته اصلی برای دریافت تعداد مکرر از خانه ها این است که هر بار یک کار عالی انجام دهید و مراجع با فضیلت را جمع کنید.

برای مبتدیان، حتماً خوب ظاهر شوید! وقتی تعهدی انجام شود، این وظیفه شماست که آن را حفظ کنید. صاحبان خانه برنامه سفر مهم را بر اساس داشتن شخصی برای مراقبت از خانه و حیوانات خانگی خود انجام می دهند – آنها روی شما حساب می کنند! پس در انجام این کار و مسئولیت هایتان جدی باشید.

 • خانه را به همان شکل اولیه یا بهتر به صاحبش برگردانید.
 • دستورالعمل های صاحب خانه را به دقت انجام دهید.
 • حتماً اطلاعات تماس اضطراری را در دست داشته باشید و در مورد هر چیزی که پیش می آید با صاحبان خانه صادق باشید.

نکته مهم: اگر فرصتی بین المللی برای کار نشستن در خانه دارید، آنچه را که به مأموران گمرک در مرز می گویید، در نظر بگیرید. برخی ممکن است با در نظر گرفتن «کار» در خانه، که کار را یک محلی هم میتواند انجام دهد، شرایط سختی را برای شما فراهم کنند. به آنها بگویید که شما در حال بازدید از دوستان هستید و حتی داستانی را در مورد چگونگی ملاقات قبلی با یکدیگر در نظر بگیرید، فقط در صورت تماس با آنها برای بررسی! (چون خیلی از افراد به همین دلیل در مرز به مشکل برخوردند.)
invexpert

persiandogecoin

ads
ads
برچسب ها

نظرات، سئوالات و گفتگوهای کاربران سایت

لطفا برای نظر دادن وارد شوید.
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن