iraniantraders

umoforex

hushetalayi
dogeminers
invexpert

irandogebank

حساب و کیف پول اینترنتی

دانلود و آموزش کیف پول GreenAddress

GreenAddress آدرس سبز

GreenAddress آدرس سبز یک کیف پول کاربرپسند چند امضایی که ایمنی و حریم خصوصی آن بهبود یافته است. کلیدهای شما نه هرگز در سمت سرور است و نه حتی رمزنگاری می شوند. به دلایل امنیتی، شما همواره باید از 2FA ، افزونه های مرورگر و یا اَپ های اندروید استفاده کنید. این کیف پول یکی از کیف پول های امن و سریع بیت کوین است.

greenaddress یک والت Hot wallet است چون باید بطور مرتب بیت کوین ها ارسال و دریافت شود.

آموزش ساخت کیف پول بیت‌کوین greenaddress

در مرحله اول باید وارد سایت greenaddress.it شوید.

وقتی وارد سایت می شوید روی دکمه Create Your Wallet کلیک کنید.

شما می توانید اپلیکیشن اندروید یا IOS این کیف پول را دانلود کنید و برای سیستم از افزونه مرورگر کروم استفاده کنید یا می توانید از فروشگاه کروم Chrome Extension اینجا استفاده کنید و افزونه را نصب کنید.

در این مرحله یک کد 24 کلمه ای پایین Your mnemonic passphrase به شما نمایش داده می شود کد را در یک جا امن ذخیره کنید چون که کد بازیابی حساب شما است.

مثل کد پایین توی یک کادر زرد رنگ:

leader popio sadlle soul ramp satoshi ensure envelope inmniry smoke erosion panel guide million height mominee elephant giagt hub survey oztre tongue must buyer

بعد از ذخیره کردن کد تیک I confirm that my passphrase is saved & secured and I agree with the Terms of Service رو بزنید و قوانین رو قبول کنید سپس روی دکمه Continue کلیک کنید.

در این مرحله همون کد 24 کلمه بالا را  چند کلمه جا خالی میده که مطمئن بشه شما کد را ذخیره کرده باشید. سپس روی دکمه Verify کلیک نمایید.

در این مرحله باید اکانت خود را از طریق Email یا Google Authenticator یا SMS و شماره تماس فعال کنید. your email address ایمیل خود را وارد کنید و روی دکمه Enable کلیک کنید تا یک کد فعالسازی برای شما ارسال شود.

یک عدد ۶ رقمی برای شما ارسال (به همون ایمیل بالا که دادین) می‌شود و باید این عدد را در فیلد Email Code وارد کنید.

جهت فعال سازی شماره این جوری بنویسید 989358708032 که 98 کد ایران و بقیه شماره خودتون بدون صفر است.

پس از وارد کردن کد 6 رقمی در فیلد، روی دکمه Enable کلیک نمایید.

در مرحله بعد از شما می‌خواهد یک پین کد 4 تا 15 رقمی در فیلد Pin Number وارد نمایید.

پایان مرحله ثبت نام و فعال سازی
invexpert

persiandogecoin

ads
ads
برچسب ها

قانون سبز نظرات معتبر مانیتورینگ بیگ والت

کاربران گرامی برای این که نظرات مفید شما برای ما خیلی مهم است و می تواند روی تصمیم دوستان تاثیر داشته باشد پس ما از نظرات فیک و تخریب کننده پیشگیری می کنیم، شما طبق قانون جدید سایت مانیتورینگ بیگ والت باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را کامل وارد کنید تا بتوانید در سایت نظر بفرستید. همچنین از این پس می توانید مدارک برداشت های خود را در قسمت نظرات سایت ارسال کنید.

2
نظرات کاربران

لطفا برای نظر دادن وارد شوید.
1 تعداد نظرات
1 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
2 نظرات
میلاد دهقانprofile avatar نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
profile avatar
مهمان
امین

باسلام وعرض خسته نباشید بین کیف پولهای greenaddress وElectrumو CoinPayments کدوم امن تر و با کارمزد پایین تر است واگر… خواندن بیشتر »

دکمه بازگشت به بالا
بستن