exbonds
مقالات کسب و کار

دانلود برنامه پولیک

کسب درآمد از طریق اپلیکیشن

برنامه پولیک نوعی اپلیکیشن موبایلی است که برای کسب درآمد کاربران طراحی و عرضه شده است. شعار این برنامه کسب درآمد در هر زمان و مکان می باشد و خود را این گونه به جامعه ی مخاطبان معرفی می کند. اما آیا می شود به برنامه پولیک به عنوان روشی برای کسب درآمد اعتماد کرد؟ در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

برنامه پولیک چیست؟

شاید نام تبلیغات کلیکی به گوشتان خورده باشد. در این روش تبلیغ کاربر عضو یک سیستم ارائه تبلیغات شده و در ازای کلیک و باز کردن هر بنر تبلیغاتی، مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت می کند. سایت هایی که چنین خدماتی را ارائه می دهند سایت های کلیکی نام دارند. برنامه پولیک نیز از همین سیستم پیروی می کند. این اپلیکیشن از افراد به ازای معرفی خدمات و محصولاتشان پول دریافت می کند. سپس بخشی از این مبلغ را به کسانی می دهد که با استفاده از پولیک به تماشای تبلیغ مشغول می شوند. البته در این برنامه باز کردن تبلیغ به تنهایی درآمدی برای شما ندارد و باید آن را تا انتها تماشا کنید.

چگونه از پولیک برای کسب درآمد استفاده کنیم؟

س از دانلود برنامه پولیک و نصب آن روی تلفن همراه خود، در صفحه ابتدایی برنامه از شما خواسته می شود تا با استفاده از شماره تلفن همراه و نام کاربری، یک حساب جدید برای خود ساخته و در برنامه ثبت نام نمایید. برای استفاده از این برنامه ابتدا نیاز است که با پرداخت هزینه ای حدود 39 هزار تومان، حق اشتراک برنامه را پرداخت کنید. این اشتراک سالانه بوده و هرسال باید آن را تمدید کنید. سپس دستورات لازم برای کسب درآمد در برنامه پولیک به شما داده می شود. پس از ثبت نام کیف پولی برای شما در این اپلیکیشن ایجاد می شود. آن گاه به ازای انجام هر یک از روش های کسب درآمد و پیروی از دستورات موجود در برنامه، مبلغی به عنوان امتیاز در کیف پول شما ذخیره خواهد شد. پس از مدتی شما می توانید این امتیازها را به پول تبدیل کنید.

برخی از قوانین

یکی از نکاتی که درباره ی کسب درآمد از برنامه پولیک باید بدانید این است که درآمد شما از هر تبلیغ 10 ریال تا 90 ریال برای دیدن تبلیغ تکراری و از 450 ریال تا 850 ریال برای تبلیغ غیرتکراری، متغیر است که بصورت سیستمی محاسبه و پرداخت می شود. همچنین همواره مبلغ 10 هزار تومان از کیف پول شما غیر قابل برداشت خواهد بود و پس از آن هر مبلغی بیشتر از این مقدار، قابل برداشت خواهد بود. توجه داشته باشید که شما باید روی تبلیغات کلیک کنید و صفحه تبلیغ دهنده باز شود تا درآمد کسب کنید. مدت زمان هر تبلیغ حداقل 30 ثانیه می باشد و زودتر از این زمان تبلیغ بعدی محاسبه نمی شود.

آیا می شود به پولیک اعتماد کرد؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است برای کاربران پیش بیاید این است که آیا می شود به طور کامل به برنامه پولیک اعتماد کرد؟ در جواب این سوال باید گفت که تا کنون رفتار غیرحرفه ای از این اپلیکیشن سرنزده ولی مواردی وجود دارند که می توانند کمی تامل برانگیز باشند. مهم ترین این موارد این است که سازنده ی این برنامه مشخص نیست. اگر شما به وب سایت رسمی پولیک به آدرس Poulik.com مراجعه نمایید، متوجه می شوید که هیچ آثار و یا نامی از سازنده اپلیکیشن وجود ندارد. شما صرفا با یک صفحه معرفی محصول و ارائه توضیحات مختصری در رابطه با کارایی محصول مواجه می شوید. در این شرایط چیزی که به ذهن انسان می رسد این است که در صورت بروز مشکل از چه کسی بایذ شکایت کرد؟!

حذف برنامه پولیک از گوگل پلی

مورد دیگری که سبب می شود تا نسبت به این برنامه مشکوک شویم، حذف برنامه پولیک از گوگل پلی می باشد. گوگل پلی، از جمله معتبرترین مارکت های اندرویدی است که با دقت بالایی محتوای برنامه ها را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت عدم اجرای قوانین و مقررات مخصوص گوگل، برنامه را از لیست خود حذف می کند. حال اگر برنامه پولیک را از گوگل پلی سرچ نماییم، متوجه خواهیم شد که لینک این برنامه حذف شده است و این نشان می دهد که این برنامه نتوانسته استانداردهای گوگل پلی را پاس کند.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن