مقالات آموزشی

درآمد غیرفعال یا منفعل Passive Income روش جدید کسب درآمد اینترنتی

درآمد غیرفعال

درآمد غیرفعال یا درآمد منفعل (به انگلیسی Passive Income) درآمدی است که از اجاره دادن املاک، مشارکت محدود یا سایر همکاری‌ها و کارهایی حاصل می‌شود که فرد به شکلی فعال در آن دخالت و مشارکت ندارد. به طور ساده، کسی کاری را یک بار انجام میدهد و از آن به بعد درآمدی را به خاطر آن کسب میکند. به این درآمد، درآمد انفعالی میگویند.

کمتر کار فیزیکی کنم و پول چند برابر درآمد داشته باشم

درآمد انفعالی یا درآمد غیرفعال Passive Income

درآمد غیرفعال در بسیاری از مواقع به درآمد پایداری گفته می‌شود که از طریق راه‌هایی که ‌بدون نیاز به تلاش زیاد یا نیازمند تلاش کم است بدست می‌آید.
انواع پرطرفدار کسب درآمد غیرفعال شامل درآمد از اجاره‌دادن املاک، وام‌دادن و سود سهام است. طرفداران درآمد غیرفعال اغلب از افرادی هستند که تمایل به کار در خانه، رئیس خود بودن و بطور کلی سبک زندگی متمایل به آزادی بیشتر دارند.

انواع درآمد غیرفعال

سرمایه گذاری در املاک (real estate)
سرمایه گذاری در بازار سهام (stock market)
بازاریابی شبکه ای (network marketing)
درآمد حاصل از تبلیغات (ad revenue)
فروش محصولات دیگران (affiliate sales)

درآمد حاصل شده از سبد دارایی‌ها، سود بانکی و سهام نیز توسط برخی تحلیلگران به عنوان درآمد غیرفعال طبقه‌بندی می‌شود.

درآمد Passive Income

داشتن درآمد درآمد منفعل یا انفعالی Passive Income برای داشتن آزادی زمانی کاملا لازم است. به یک دلیل واضح! کسی که درآمد انفعالی دارد دیگر برای به دست آوردن پول نیازی به کار کردن ندارد، پس یعنی برای به دست آوردن پول نیازی به خرج کردن زمان خودش ندارد. به این ترتیب آزادی زمانی برای او ممکن میشود. به همین دلیل ایجاد این نوع منبع درآمد برای همه توجیه دارد.
افراد باهوش سیستم هایی می سازند که  7/24 درآمد کسب می کنند، خصوصا درآمدهای انفعالی. این سیستم ها می تواند شامل ایجاد یک بیزنس تازه، ساخت یک وب سایت، سرمایه گذاری یا مالکیت کارهای خلاقانه مثل آهنگ و کتاب و… باشد.

آینده درآمد انفعالی | چشمه جوشان درآمد

ساختن درآمد انفعالی ، با در نظر گرفتن اینکه در ابتدا به هیچ عنوان انفعالی نیست ، احتمالا بهترین راه اهرم کردن زمانتان برای بدست آوردن پول بیشتر است. تنها لازم است که بهترین حوزه ای که به توانایی ها و شرایط شما می خورد انتخاب کنید ، صبور باشید تا همان طورکه آرام آرام کار میکنید و پایین میروید به چشمه درآمدتان برسید و جریانی دائم از درآمد برای خودتان ایجاد کنید.

با بیگ والت همراه باشید تا با جدیدترین روش کسب درآمد به صورت رایگان آشنا شوید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x