معاملات آنلاین

معامله گران روز سهام چقدر درآمد کسب می کنند؟

معامله گران روز سهام چقدر درآمد کسب می کنند؟

خواه به خاطر سبک زندگی، به دنبال هیجان و به چالش کشیدن آن باشد، این سوال که معامله گران بازار بورس اوراق بهادار چه مقدار پول می گیرند، ناگزیر مطرح می شود. میزان سود سهام معامله گران روز به شدت متفاوت است، بطوریکه برخی از معامله گران سرمایه خود را از دست می دهند و برخی دیگر از سرمایه خود برای تولید درآمد ماهانه بالا استفاده می کنند.

جایی که معامله گران در مقیاس درآمد قرار می گیرند، عمدتاً تحت تأثیر مدیریت ریسک و استراتژی قرار دارد. هنگامی که یک استراتژی تجارت جامع را اجرا کردید، برای مدیریت ریسک خود گام برمی دارید و تلاش خود را اصلاح می کنید، می توانید یاد بگیرید که به طور موثرتری سود معاملات روزانه را دنبال کنید.

مقدمه تجارت

وقتی ما در مورد تجارت در بازارهای سهام صحبت می کنیم، این همان موضوع است و از همان اصل استفاده می کند.

به عنوان مثال

بگویید شخصی در حال معامله سهام یک شرکت ذکر شده است. کاری که او در واقع انجام می دهد خرید سهام (یا یک قسمت کوچک) از شرکت ذکر شده است. بنابراین، اگر ارزش آن سهام افزایش یابد، سپس او با فروش دوباره آنها با قیمت بالاتر درآمد کسب خواهد کرد. این معامله در بازار سهام است.

شما چیزی را به یک قیمت خریداری می کنید و دوباره آن را به قیمت دیگری می فروشید (امیدوارم با قیمت بالاتری)، بنابراین از تجارت و بالعکس سود کسب می کنید. اگر به روش صحیح انجام شود، معامله در سهام می تواند از نظر اقتصادی سودآور باشد. این شامل سوار شدن به افت و خیزهای مختلف بازار سهام است.

حال، بیایید به روش های مختلف تجارت در بورس سهام بپردازیم.

روش های تجارت

در بورس اوراق بهادار دو روش اساسی وجود دارد.

1- تجارت در طبقه صرافی

2- تجارت الکترونیکی

مدیریت ریسک درآمد معامله گران

معامله گران روز حرفه ای روزانه آنهایی که این کار را برای امرار معاش انجام می دهند معمولاً خطر هر معاملات را بسیار ناچیز نگه می دارند و معمولاً کمتر از یک درصد سرمایه تجاری آنها است. به عنوان مثال، اگر معامله یک سهام 30،000 دلاری را انجام دهید، بیش از 300 دلار در هر معامله (1 درصد 30000 دلار) خطر نکنید.

استراتژی تجارت درآمد معامله گران

به دلیل سناریوهای زیر، این استراتژی به دو جز تقسیم شده است: نرخ برنده و سود نسبت به ضرر.

نرخ برنده چند بار است که شما در یک معاملات برنده می شوید، تقسیم بر تعداد کل معاملات . اگر یک استراتژی 60 از 100 معاملات را به دست آورد، پس از آن 60 درصد بر 100 تقسیم می شود، برابر با 60 درصد.

در نگاه اول، نرخ بالای سود همان چیزی است که بیشتر معامله گران می خواهند، اما فقط بخشی از داستان را بیان می کند. اگر شما یک سود بسیار بالا داشته باشید، اما سود شما بسیار کوچکتر از معاملات بازنده شما هستند، شما هنوز هم سودآور نخواهید بود.

علاوه بر داشتن ایده آل نرخ برد نزدیک به 50 درصد یا بیشتر، سود نسبت به ضرر (نسبت پاداش به ریسک) عامل دیگری است که باید در نظر گرفته شود. بیشتر معامله گران روزانه به دنبال این هستند که برندگان خود را بزرگتر از بازندگان خود، معمولاً حدود 1.5 برابر یا بیشتر داشته باشند. به عنوان مثال، اگر 300 دلار در معامله خطرناک باشد (حداکثر ضرر بالقوه)، معامله گر می خواهد حداقل 450 دلار در معاملات سودآور سود کسب کند.

معامله گران روز چقدر درآمد دارند: سناریوها

برای سناریوی زیر فرض کنید برندگان 1.5 برابر بیشتر از ضرر هستند. سوداگر 55 درصد نرخ برنده و 30 هزار دلار سرمایه تجاری دارد. بیش از یک درصد سرمایه نمی تواند در هر تجارت معامله شود.

هر روز پنج معامله دور برگشت انجام می شود (دور برگشت شامل ورود و خروج است). در ماه 20 روز معامله وجود دارد که 4 روز به این معنی است که در هر ماه 100 معامله چرخشی انجام می شود. کارمزد و هزینه ها 30 دلار، رفت و برگشت (15 دلار در و 15 دلار در خارج) است.

مارجین یا اهرم 4: 1 در حساب استفاده می شود. این به این معنی است که حتی اگر معامله گر فقط 30،000 دلار داشته باشد، تا زمانی که تمام موقعیت ها قبل از پایان جلسه معاملات بسته شود، می توانند تا 120،000 $ استفاده کنند. مبلغ سرمایه ای 30000 دلاری توصیه می شود (محدودیت قانونی 25000 دلار است) مانده شروع برای سهام، برای کسب اطلاع از چرایی حداقل سرمایه مورد نیاز برای شروع سهام روز.

مثال: استراتژی معاملات یک روزه در درآمد معامله گران

یک استراتژی معاملاتی روزانه را در نظر بگیرید که ضرر توقف 0.04 دلار باشد و هدف شما 0.06 دلار باشد.

مانده حساب شما 30000 دلار است، بنابراین حداکثر ریسک در هر معامله 300 دلار است. با ضرر توقف 0.04 دلار، می توانید 7500 سهام (300 دلار / 0.04 دلار) سهام را در هر معامله بدست آورید و در سقف خطر 300 دلار خود باشید (بدون احتساب کارمزد).

توجه داشته باشید که برای گرفتن 7،500 سهم، قیمت سهم باید زیر 16 دلار باشد (120،000 دلار قدرت خرید تقسیم بر 7،500 سهم). اگر قیمت هر سهم بیش از 16 دلار باشد، باید سهام کمتری بگیرید. سهام همچنین باید حجم کافی را برای شما داشته باشد تا بتوانید چنین موقعیتی را بدست آورید.

با استفاده از این استراتژی، مثالی از میزان احتمالی سهام معاملات روزانه در اینجا آورده شده است:

55 معاملات برنده / سودآور بودند: 55 0.0 0.06 7 7،500 سهم = 24،750 دلار.

45 معامله بازنده بودند: 45 – – 0.04 75 7500 سهم = (13،500 دلار).

سود ناخالص شما 24750 دلار – 13،500 دلار = 11،250 دلار خواهد بود.

سود خالص شما، که شامل هزینه کارمزد می شود ، 11،250 دلار است. کمیسیون (30 $ 100 = 3،000 $) = 8،250 $ برای ماه.

تحلیل

این سود تئوریک است و عوامل مختلفی می توانند سود شما را کاهش دهند و خواهند داشت. برای مشاهده چگونگی تنظیم این عدد برای دنیای واقعی، به اصلاحات زیر مراجعه کنید.

نسبت پاداش به ریسک 1.5 استفاده می شود زیرا نسبتاً محافظه کارانه است و بازتاب دهنده فرصت هایی است که در طول روز، هر روز در بازار سهام رخ می دهد.

سرمایه اولیه 30،000 $ نیز یک موجودی تقریبی برای شروع سهام معاملات روزانه است. اگر می خواهید سهام با قیمت بالاتر معامله کنید، بیشتر توصیه می شود.

توقف 0.04 دلار و 0.06 دلار فقط به عنوان مثال استفاده می شود. بسته به نوسانات سهام ممکن است لازم باشد که این کاهش یابد، اما اگر سهام سهام زیادی حرکت کند احتمالاً گسترش می یابد. با گسترش توقف، برای حفظ همان سطح حفاظت از خطر، باید تعداد سهام گرفته شده را کاهش دهید.

اصلاحات در استراتژی

غالباً در معاملات برنده، به دست آوردن تمام سهام مورد نظر شما امکان پذیر نخواهد بود. قیمت خیلی سریع حرکت می کند بنابراین، تصور کنید که در معاملات برنده، شما فقط به طور متوسط ​​با 6000 سهم به پایان می رسید. این به جای 8،250 دلار، سود خالص را به 3300 دلار کاهش می دهد. تغییرات کوچک می تواند تأثیر زیادی در سودآوری داشته باشد.

برخی فرضیات دیگر نیز در مثال بالا آورده شد.

عمدتا این که معامله گر قادر به یافتن سهامی است که به آنها امکان استفاده کامل از سرمایه خود (از جمله اهرم نیرو) را در حالی که نسبت 1.5 پاداش به ریسک را به کار می گیرد پیدا کند. یافتن پنج معامله در روز در برخی روزها دشوارتر از بقیه است (به چگونگی یافتن سهام بی ثبات برای تجارت روز مراجعه کنید).

لغزش قیمت نیز بخشی اجتناب ناپذیر در معاملات است. 5 این زمانی است که ضرر بزرگتر از حد انتظار، حتی هنگام استفاده از ضرر توقف رخ می دهد. لغزش به میزان سهام نسبت به اندازه موقعیت شما بستگی دارد.

برای پاسخگویی به لغزش، حداقل 10 درصد از سود خالص خود را کاهش دهید. با توجه به این سناریو و اصلاحات، می توان در حدود 2970 دلار معامله با حساب 30 هزار دلاری انجام داد (3300 دلار ذکر شده در بالا، 10 درصد کاهش یافته است).

این سناریو را متناسب با توقف و هدف خود (میانگین پاداش برای ریسک)، سرمایه، لغزش، نرخ برنده، میانگین اندازه موقعیت برد / باخت و کمیسیون تنظیم کنید. براساس استراتژی پیشنهادی شما، ممکن است قبل از شروع معامله درباره بسیاری از این موارد تحقیق کنید تا در مورد میزان درآمد خود ایده بگیرید.

معامله گران روز سهام چقدر درآمد کسب می کنند – حرف آخر

سناریوی فوق نشان می دهد که با معاملات روزانه، می توانید بیش از 20 درصد در ماه به صورت تئوری بدست آورید. این با استانداردهای معمول بسیار بالا است و بیشتر معامله گران نباید در هنگام محاسبه مسائل مربوط به دنیای واقعی مانند لغزش و همیشه نتوانند موقعیت کاملی را که می خواهند در برنده شدن معاملات بدست آورند، چنین کاری را انجام دهند.

حتی در این صورت، با نرخ بردی 55 درصدی و استراتژی ای که برندگان بزرگتری نسبت به بازنده ها تولید می کند، ایجاد 5 تا 15 درصد در ماه امکان پذیر است اما آسان نیست، حتی اگر اعداد و ارقام آن را به این شکل نشان دهند. این ارقام نشان دهنده آنچه برای کسانی که سهام موفق در معاملات روزانه هستند ممکن است؛ به یاد داشته باشید، هرچند معاملات روزانه بسیار موفقیت آمیز است به ویژه در مردان.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x