vitrinnet
iraniantraders

irandogebank

UMO-Finance | Innovations

dogeminers

usdsolution stablecryptocapital
کسب درآمد اینترنتیکسب قطره‌ای ارز دیجیتال

دریافت رایگان ارز دیجیتال گرام تلگرام Gram + کیف پول

ارز رایگان تلگرام

amadeusbank

دریافت رایگان ارز دیجیتال گرام خیلی آسان است و این توکن دارای آینده خوبی است و می توانید کیف پول توکن رایگان گرام Gram را دانلود کنید.

ارز دیجیتال گرام

ارز دیجیتال گرام برای تلگرام و شخص پاول دورف است این توکن دارای سرعت خیلی بالایی است و بر اساس طرفدارهای زیاد تلگرام دارای محبوبیت زیادی است و در همین روزهای شروع خیلی ها علاقمند به نصب کیف پول و دریافت این توکن هستند.

دریافت رایگان ارز دیجیتال گرام

شبکه گرام به کسانی که کیف پول گرام را نصب کنند، بین 5 تا 20 توکن رایگان می دهد. این توکن ها از طریق پیام رسان تلگرام به کاربران داده می شود. توکن های گرام روی شبکه تست قرار دارند و در حال حاضر قابل استفاده یا خرید و فروش نیستند اما همین موضوع با واکنش مثبت کاربران رو به رو شد و بسیاری از طرفداران این پروژه این کیف پول را نصب کردند و توکن گرام رایگان دریافت کردند.

نصب کیف پول گرام

در قدم اول شما باید کیف پول ارز دیجیتال گرام را نصب کنید. این کیف پول بر روی ویندوز، لینوکس و مک قابلیت نصب دارد.

برای دریافت این نسخه از کیف پول به سایت wallet.ton.org مراجعه کنید. سپس با توجه به سیستم عاملی که از آن استفاده می کنید کیف پول را دانلود کنید.

بعد از دانلود فایل آن را باز و نصب کنید. مراحل نصب فایل کاملا ساده است و کافی است گزینه Next را تا انتها انتخاب کنید در پایان نصب بر روی Finish کلیک کنید.

بعد از نصب شدن کیف پول صفحه ای برای شما باز می شود که باید روی گزینه Create My Wallet کلیک کنید. و یا با گزینه Importing existing wallet به کیف پولی که از قبل در شبکه بلاک چین گرام ساخته اید وارد شوید.

تعدادی کلمه به شما نشان داده می شود، شما بایستی هر کلمه و جایگاهش را یادداشت کنید. این ۲۴ کلمه برای بازیابی کیف پول شما است و اگر رمز عبور خود را گم کردید یا بخواهید از لپ تاپ جدیدی به کیف پول خود دسترسی داشته باشید کاربرد خواهد داشت و از اهمیت زیادی برخوردار است. این کلمات را به همان ترتیبی که به شما نشان داده شده است روی یک کاغذ یادداشت کنید.

در مرحله بعد برای اطمینان از اینکه شما حتما کلمات را در جایی نوشته اید؛ از شما میخواهد ۳ مورد از ۲۴ کلمه را اینجا دوباره بنویسید. در پایان یک رمز عبور برای کیف پول گرام خود انتخاب کنید.

در این مرحله مشاهده میکنید که کیف پول شما ساخته شده و در پایین صفحه می توانید آدرس کیف پول خود را مشاهده کنید. از این آدرس میتوانید در آینده و با عرضه نسخه اصلی برای دریافت توکن گرام استفاده کنید.

دریافت رایگان ارز دیجیتال گرام از ربات تلگرام

برای دریافت توکن گرام که روی شبکه تست هست باید وارد تلگرام خود شوید؛ آی دی ربات test_ton_bot@ را جستجو کنید.

گزینه start را انتخاب کنید. بعد از آن از ربات از شما میخواهد تا آدرس کیف پول خود را وارد کنید.

موجودی حساب شما در قسمت بالا با عبارت Your balance مشخص شده است و هم چنین آدرس کیف پول شما نیز در قسمت پایین کادر نمایان است.

برای دریافت توکن رایگان گرام، بر روی Receive Grams کلیک کنید.

در صفحه ای که برای شما باز شده است شما QR code و آدرس کیف پول خود را میبینید. بر روی گزینه Share my wallet کلیک کنید تا آدرس کیف پول شما در حافظه کلیپ بورد کپی شود.

بعد از وارد کردن آدرس خود؛ از شما میخواهد تا تعداد توکن درخواستی خود را که باید بین ۵ تا ۲۰ عدد باشد انتخاب کنید.

شما باید صبر کنید به زودی توکن های شما به کیف پولتان واریز خواهد شد.

دوستان عزیز گزینه استخراج ارز گرام و خرید و فروش این ارز را نداریم پس مراقب دوستان کلاهبردار عزیز باشید.

پرشین دوج کوین
برچسب ها

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن